wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Biuro łódzkie
Łódź
Śródmieście Do wynajęcia 9160 PLN 178 m2
Śródmieście / Łódź / łódzkie, Grzegorza Piramowicza Biuro do wynajęcia

Do wynajęcia biuro mieszczące się na pierwszym piętrze budynku biurowego Siliconwoonerf Office [...]

178 9160 PLN
51,46 PLN/m²
15-12-2021 Dodaj do notesu
Biuro łódzkie
Łódź
Górna Do wynajęcia 700 PLN 20 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Henryka Wieniawskiego Biuro do wynajęcia

Cały kompleks monitorowany, teren zamknięty. Biura powierzchni od 20 m2 do 200 m2 w jednym [...]

20 700 PLN
35 PLN/m²
04-02-2021 Dodaj do notesu