wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Domy

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom wielkopolskie
poznański
Suchy Las
Złotniki Na sprzedaż 78 000 PLN 35 m2
Złotniki / Suchy Las / poznański / wielkopolskie / Polska, Pawłowicka Dom na sprzedaż

ROD Działka z Domkiem Murowanym 35 m² – Złotniki / Tęcza / Gmina Suchy Las Sprzedam ROD z Domkiem, [...]

35 78 000 PLN
2228,57 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
elbląski
Tolkmicko
Tolkmicko Na sprzedaż 1 290 000 PLN 530 m2
Tolkmicko / elbląski / warmińsko-mazurskie / Polska, Portowa Dom na sprzedaż

Bezpośrednio od właściciela. Budynek w centrum miasta, nad Zalewem Wiślanym, blisko portu i plaży. [...]

530 1 290 000 PLN
2433,96 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
grójecki
Grójec
Wola Worowska Na sprzedaż 1 363 360 PLN 170,42 m2
Wola Worowska / Grójec / grójecki / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Zielona Kuźnia Marzeń Twoje miejsce. Twój spokój. Twój dom. W sercu malowniczej Woli Worowskiej, [...]

170,42 1 363 360 PLN
8000 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
krakowski
Skawina
Skawina Na sprzedaż 449 000 PLN 150 m2
Skawina / krakowski / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż dom - OKAZJA - W CENIE MIESZKANIA 40m2, KUPUJESZ DOM Z 2 MIESZKANIAMI, GARAŻE, WARSZTATY [...]

150 449 000 PLN
2993,33 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Dom podkarpackie
łańcucki
Rakszawa
Węgliska Na sprzedaż 799 000 PLN 182 m2
Węgliska / Rakszawa / łańcucki / podkarpackie / Polska Dom na sprzedaż

Szukasz domu, który solidność ma zapisaną w fundamentach? Zatem koniecznie sprawdź ten dom na [...]

182 799 000 PLN
4390,11 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
bartoszycki
Bartoszyce Na sprzedaż 790 000 PLN 107 m2
Bartoszyce / bartoszycki / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

Sprzedam przytulny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 107m2, położony na [...]

107 790 000 PLN
7383,18 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Dom śląskie
myszkowski
Koziegłowy
Cynków Na sprzedaż 580 000 PLN 300 m2
Cynków / Koziegłowy / myszkowski / śląskie / Polska, Graniczna Dom na sprzedaż

Sprzedam dom wolnostojący z 1970 roku, o powierzchni 300 m². Nieruchomość znajduje się na [...]

300 580 000 PLN
1933,33 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków
Swoszowice Na sprzedaż 4 950 000 PLN 280 m2
Swoszowice / Kraków / małopolskie, Tuchowska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż unikatowy dom położony na przepięknej działce o powierzchni 7700m² z własnym, prywatnym [...]

280 4 950 000 PLN
17 678,57 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
chojnicki
Chojnice Do wynajęcia 3000 PLN 150 m2
Chojnice / chojnicki / pomorskie / Polska, Kasprzaka Dom do wynajęcia

Do wynajęcia przestronny dom jednorodzinny położony w Chojnicach przy ul. Kasprzaka 17, w spokojnej [...]

150 3000 PLN
20 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Głosków Na sprzedaż 1 090 000 PLN 162 m2
Głosków / Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Jastrzębia Dom na sprzedaż

Na sprzedaż ostatnia dostępna część nowej inwestycji – bez prowizji, bezpośrednio od właściciela. [...]

162 1 090 000 PLN
6728,40 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
łaski
Łask
Podłaszcze Na sprzedaż 880 000 PLN 300 m2
Podłaszcze / Łask / łaski / łódzkie / Polska Dom na sprzedaż

180 metrow do zamieszkania od zaraz. 120 do wykonczenia, wg planu lub wlasnych potrzeb Woda z sieci [...]

300 880 000 PLN
2933,33 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Warszawa / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Dom ponad stuletni w cichej, ale po całkowitym remoncie w 2023 roku, położony w bardzo urokliwej [...]

240 1 470 000 PLN
6125 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
olsztyński
Stawiguda
Kręsk Na sprzedaż 970 000 PLN 120 m2
Kręsk / Stawiguda / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska, Adama i Ewy Dom na sprzedaż

Nieruchomość znajduje się w Kręsku, ul. Adama i Ewy 63, gm. Stawiguda, w malowniczej okolicy domków [...]

120 970 000 PLN
8083,33 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
krakowski
Świątniki Górne
Rzeszotary Na sprzedaż 1 760 000 PLN 220 m2
Rzeszotary / Świątniki Górne / krakowski / małopolskie / Polska, Dworska Dom na sprzedaż

Sprzedam wyjątkowy dom o powierzchni użytkowej 220 m kw. z pięknym, urządzonym dużym ogrodem - [...]

220 1 760 000 PLN
8000 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Ożarów Mazowiecki
Ożarów Mazowiecki Na sprzedaż 1 199 000 PLN 152,2 m2
Ożarów Mazowiecki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Duchnicka Dom na sprzedaż

Lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej - START budowy przewidywany na koniec czerwca 2026 r. [...]

152,2 1 199 000 PLN
7877,79 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Ożarów Mazowiecki
Ożarów Mazowiecki Na sprzedaż 1 329 000 PLN 152,2 m2

152,2 1 329 000 PLN
8731,93 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
olsztyński
Biskupiec
Biskupiec Do wynajęcia 4500 PLN 175 m2
Biskupiec / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska, Wojciecha Bogusławskiego Dom do wynajęcia

Wynajmę kamienicę w centrum Biskupca. Kamienica składa się z mieszkania dwupoziomowego o powierzchni [...]

175 4500 PLN
25,71 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Tarczyn
Wylezin Na sprzedaż 1 240 000 PLN 157 m2
Wylezin / Tarczyn / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Centralna Dom na sprzedaż

Oferujemy na sprzedaż prywatną inwestycję - nowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, oddany do [...]

157 1 240 000 PLN
7898,09 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Łomianki
Łomianki Na sprzedaż 599 000 PLN 70 m2
Łomianki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Wiślana Dom na sprzedaż

Sprzedam dom jednorodzinny w Łomiankach (woj. mazowieckie, 05-092) przy ulicy Wiślanej 37 (centrum [...]

70 599 000 PLN
8557,14 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
piski
Pisz
Wiartel Mały Na sprzedaż 899 000 PLN 100 m2
Wiartel Mały / Pisz / piski / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż komfortowy dom w Wiartlu Małym, 150 m od najpiekniejszego jeziora w puszczy piskiej [...]

100 899 000 PLN
8990 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Reklamy