wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Pokój mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 1300 PLN
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Rożnowska Pokój do wynajęcia

Pokoje do wynajęcia na Pradze Południe, ul. Rożnowska 1/3. Okolica bardzo dobrze skomunikowana – 4-6 [...]

1300 PLN
14,77 PLN/m²
02-11-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Śródmieście Do wynajęcia 2500 PLN 31,9 m2
Śródmieście / Katowice / śląskie, Sokolska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie znajdujące się w centrum Katowic w prestiżowej lokalizacji [...]

31,9 2500 PLN
78,37 PLN/m²
02-11-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew Do wynajęcia 2100 PLN 39,5 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Wysoka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia przestronne , nowe dwupokojowe mieszkanie 39,5m2 do pierwszego zamieszkania w [...]

39,5 2100 PLN
53,16 PLN/m²
02-11-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Grunwald Do wynajęcia 1500 PLN 26 m2
Grunwald / Poznań / wielkopolskie, Macieja Palacza Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Lokal ok. 26 m2, pokój z aneksem kuchennym i łazienka, balkon. Lokal w małym, kameralnym domu. [...]

26 1500 PLN
57,69 PLN/m²
02-11-2022 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Bemowo Do wynajęcia 1600 PLN
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Połczyńska Pokój do wynajęcia

Do wynajęcia pokój jednoosobowy, blisko przystanku autobusowego, na I piętrze w budynku [...]

1600 PLN
76,19 PLN/m²
01-11-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole
Lipa Piotrowska Na sprzedaż 750 000 PLN 99,64 m2
Lipa Piotrowska / Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Witam, Sprzedam dom w zabudowie szeregowej na Lipie Piotrowskiej we Wrocławiu. Lokal należy do [...]

99,64 750 000 PLN
7527,10 PLN/m²
29-10-2022 Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
Łódź
Górna Na sprzedaż 5 000 000 PLN 600 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Ujście Lokal na sprzedaż

Do sprzedaży nowopowstający budynek idealny na siedzibę firmy . Budynek w doskonałej lokalizacji [...]

600 5 000 000 PLN
8333,33 PLN/m²
29-10-2022 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Targówek Do wynajęcia 1690 PLN
Targówek / Warszawa / mazowieckie, Tadeusza Korzona Pokój do wynajęcia

I offer for rent: WHAT: Studio super connected, right next to the Trocka metro station with an area [...]

1690 PLN
0 PLN/m²
29-10-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
strzeliński
Kondratowice
Białobrzezie Na sprzedaż 61 759 PLN 58,21 m2
Białobrzezie / Kondratowice / strzeliński / dolnośląskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedaż organizowana jest przez syndyka masy upadłości w postępowaniu konsumenckim VIII GUp 117/19 [...]

58,21 61 759 PLN
1060,97 PLN/m²
18-10-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Do wynajęcia 4550 PLN 64 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Zygmunta Słomińskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

2pokojowe ciche mieszkanie. Wysoki standard,umeblowane. Pełny sprzęt AGD. Sałon z aneksem [...]

64 4550 PLN
71,09 PLN/m²
25-09-2022 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
pruszkowski
Nadarzyn
Stara Wieś Do wynajęcia 7500 PLN 146 m2
Stara Wieś / Nadarzyn / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Głogowa Dom do wynajęcia

Nowy segment dla rodziny z dziećmi -5 pokoi, klimatyzacja, kominek. Osiedle strzeżone z basenem i [...]

146 7500 PLN
51,37 PLN/m²
11-09-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bielany Do wynajęcia 3100 PLN 50 m2
Bielany / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

BEZPOŚREDNIO wynajmę mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Wrzeciono Bielany o pow. 50 mkw. Mieszkanie [...]

50 3100 PLN
62 PLN/m²
09-09-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki Do wynajęcia 3000 PLN 32 m2
Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Piławska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

KAWALERKA - 32 m2 - nowa rozkładowa kawalerka z balkonem na II p. w 4 – piętrowym budynku z windą [...]

32 3000 PLN
93,75 PLN/m²
01-09-2022 Dodaj do notesu
Dom śląskie
Zabrze
Grzybowice Do wynajęcia 3360 PLN 300 m2
Grzybowice / Zabrze / śląskie, Ks. Jerzego Badestinusa Dom do wynajęcia

Nasza oferta to noclegi dla firm w Gliwicach i Zabrzu Grzybowicach, w komfortowych kwaterach [...]

300 3360 PLN
11,20 PLN/m²
19-08-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 3700 PLN 50 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Meander Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Jasne i czyste mieszkanie przy ul. Meander, 6 piętro z windą, o bardzo praktycznym rozkładzie: jasny [...]

50 3700 PLN
74 PLN/m²
11-08-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
kutnowski
Kutno
Kutno Na sprzedaż 355 000 PLN 58,3 m2
Kutno / kutnowski / łódzkie, 1 Maja Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam mieszkanie Kutno, ul 1-go Maja 17.  BEZ POŚREDNIKÓW. Powierzchnia 58,3 m, piętro 4. [...]

58,3 355 000 PLN
6089,19 PLN/m²
11-08-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Sielec Na sprzedaż 335 000 PLN 61 m2
Sielec / Sosnowiec / śląskie, Kaliska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Do sprzedania własnościowe, spółdzielcze mieszkanie z KW. BEZ POŚREDNIKÓW I BEZ ZADŁUŻEŃ. Mieszkanie [...]

61 335 000 PLN
5491,80 PLN/m²
10-08-2022 Dodaj do notesu
Magazyn kujawsko-pomorskie
sępoleński
Sępólno Krajeńskie
Sępólno Krajeńskie Na sprzedaż 2 316 477 PLN 3385 m2
Sępólno Krajeńskie / sępoleński / kujawsko-pomorskie, Tartaczna Magazyn na sprzedaż

Syndyk ZD KRAJNA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w upadłości z siedzibą w Poznaniu [...]

3385 2 316 477 PLN
684,34 PLN/m²
10-08-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Grunwald Do wynajęcia 2150 PLN 50 m2
Grunwald / Poznań / wielkopolskie, Grunwaldzka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Posiadam do wynajecia 2 pokojowe mieszkanie. 2 osobne pokoje, osobna duza kuchnia, duzy przedpokoj [...]

50 2150 PLN
43 PLN/m²
05-08-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Północ Do wynajęcia 2700 PLN 43 m2
Praga-Północ / Warszawa / mazowieckie, Białostocka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie w spółdzielni jednoblokowej, teren ogrodzony.Mieszkanie umeblowane, pralka, lodówka, [...]

43 2700 PLN
62,79 PLN/m²
05-08-2022 Dodaj do notesu
Reklamy