wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Swoszowice
Kliny Zacisze Do wynajęcia 2000 PLN 45 m2
Kliny Zacisze / Swoszowice / Kraków / małopolskie, Ketlinga Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Opis nieruchomości: Do wynajęcia komfortowe mieszkanie, dla dwóch osób. Nieruchomość znajduje się [...]

45 2000 PLN
44,44 PLN/m²
07-11-2022 Dodaj do notesu
Magazyn łódzkie
Łódź
Śródmieście Do wynajęcia 1000 PLN 40 m2
Śródmieście / Łódź / łódzkie Magazyn do wynajęcia

LOKAL PIWNICA Magazynowo-USŁUGOWy 40 m.kw. (bezpośrednio) CENTRUM-ŚRÓDMIEŚCIE Lokalizacja A.Struga [...]

40 1000 PLN
25 PLN/m²
07-11-2022 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 4100 PLN 82 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Wilhelma Konrada Roentgena Lokal do wynajęcia

Zapraszam do wynajmu lokalu na Warszawskim Ursynowie zaraz przy głównej ulicy, duży ładny lokal na [...]

82 4100 PLN
50 PLN/m²
06-11-2022 Dodaj do notesu
Pokój podkarpackie
Rzeszów Do wynajęcia 650 PLN
Rzeszów / podkarpackie Pokój do wynajęcia

Do wynajęcia pokój w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Podwisłocze. Przy mieszkaniu duża ilość [...]

650 PLN
0 PLN/m²
04-11-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa Do wynajęcia 4800 PLN 67 m2
Warszawa / mazowieckie, Kazimierza Kuratowskiego Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Na wynajem odświeżone mieszkanie na Mokotowie blisko Wilanowa. Mieszkanie 3- pokojowe, 67 metrów, 3 [...]

67 4800 PLN
71,64 PLN/m²
04-11-2022 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Warszawa / mazowieckie, Niegocińska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie dwupokojowe, jasne i ciepłe na piątym piętrze w dziesięciopietrowym budynku z lat [...]

38 2100 PLN
55,26 PLN/m²
03-11-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Bronowice Do wynajęcia 2900 PLN 53 m2
Bronowice / Kraków / małopolskie, Lucjana Rydla Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dwupokojowe przytulne mieszkanie na parterze w centrum miasta, dwa lata po gruntownym remoncie. [...]

53 2900 PLN
54,72 PLN/m²
03-11-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
karkonoski
Szklarska Poręba
Szklarska Poręba Na sprzedaż 350 000 PLN 54,6 m2
Szklarska Poręba / karkonoski / dolnośląskie Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Lokal mieszkalny o powierzchni 54,60m2 położony w bardzo dobrej lokalizacji - bezpośrednio przy [...]

54,6 350 000 PLN
6410,26 PLN/m²
03-11-2022 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Wykładowa Pokój do wynajęcia

Wynajmę POKÓJ DWUOSOBOWY, duży 16m2 nowy i umeblowany. Ul.Wykładowa, Psie Pole - [...]

1000 PLN
0 PLN/m²
03-11-2022 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 1300 PLN
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Rożnowska Pokój do wynajęcia

Pokoje do wynajęcia na Pradze Południe, ul. Rożnowska 1/3. Okolica bardzo dobrze skomunikowana – 4-6 [...]

1300 PLN
14,77 PLN/m²
02-11-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Śródmieście Do wynajęcia 2500 PLN 31,9 m2
Śródmieście / Katowice / śląskie, Sokolska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie znajdujące się w centrum Katowic w prestiżowej lokalizacji [...]

31,9 2500 PLN
78,37 PLN/m²
02-11-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew Do wynajęcia 2100 PLN 39,5 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Wysoka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia przestronne , nowe dwupokojowe mieszkanie 39,5m2 do pierwszego zamieszkania w [...]

39,5 2100 PLN
53,16 PLN/m²
02-11-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Grunwald Do wynajęcia 1500 PLN 26 m2
Grunwald / Poznań / wielkopolskie, Macieja Palacza Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Lokal ok. 26 m2, pokój z aneksem kuchennym i łazienka, balkon. Lokal w małym, kameralnym domu. [...]

26 1500 PLN
57,69 PLN/m²
02-11-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole
Lipa Piotrowska Na sprzedaż 750 000 PLN 99,64 m2
Lipa Piotrowska / Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Witam, Sprzedam dom w zabudowie szeregowej na Lipie Piotrowskiej we Wrocławiu. Lokal należy do [...]

99,64 750 000 PLN
7527,10 PLN/m²
29-10-2022 Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
Łódź
Górna Na sprzedaż 5 000 000 PLN 600 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Ujście Lokal na sprzedaż

Do sprzedaży nowopowstający budynek idealny na siedzibę firmy . Budynek w doskonałej lokalizacji [...]

600 5 000 000 PLN
8333,33 PLN/m²
29-10-2022 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Targówek Do wynajęcia 1690 PLN
Targówek / Warszawa / mazowieckie, Tadeusza Korzona Pokój do wynajęcia

I offer for rent: WHAT: Studio super connected, right next to the Trocka metro station with an area [...]

1690 PLN
0 PLN/m²
29-10-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
strzeliński
Kondratowice
Białobrzezie Na sprzedaż 61 759 PLN 58,21 m2
Białobrzezie / Kondratowice / strzeliński / dolnośląskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedaż organizowana jest przez syndyka masy upadłości w postępowaniu konsumenckim VIII GUp 117/19 [...]

58,21 61 759 PLN
1060,97 PLN/m²
18-10-2022 Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
Kraków
Dębniki Do wynajęcia 2400 PLN 16 m2
Dębniki / Kraków / małopolskie, Aleja 29 Listopada Biuro do wynajęcia

W naszej ofercie chcemy zaoferować Państwu niezależne biura o wysokim standardzie w bardzo dobrej [...]

16 2400 PLN
150 PLN/m²
18-10-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Do wynajęcia 4800 PLN 64 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Zygmunta Słomińskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

2pokojowe ciche mieszkanie. Wysoki standard,umeblowane. Pełny sprzęt AGD. Sałon z aneksem [...]

64 4800 PLN
75 PLN/m²
25-09-2022 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
pruszkowski
Nadarzyn
Stara Wieś Do wynajęcia 7500 PLN 146 m2
Stara Wieś / Nadarzyn / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Głogowa Dom do wynajęcia

Nowy segment dla rodziny z dziećmi -5 pokoi, klimatyzacja, kominek. Osiedle strzeżone z basenem i [...]

146 7500 PLN
51,37 PLN/m²
11-09-2022 Dodaj do notesu
Reklamy