wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Wrzeszcz
Wrzeszcz Dolny Na sprzedaż 699 000 PLN 28 m2
Wrzeszcz Dolny / Wrzeszcz / Gdańsk / pomorskie, Grudziądzka Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Oferta bezpośrednio od właściciela, pośrednikom dziękujemy. Film: -f5dg3Z_pYo Mieszkanie mało [...]

28 699 000 PLN
24 964,29 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Kamienica, blok pomorskie
Gdańsk
Wrzeszcz Do wynajęcia 3950 PLN 52 m2
Wrzeszcz / Gdańsk / pomorskie, Aleja Grunwaldzka Kamienica, blok do wynajęcia

Oryginalna aranżacja wnętrza, przestronne z niezależnym wejściem, w sąsiedztwie inne firmy, parking. [...]

52 3950 PLN
75,96 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Wrzeszcz Do wynajęcia 3950 PLN 52 m2
Wrzeszcz / Gdańsk / pomorskie, Aleja Grunwaldzka Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Atrakcyjny lokal, przestronny, ciekawa aranżacja, 3 pokoje, aneks kuchenny, WC.Niezależne wejście. [...]

52 3950 PLN
75,96 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro pomorskie
Gdańsk
Wrzeszcz
Wrzeszcz Górny Do wynajęcia 1275 PLN 17 m2
Wrzeszcz Górny / Wrzeszcz / Gdańsk / pomorskie, Juliusza Słowackiego Biuro do wynajęcia

Wynajmę pokój na cichą działalność gospodarczą w czteropokojowym biurze. Obiekt jest wykorzystywany [...]

17 1275 PLN
75 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Wrzeszcz
Wrzeszcz Górny Do wynajęcia 8673 PLN 177 m2
Wrzeszcz Górny / Wrzeszcz / Gdańsk / pomorskie, Jaśkowa Dolina Mieszkanie do wynajęcia | 7 pokoi

wynajmę lokal biurowo-usługowy na ul. Jaśkowa Dolina 9 powierzchnia lokalu 177 m2 koszty najmu 8673 [...]

177 8673 PLN
49 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Wrzeszcz Na sprzedaż 895 000 PLN 39,77 m2
Wrzeszcz / Gdańsk / pomorskie, Grudziądzka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Nie korzystam z pośrednictwa, dziękuję za uszanowanie. Sprzedam ładne, jasne mieszkanie znajdujące [...]

39,77 895 000 PLN
22 504,40 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Wrzeszcz Na sprzedaż 1 950 000 PLN 74,26 m2
Wrzeszcz / Gdańsk / pomorskie, Karola Szymanowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Wyjątkowe, wykończone całkowicie pod siebie, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym [...]

74,26 1 950 000 PLN
26 259,09 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Wrzeszcz
Wrzeszcz Dolny Na sprzedaż 865 000 PLN 67 m2
Wrzeszcz Dolny / Wrzeszcz / Gdańsk / pomorskie, Plac generała Józefa Wybickiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Ciepłe, ciche, słoneczne, dwustronne z balkonem 2mkw, spokojni sąsiedzi, w 2 pokojach i przedpokoju [...]

67 865 000 PLN
12 910,45 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Wrzeszcz
Wrzeszcz Dolny Na sprzedaż 500 000 PLN 26 m2
Wrzeszcz Dolny / Wrzeszcz / Gdańsk / pomorskie, Aleja Generała Józefa Hallera Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Sprzedaż prywatna, bezpośrednio od właściciela – pośrednikom dziękujemy. Na sprzedaż funkcjonalna i [...]

26 500 000 PLN
19 230,77 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro pomorskie
Gdańsk
Wrzeszcz
Wrzeszcz Górny Do wynajęcia 7300 PLN 110,8 m2
Wrzeszcz Górny / Wrzeszcz / Gdańsk / pomorskie, Cypriana Kamila Norwida Biuro do wynajęcia

Oferuję cesję umowy najmu powierzchni biurowej zlokalizowanej w budynku Omega, nr O.210, o [...]

