wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie zachodniopomorskie
stargardzki
Stargard Na sprzedaż 539 000 PLN 78 m2
Stargard / stargardzki / zachodniopomorskie / Polska, osiedle Zachód Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Pośrednikom dziękuję. Mieszkanie jasne i bardzo ciepłe o pow. 77,8 m², 9 piętro z pięknym widokiem [...]

78 539 000 PLN
6910,26 PLN/m²
01-07-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Gumieńce Do wynajęcia 2500 PLN 38 m2
Gumieńce / Szczecin / zachodniopomorskie, Eugeniusza Kwiatkowskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze budynku położonego przy ul. Eugeniusza [...]

38 2500 PLN
65,79 PLN/m²
30-06-2025 Dodaj do notesu
Dom zachodniopomorskie
koszaliński
Biesiekierz
Biesiekierz Na sprzedaż 1 150 000 PLN 560 m2
Biesiekierz / koszaliński / zachodniopomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż budynek mieszkalno - usługowy z halą magazynową położony w miejscowości Biesiekierz, ok. [...]

560 1 150 000 PLN
2053,57 PLN/m²
27-06-2025 Dodaj do notesu
Dom zachodniopomorskie
Świnoujście Na sprzedaż 10 PLN 70 m2
Świnoujście / zachodniopomorskie Dom na sprzedaż

Oferta sprzedaży dotyczy odstapienia prawa do dzialki rekreacyjnej ROD Paprotna w Świnoujsciu ○ [...]

70 10 PLN
0,14 PLN/m²
07-06-2025 Dodaj do notesu
Działka zachodniopomorskie
policki
Police
Przęsocin Na sprzedaż 365 000 PLN 702 m2
Przęsocin / Police / policki / zachodniopomorskie / Polska, Jeżynowa Działka na sprzedaż

Działki budowlane w Przęsocinie z uchwalonym planem zagospodarowania- przeznaczenie zabudowa [...]

702 365 000 PLN
519,94 PLN/m²
22-03-2025 Dodaj do notesu
Dom zachodniopomorskie
Szczecin Na sprzedaż 875 000 PLN 111 m2
Szczecin / zachodniopomorskie / Polska, Rymarska Dom na sprzedaż

Czereśniowe Wzgórze Radziszewo / Szczecin Twój wymarzony lokal może być bliżej, niż myślisz! [...]

111 875 000 PLN
7882,88 PLN/m²
08-03-2025 Dodaj do notesu
Lokal zachodniopomorskie
Koszalin Na sprzedaż 540 000 PLN 88 m2
Koszalin / zachodniopomorskie / Polska, Majora Henryka Sucharskiego Lokal na sprzedaż

Na sprzedaż wystawiam, stanowiący moją własność, atrakcyjny lokal usytuowany na parterze, o [...]

88 540 000 PLN
6136,36 PLN/m²
20-02-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
kamieński
Golczewo
Golczewo Na sprzedaż 174 000 PLN 88,2 m2
Golczewo / kamieński / zachodniopomorskie / Polska, Dworcowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Stanisław Steckiewicz - Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki nieruchomość lokalową mieszkalną [...]

88,2 174 000 PLN
1972,79 PLN/m²
29-09-2024 Dodaj do notesu
Dom zachodniopomorskie
Szczecin
Bezrzecze - Krzekowo Na sprzedaż 999 000 PLN 149 m2
Bezrzecze - Krzekowo / Szczecin / zachodniopomorskie Dom na sprzedaż

Przedsprzedaż - kup swój wymarzony dom w promocyjnej cenie od 999 000 PLN! Tylko do 31.10.2024! [...]

149 999 000 PLN
6704,70 PLN/m²
13-09-2024 Dodaj do notesu
Działka zachodniopomorskie
koszaliński
Polanów
Rekowo Na sprzedaż 70 000 PLN 1000 m2
Rekowo / Polanów / koszaliński / zachodniopomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Działka rolna z warunkami zabudowy, położona na skraju wsi agroturystycznej Rekowo, objęta strefą [...]

1000 70 000 PLN
70 PLN/m²
05-07-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin Do wynajęcia 2000 PLN 43 m2
Szczecin / zachodniopomorskie, Tadeusza Zawadzkiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

OpisUMOWA WYŁĄCZNIE NAJMU OKAZJONALNEGO Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą słonecznego [...]

43 2000 PLN
46,51 PLN/m²
16-04-2023 Dodaj do notesu
Reklamy