wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka wielkopolskie
wągrowiecki
Skoki
Skoki Na sprzedaż 159 000 PLN 3000 m2
Skoki / wągrowiecki / wielkopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Media prąd, woda Opis dodatkowy Działki zagrodowe w pięknej gminie Skoki Dokładna lokalizacja to [...]

3000 159 000 PLN
53 PLN/m²
19-04-2022 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Łódź / łódzkie, Motylowa Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

SYNDYK – ogłasza konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki należącego do upadłego udziału w wysokości [...]

63,56 134 800 PLN
2120,83 PLN/m²
15-04-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Górna
Chojny-Dąbrowa Do wynajęcia 1800 PLN 44 m2
Chojny-Dąbrowa / Górna / Łódź / łódzkie, Antoniego Edwarda Odyńca Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Funkcjonalne 2 pokoje (sypialnia + salon z aneksem) w spokojnej okolicy blisko centrum Łodzi [...]

44 1800 PLN
40,91 PLN/m²
30-03-2022 Dodaj do notesu
Biuro łódzkie
Łódź
Śródmieście Do wynajęcia 1000 PLN 30 m2
Śródmieście / Łódź / łódzkie, Andrzeja Struga Biuro do wynajęcia

BIUROWY 30 m.kw. -; Klimatyzowany (bezpośrednio) -Ogrzewanie w cenie... Wyposażenie: Panele, ściny [...]

30 1000 PLN
33,33 PLN/m²
28-03-2022 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Dębniki / Kraków / małopolskie, Obozowa Pokój do wynajęcia

do wynajęcia pokój 1 osobowy. W mieszkaniu są 3 osobne pokoje - 2 wynajęte przez chłopaków. [...]

620 PLN
0 PLN/m²
07-03-2022 Dodaj do notesu
Lokal śląskie
Katowice
Śródmieście Do wynajęcia 7400 PLN 109,18 m2
Śródmieście / Katowice / śląskie, Plebiscytowa Lokal do wynajęcia

Dzień dobry, do wynajęcia lokal użytkowy 109,18 m2, w pięknej kamienicy w śródmieściu Katowic. [...]

109,18 7400 PLN
67,78 PLN/m²
23-02-2022 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Konstancin-Jeziorna
Konstancin-Jeziorna Na sprzedaż 2 250 000 PLN 260 m2
Konstancin-Jeziorna / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Warecka Dom na sprzedaż

Nowy dom do zamieszkania w m.(05-532)Solec 47A, (otulina Parku Chojnowskiego w pobliżu stadnina [...]

260 2 250 000 PLN
8653,85 PLN/m²
16-02-2022 Dodaj do notesu
Biuro łódzkie
pabianicki
Ksawerów
Ksawerów Do wynajęcia 3950 PLN 130 m2
Ksawerów / pabianicki / łódzkie / Polska, Ksawerowska Biuro do wynajęcia

Posiadamy do wynajęcia dwa lokale o łącznej pow. 130 m2: - lokal o pow. ok. 75 m2 - lokal o pow. ok. [...]

130 3950 PLN
30,38 PLN/m²
14-02-2022 Dodaj do notesu
Działka lubelskie
opolski
Karczmiska
Wymysłów Na sprzedaż 1 230 000 PLN 31 500 m2
Wymysłów / Karczmiska / opolski / lubelskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż w całości gospodarstwo rolne z budynkami zlokalizowane Wymysłów, gmina Karczmiska, [...]

31 500 1 230 000 PLN
39,05 PLN/m²
17-01-2022 Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 1020 PLN 14 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, aleja Stanów Zjednoczonych Biuro do wynajęcia

Opis ogłoszenia Oferujemy pow. biurowe – (72,83zł/m2), 14,00m2, 20.00 m2, 35,00.m2 oraz pow. [...]

14 1020 PLN
72,83 PLN/m²
05-01-2022 Dodaj do notesu
Biuro łódzkie
Łódź
Śródmieście Do wynajęcia 9160 PLN 178 m2
Śródmieście / Łódź / łódzkie, Grzegorza Piramowicza Biuro do wynajęcia

Do wynajęcia biuro mieszczące się na pierwszym piętrze budynku biurowego Siliconwoonerf Office [...]

178 9160 PLN
51,46 PLN/m²
15-12-2021 Dodaj do notesu
40 172 888 PLN
4322,20 PLN/m²
17-11-2021 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Lubaczów / lubaczowski / podkarpackie, osiedle Jagiellonów Dom do wynajęcia

Ogłoszenie testowe, proszę nie pisać Opis powinien zawierać minimalnie 30 znaków.

150 500 PLN
3,33 PLN/m²
13-09-2021 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
pabianicki
Pabianice
Rydzyny Na sprzedaż 53 000 PLN 800 m2
Rydzyny / Pabianice / pabianicki / łódzkie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam w Rydzynach przy ulicy Górnej ładnie położoną za lasem... działkę rolną o powierzchni 800 [...]

800 53 000 PLN
66,25 PLN/m²
05-08-2021 Dodaj do notesu
Biuro łódzkie
Łódź
Górna Do wynajęcia 700 PLN 20 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Henryka Wieniawskiego Biuro do wynajęcia

Cały kompleks monitorowany, teren zamknięty. Biura powierzchni od 20 m2 do 200 m2 w jednym [...]

20 700 PLN
35 PLN/m²
04-02-2021 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
radomszczański
Gomunice
Wąglin Na sprzedaż 54 000 PLN 1700 m2
Wąglin / Gomunice / radomszczański / łódzkie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam atrakcyjną działkę rolną z warunkami zabudowy przylegającą do drogi powiatowej w [...]

1700 54 000 PLN
31,76 PLN/m²
13-12-2020 Dodaj do notesu
Garaż lubelskie
radzyński
Radzyń Podlaski
Radzyń Podlaski Na sprzedaż 14 000 PLN 42 m2
Radzyń Podlaski / radzyński / lubelskie Garaż na sprzedaż

Konstrukcja garażu wykonana jest z profili zamkniętych. Cena obejmuje 2 bramy uchylne podnoszone do [...]

42 14 000 PLN
333,33 PLN/m²
18-08-2020 Dodaj do notesu
Działka lubuskie
gorzowski
Deszczno
Deszczno Na sprzedaż 60 000 PLN 1000 m2
Deszczno / gorzowski / lubuskie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam działki budowlane o powierzchni od 1000m2 do 3000m2 na Oś. Poznańskim w gminie Deszczno na [...]

1000 60 000 PLN
60 PLN/m²
19-01-2020 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań Do wynajęcia 3300 PLN 50 m2
Poznań / wielkopolskie / Polska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie w apartamentowcu w ścisłym centrum Poznania do wynajęcia. Doskonała lokalizacja, obok [...]

50 3300 PLN
66 PLN/m²
11-09-2019 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Tychy
Paprocany Do wynajęcia 1080 PLN 120 m2
Paprocany / Tychy / śląskie, Władysława Sikorskiego Mieszkanie do wynajęcia | 7 pokoi

+ Minimalny okres pobytu 14 dni + Bez kaucji + Wszystkie media w cenie + Pokoje 2, 4 i 6 osobowe, [...]

120 1080 PLN
9 PLN/m²
07-07-2019 Dodaj do notesu
Reklamy