wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka warmińsko-mazurskie
działdowski
Działdowo
Grzybiny Na sprzedaż 1 090 000 PLN 12 600 m2
Grzybiny / Działdowo / działdowski / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Unikatowa Inwestycja: 1,26 ha z własną linią brzegową i nowym MPZP (2025) Szukasz miejsca na [...]

12 600 1 090 000 PLN
86,51 PLN/m²
02-08-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Śródmieście Do wynajęcia 2200 PLN 32 m2
Śródmieście / Łódź / łódzkie, Gdańska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

TO SPEAK ENGLISH PLEASE CALL: 535 199 424 Do wynajęcia mieszkanie w nowo wybudowanym [...]

32 2200 PLN
68,75 PLN/m²
30-07-2022 Dodaj do notesu
Działka dolnośląskie
wrocławski
Żórawina
Mnichowice Na sprzedaż 460 000 PLN 1283 m2
Mnichowice / Żórawina / wrocławski / dolnośląskie, Dębowa Działka na sprzedaż

Do sprzedania działka budowlana w cichej i spokojnej okolicy 20 min na południe od centrum Wrocławia [...]

1283 460 000 PLN
358,53 PLN/m²
19-07-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
chrzanowski
Chrzanów
Chrzanów Na sprzedaż 172 478 PLN 64,08 m2
Chrzanów / chrzanowski / małopolskie, Fabryczna Mieszkanie na sprzedaż | brak pokoi

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej sprzeda z wolnej ręki w drodze konkursu ofert prawo własności [...]

64,08 172 478 PLN
2691,60 PLN/m²
11-07-2022 Dodaj do notesu
53 583 000 PLN
11 000 PLN/m²
11-07-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Gliwice
Obrońców Pokoju Do wynajęcia 1650 PLN 37 m2
Obrońców Pokoju / Gliwice / śląskie, Obrońców Pokoju Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wolne od 1 czerwca Bezpośrednio od właściciela. Do wynajęcia kawalerka 37m2 na osiedlu Obrońców [...]

37 1650 PLN
44,59 PLN/m²
03-07-2022 Dodaj do notesu
Garaż ełcki
Ełk Na sprzedaż 75 000 PLN 21,04 m2
Ełk / ełcki / warmińsko-mazurskie, Czesława Miłosza Garaż na sprzedaż

Sprzedam garaż podziemny w bardzo dobrym stanie, dogodny wjazd, brama hali garażowej na pilota, [...]

21,04 75 000 PLN
3564,64 PLN/m²
25-06-2022 Dodaj do notesu
Pokój Warszawa
Praga-Północ Do wynajęcia 1200 PLN 10 m2
Praga-Północ / Warszawa / mazowieckie, targowa Pokój do wynajęcia

Wynajmę pokój w nowym mieszkaniu, w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy. Mieszkanie ma fenomenalną [...]

10 1200 PLN
120 PLN/m²
25-06-2022 Dodaj do notesu
Pokój Wrocław
Psie Pole
Wojnów Do wynajęcia 750 PLN 16 m2
Wojnów / Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Wykładowa Pokój do wynajęcia

MIEJSCE w pokoju dwuosobowym. Pokój jest duży 16m2, nowy i umeblowany. Ul.Wykładowa, Psie Pole - [...]

16 750 PLN
46,88 PLN/m²
25-06-2022 Dodaj do notesu
Garaż śląskie
Katowice
Zawodzie Do wynajęcia 320 PLN 17 m2
Zawodzie / Katowice / śląskie, Gabriela Hałubki Garaż do wynajęcia

Tylko wynajem. Garaż murowany z kanałem, znajduje się na Zawodziu w Katowicach. Cena zawiera czynsz [...]

17 320 PLN
18,82 PLN/m²
23-06-2022 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Śródmieście / Gdańsk / pomorskie Pokój do wynajęcia

Ładny pokój ładnie umeblowany dla mężczyzny(ugodowy, tolerancyj.spoko.który sam dba o porządek i [...]

700 PLN
0 PLN/m²
21-06-2022 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Śródmieście / Gdańsk / pomorskie Pokój do wynajęcia

Jestem samotny potrzebuje częściowej opieki i pomocy raczej w mieszkaniu.porządki i tym [...]

690 PLN
0 PLN/m²
21-06-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
rybnicki
Czerwionka-Leszczyny Na sprzedaż 238 000 PLN 62,83 m2
Czerwionka-Leszczyny / rybnicki / śląskie, Rybnicka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Zapraszamy do zapoznania z najnowszą ofertą! Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 [...]

62,83 238 000 PLN
3788 PLN/m²
17-06-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Piaseczno Do wynajęcia 3000 PLN 54 m2
Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Albatrosów Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia umeblowane 2 pokojowe mieszkanie (54 m2) na zamkniętym terenie ul Albatrosów 1 (jedyny [...]

54 3000 PLN
55,56 PLN/m²
10-06-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Ślichowice Do wynajęcia 1700 PLN 55 m2
Ślichowice / Kielce / świętokrzyskie, Króla Kazimierza Wielkiego Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

DO WYNAJĘCIA mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55 m², łazienka z WC, duża widna kuchnia, [...]

55 1700 PLN
30,91 PLN/m²
07-06-2022 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Wróblowice / Miękinia / średzki / dolnośląskie / Polska Magazyn do wynajęcia

Obiekt magazynowo - biurowy, w miejscowości Wróblowice w gminie Miękinia tworzyć będzie nowoczesne, [...]

2970,45 76 908 PLN
25,89 PLN/m²
18-05-2022 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
radomszczański
Kamieńsk
Ochocice Na sprzedaż 52 000 PLN 5057 m2
Ochocice / Kamieńsk / radomszczański / łódzkie Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę 5100 m2 z możliwością zabudowy.Dojazd drogą asfaltową,woda i prąd w ulicy.Przyłącze [...]

5057 52 000 PLN
10,28 PLN/m²
17-05-2022 Dodaj do notesu
Lokal dolnośląskie
Wrocław Do wynajęcia 161 PLN 20 m2
Wrocław / dolnośląskie / Polska, Jerzego Bajana Lokal do wynajęcia

Hala Targowa "Tęcza" przy ul. J.Bajana 1 we Wrocławiu oferuje lokale do wynajęcia. Zapraszamy [...]

20 161 PLN
8,05 PLN/m²
11-05-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin
Wrotków Na sprzedaż 425 000 PLN 48,43 m2
Wrotków / Lublin / lubelskie, Zofii i Wacława Nałkowskich Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Ogłoszenie prywatne! Generalny remont ukończony w kwietniu. - wymiana wszystkich instalacji - [...]

48,43 425 000 PLN
8775,55 PLN/m²
02-05-2022 Dodaj do notesu
Biuro wielkopolskie
Poznań Do wynajęcia 99 PLN 90 m2
Poznań / wielkopolskie / Polska Biuro do wynajęcia

Do wynajęcia adres biura jako adres rejestrowy w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą z [...]

90 99 PLN
1,10 PLN/m²
24-04-2022 Dodaj do notesu
Reklamy