wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
brak zdjęć
Śródmieście / Gdańsk / pomorskie Pokój do wynajęcia

Ładny pokój ładnie umeblowany dla mężczyzny(ugodowy, tolerancyj.spoko.który sam dba o porządek i [...]

700 PLN
0 PLN/m²
21-06-2022 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Śródmieście / Gdańsk / pomorskie Pokój do wynajęcia

Jestem samotny potrzebuje częściowej opieki i pomocy raczej w mieszkaniu.porządki i tym [...]

690 PLN
0 PLN/m²
21-06-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
rybnicki
Czerwionka-Leszczyny Na sprzedaż 238 000 PLN 62,83 m2
Czerwionka-Leszczyny / rybnicki / śląskie, Rybnicka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Zapraszamy do zapoznania z najnowszą ofertą! Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 [...]

62,83 238 000 PLN
3788 PLN/m²
17-06-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Ślichowice Do wynajęcia 1700 PLN 55 m2
Ślichowice / Kielce / świętokrzyskie, Króla Kazimierza Wielkiego Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

DO WYNAJĘCIA mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55 m², łazienka z WC, duża widna kuchnia, [...]

55 1700 PLN
30,91 PLN/m²
07-06-2022 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Wróblowice / Miękinia / średzki / dolnośląskie / Polska Magazyn do wynajęcia

Obiekt magazynowo - biurowy, w miejscowości Wróblowice w gminie Miękinia tworzyć będzie nowoczesne, [...]

2970,45 76 908 PLN
25,89 PLN/m²
18-05-2022 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
radomszczański
Kamieńsk
Ochocice Na sprzedaż 52 000 PLN 5057 m2
Ochocice / Kamieńsk / radomszczański / łódzkie Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę 5100 m2 z możliwością zabudowy.Dojazd drogą asfaltową,woda i prąd w ulicy.Przyłącze [...]

5057 52 000 PLN
10,28 PLN/m²
17-05-2022 Dodaj do notesu
Lokal dolnośląskie
Wrocław Do wynajęcia 161 PLN 20 m2
Wrocław / dolnośląskie / Polska, Jerzego Bajana Lokal do wynajęcia

Hala Targowa "Tęcza" przy ul. J.Bajana 1 we Wrocławiu oferuje lokale do wynajęcia. Zapraszamy [...]

20 161 PLN
8,05 PLN/m²
11-05-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin
Wrotków Na sprzedaż 425 000 PLN 48,43 m2
Wrotków / Lublin / lubelskie, Zofii i Wacława Nałkowskich Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Ogłoszenie prywatne! Generalny remont ukończony w kwietniu. - wymiana wszystkich instalacji - [...]

48,43 425 000 PLN
8775,55 PLN/m²
02-05-2022 Dodaj do notesu
Biuro wielkopolskie
Poznań Do wynajęcia 99 PLN 90 m2
Poznań / wielkopolskie / Polska Biuro do wynajęcia

Do wynajęcia adres biura jako adres rejestrowy w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą z [...]

90 99 PLN
1,10 PLN/m²
24-04-2022 Dodaj do notesu
Działka wielkopolskie
wągrowiecki
Skoki
Skoki Na sprzedaż 159 000 PLN 3000 m2
Skoki / wągrowiecki / wielkopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Media prąd, woda Opis dodatkowy Działki zagrodowe w pięknej gminie Skoki Dokładna lokalizacja to [...]

3000 159 000 PLN
53 PLN/m²
19-04-2022 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Łódź / łódzkie, Motylowa Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

SYNDYK – ogłasza konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki należącego do upadłego udziału w wysokości [...]

63,56 134 800 PLN
2120,83 PLN/m²
15-04-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Górna
Chojny-Dąbrowa Do wynajęcia 1800 PLN 44 m2
Chojny-Dąbrowa / Górna / Łódź / łódzkie, Antoniego Edwarda Odyńca Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Funkcjonalne 2 pokoje (sypialnia + salon z aneksem) w spokojnej okolicy blisko centrum Łodzi [...]

44 1800 PLN
40,91 PLN/m²
30-03-2022 Dodaj do notesu
Biuro łódzkie
Łódź
Śródmieście Do wynajęcia 1000 PLN 30 m2
Śródmieście / Łódź / łódzkie, Andrzeja Struga Biuro do wynajęcia

BIUROWY 30 m.kw. -; Klimatyzowany (bezpośrednio) -Ogrzewanie w cenie... Wyposażenie: Panele, ściny [...]

30 1000 PLN
33,33 PLN/m²
28-03-2022 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Dębniki / Kraków / małopolskie, Obozowa Pokój do wynajęcia

do wynajęcia pokój 1 osobowy. W mieszkaniu są 3 osobne pokoje - 2 wynajęte przez chłopaków. [...]

620 PLN
0 PLN/m²
07-03-2022 Dodaj do notesu
Lokal śląskie
Katowice
Śródmieście Do wynajęcia 7400 PLN 109,18 m2
Śródmieście / Katowice / śląskie, Plebiscytowa Lokal do wynajęcia

Dzień dobry, do wynajęcia lokal użytkowy 109,18 m2, w pięknej kamienicy w śródmieściu Katowic. [...]

109,18 7400 PLN
67,78 PLN/m²
23-02-2022 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Konstancin-Jeziorna
Konstancin-Jeziorna Na sprzedaż 2 250 000 PLN 260 m2
Konstancin-Jeziorna / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Warecka Dom na sprzedaż

Nowy dom do zamieszkania w m.(05-532)Solec 47A, (otulina Parku Chojnowskiego w pobliżu stadnina [...]

260 2 250 000 PLN
8653,85 PLN/m²
16-02-2022 Dodaj do notesu
Biuro łódzkie
pabianicki
Ksawerów
Ksawerów Do wynajęcia 3950 PLN 130 m2
Ksawerów / pabianicki / łódzkie / Polska, Ksawerowska Biuro do wynajęcia

Posiadamy do wynajęcia dwa lokale o łącznej pow. 130 m2: - lokal o pow. ok. 75 m2 - lokal o pow. ok. [...]

130 3950 PLN
30,38 PLN/m²
14-02-2022 Dodaj do notesu
Działka lubelskie
opolski
Karczmiska
Wymysłów Na sprzedaż 1 230 000 PLN 31 500 m2
Wymysłów / Karczmiska / opolski / lubelskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż w całości gospodarstwo rolne z budynkami zlokalizowane Wymysłów, gmina Karczmiska, [...]

31 500 1 230 000 PLN
39,05 PLN/m²
17-01-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Łazarz Do wynajęcia 2100 PLN 39 m2
Łazarz / Poznań / wielkopolskie, Graniczna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

wynajmę mieszkanie WOLNE od RĘKI. mieszkanie posiada aneks kuchenny - umeblowaną kuchnie z lodówka [...]

39 2100 PLN
53,85 PLN/m²
15-12-2021 Dodaj do notesu
Biuro łódzkie
Łódź
Śródmieście Do wynajęcia 9160 PLN 178 m2
Śródmieście / Łódź / łódzkie, Grzegorza Piramowicza Biuro do wynajęcia

Do wynajęcia biuro mieszczące się na pierwszym piętrze budynku biurowego Siliconwoonerf Office [...]

178 9160 PLN
51,46 PLN/m²
15-12-2021 Dodaj do notesu
Reklamy