wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bielany Do wynajęcia 3100 PLN 50 m2
Bielany / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

BEZPOŚREDNIO wynajmę mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Wrzeciono Bielany o pow. 50 mkw. Mieszkanie [...]

50 3100 PLN
62 PLN/m²
09-09-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki Do wynajęcia 3000 PLN 32 m2
Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Piławska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

KAWALERKA - 32 m2 - nowa rozkładowa kawalerka z balkonem na II p. w 4 – piętrowym budynku z windą [...]

32 3000 PLN
93,75 PLN/m²
01-09-2022 Dodaj do notesu
Dom śląskie
Zabrze
Grzybowice Do wynajęcia 3360 PLN 300 m2
Grzybowice / Zabrze / śląskie, Ks. Jerzego Badestinusa Dom do wynajęcia

Nasza oferta to noclegi dla firm w Gliwicach i Zabrzu Grzybowicach, w komfortowych kwaterach [...]

300 3360 PLN
11,20 PLN/m²
19-08-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 3700 PLN 50 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Meander Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Jasne i czyste mieszkanie przy ul. Meander, 6 piętro z windą, o bardzo praktycznym rozkładzie: jasny [...]

50 3700 PLN
74 PLN/m²
11-08-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
kutnowski
Kutno
Kutno Na sprzedaż 355 000 PLN 58,3 m2
Kutno / kutnowski / łódzkie, 1 Maja Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam mieszkanie Kutno, ul 1-go Maja 17.  BEZ POŚREDNIKÓW. Powierzchnia 58,3 m, piętro 4. [...]

58,3 355 000 PLN
6089,19 PLN/m²
11-08-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Sielec Na sprzedaż 335 000 PLN 61 m2
Sielec / Sosnowiec / śląskie, Kaliska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Do sprzedania własnościowe, spółdzielcze mieszkanie z KW. BEZ POŚREDNIKÓW I BEZ ZADŁUŻEŃ. Mieszkanie [...]

61 335 000 PLN
5491,80 PLN/m²
10-08-2022 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
poznański
Tarnowo Podgórne
Przeźmierowo Na sprzedaż 1 229 000 PLN 225 m2
Przeźmierowo / Tarnowo Podgórne / poznański / wielkopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Oferta dotyczy domu wolnostojacego położonego w Przeźmierowie. Jest dedykowana dla osób szukających [...]

225 1 229 000 PLN
5462,22 PLN/m²
10-08-2022 Dodaj do notesu
Magazyn kujawsko-pomorskie
sępoleński
Sępólno Krajeńskie
Sępólno Krajeńskie Na sprzedaż 2 316 477 PLN 3385 m2
Sępólno Krajeńskie / sępoleński / kujawsko-pomorskie, Tartaczna Magazyn na sprzedaż

Syndyk ZD KRAJNA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w upadłości z siedzibą w Poznaniu [...]

3385 2 316 477 PLN
684,34 PLN/m²
10-08-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Grunwald Do wynajęcia 2150 PLN 50 m2
Grunwald / Poznań / wielkopolskie, Grunwaldzka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Posiadam do wynajecia 2 pokojowe mieszkanie. 2 osobne pokoje, osobna duza kuchnia, duzy przedpokoj [...]

50 2150 PLN
43 PLN/m²
05-08-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Północ Do wynajęcia 2700 PLN 43 m2
Praga-Północ / Warszawa / mazowieckie, Białostocka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie w spółdzielni jednoblokowej, teren ogrodzony.Mieszkanie umeblowane, pralka, lodówka, [...]

43 2700 PLN
62,79 PLN/m²
05-08-2022 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
działdowski
Działdowo
Grzybiny Na sprzedaż 1 090 000 PLN 12 600 m2
Grzybiny / Działdowo / działdowski / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Unikatowa Inwestycja: 1,26 ha z własną linią brzegową i nowym MPZP (2025) Szukasz miejsca na [...]

12 600 1 090 000 PLN
86,51 PLN/m²
02-08-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Śródmieście Do wynajęcia 2200 PLN 32 m2
Śródmieście / Łódź / łódzkie, Gdańska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

TO SPEAK ENGLISH PLEASE CALL: 535 199 424 Do wynajęcia mieszkanie w nowo wybudowanym [...]

32 2200 PLN
68,75 PLN/m²
30-07-2022 Dodaj do notesu
Działka dolnośląskie
wrocławski
Żórawina
Mnichowice Na sprzedaż 460 000 PLN 1283 m2
Mnichowice / Żórawina / wrocławski / dolnośląskie, Dębowa Działka na sprzedaż

Do sprzedania działka budowlana w cichej i spokojnej okolicy 20 min na południe od centrum Wrocławia [...]

1283 460 000 PLN
358,53 PLN/m²
19-07-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
chrzanowski
Chrzanów
Chrzanów Na sprzedaż 172 478 PLN 64,08 m2
Chrzanów / chrzanowski / małopolskie, Fabryczna Mieszkanie na sprzedaż | brak pokoi

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej sprzeda z wolnej ręki w drodze konkursu ofert prawo własności [...]

64,08 172 478 PLN
2691,60 PLN/m²
11-07-2022 Dodaj do notesu
53 583 000 PLN
11 000 PLN/m²
11-07-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Gliwice
Obrońców Pokoju Do wynajęcia 1650 PLN 37 m2
Obrońców Pokoju / Gliwice / śląskie, Obrońców Pokoju Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wolne od 1 czerwca Bezpośrednio od właściciela. Do wynajęcia kawalerka 37m2 na osiedlu Obrońców [...]

37 1650 PLN
44,59 PLN/m²
03-07-2022 Dodaj do notesu
Garaż ełcki
Ełk Na sprzedaż 75 000 PLN 21,04 m2
Ełk / ełcki / warmińsko-mazurskie, Czesława Miłosza Garaż na sprzedaż

Sprzedam garaż podziemny w bardzo dobrym stanie, dogodny wjazd, brama hali garażowej na pilota, [...]

21,04 75 000 PLN
3564,64 PLN/m²
25-06-2022 Dodaj do notesu
Pokój Warszawa
Praga-Północ Do wynajęcia 1200 PLN 10 m2
Praga-Północ / Warszawa / mazowieckie, targowa Pokój do wynajęcia

Wynajmę pokój w nowym mieszkaniu, w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy. Mieszkanie ma fenomenalną [...]

10 1200 PLN
120 PLN/m²
25-06-2022 Dodaj do notesu
Pokój Wrocław
Psie Pole
Wojnów Do wynajęcia 750 PLN 16 m2
Wojnów / Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Wykładowa Pokój do wynajęcia

MIEJSCE w pokoju dwuosobowym. Pokój jest duży 16m2, nowy i umeblowany. Ul.Wykładowa, Psie Pole - [...]

16 750 PLN
46,88 PLN/m²
25-06-2022 Dodaj do notesu
Garaż śląskie
Katowice
Zawodzie Do wynajęcia 320 PLN 17 m2
Zawodzie / Katowice / śląskie, Gabriela Hałubki Garaż do wynajęcia

Tylko wynajem. Garaż murowany z kanałem, znajduje się na Zawodziu w Katowicach. Cena zawiera czynsz [...]

17 320 PLN
18,82 PLN/m²
23-06-2022 Dodaj do notesu
Reklamy