110,8 7300 PLN
65,88 PLN/m²
03-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro pomorskie
Gdańsk
Wrzeszcz
Wrzeszcz Górny Do wynajęcia 4200 PLN 63,5 m2

Oferuję cesję umowy najmu powierzchni biurowej zlokalizowanej w budynku Omega, nr O.201, o [...]

63,5 4200 PLN
66,14 PLN/m²
03-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro pomorskie
Gdańsk
Wrzeszcz
Wrzeszcz Górny Do wynajęcia 4300 PLN 70 m2
Wrzeszcz Górny / Wrzeszcz / Gdańsk / pomorskie, Jaśkowa Dolina Biuro do wynajęcia

Do wynajęcia biuro składające się z dwóch pomieszczeń. Do dyspozycji Najemcy są da niezależne [...]

70 4300 PLN
61,43 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu
Magazyn pomorskie
Gdańsk
Wrzeszcz Do wynajęcia 31 200 PLN 800 m2
Wrzeszcz / Gdańsk / pomorskie, Narwicka Magazyn do wynajęcia

Wynajmę nowy magazyn 800m2 ,wysokość7m ,dwie bramy automatyczne 3,5x4m,posadzka 5000 kg m2 [...]

800 31 200 PLN
39 PLN/m²
24-03-2026 Dodaj do notesu
Lokal pomorskie
Gdańsk
Wrzeszcz Do wynajęcia 6000 PLN 60 m2
Wrzeszcz / Gdańsk / pomorskie, Romana Dmowskiego Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia zadbany lokal użytkowy w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Gdańska Wrzeszcza, przy [...]

60 6000 PLN
100 PLN/m²
18-03-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
Gdańsk
Wrzeszcz Na sprzedaż 7 500 000 PLN 750 m2
Wrzeszcz / Gdańsk / pomorskie, Partyzantów Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę z projektem biurowca. Powierzchnia użytkowa 2200 m2. Wysokość zabudowy 15m. 4 [...]

750 7 500 000 PLN
10 000 PLN/m²
18-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Wrzeszcz
Wrzeszcz Dolny Na sprzedaż 1 849 900 PLN 96,5 m2
Wrzeszcz Dolny / Wrzeszcz / Gdańsk / pomorskie, Aldony Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Nowa Oferta ! Tylko u nas! Cena do Negocjacji ! Oferta w formule 0 % - „Kupujący nie płaci prowizji” [...]

96,5 1 849 900 PLN
19 169,95 PLN/m²
11-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Wrzeszcz Na sprzedaż 1 930 000 PLN 212,6 m2
Wrzeszcz / Gdańsk / pomorskie, Mariana Smoluchowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

Szukasz nieruchomości, która dopasuje się do Twojego stylu życia, a nie na odwrót? Przy ulicy [...]

212,6 1 930 000 PLN
9078,08 PLN/m²
11-02-2026 Dodaj do notesu
Lokal pomorskie
Gdańsk
Wrzeszcz Do wynajęcia 15 000 PLN 110 m2
Wrzeszcz / Gdańsk / pomorskie, Jaśkowa Dolina Lokal do wynajęcia

Szukasz miejsca, które podniesie prestiż Twojej firmy i zapewni świetną widoczność w centrum [...]

110 15 000 PLN
136,36 PLN/m²
19-01-2026 Dodaj do notesu
Biuro pomorskie
Gdańsk
Wrzeszcz
Wrzeszcz Górny Do wynajęcia 400 PLN 19 m2
Wrzeszcz Górny / Wrzeszcz / Gdańsk / pomorskie, Politechniczna Biuro do wynajęcia

Wynajmę pokój na cichą działalność gospodarczą w sześciopokojowym biurze. Obiekt jest wykorzystywany [...]

19 400 PLN
21,05 PLN/m²
19-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Wrzeszcz Na sprzedaż 1 990 000 PLN 74,26 m2

Trzypokojowe mieszkanieOsiedle Garnizon przy ulicy Szymanowskiego74.26 m2 powierzchni użytkowej, 77 [...]

74,26 1 990 000 PLN
26 797,74 PLN/m²
06-01-2026 Dodaj do notesu