Dom na sprzedaż, woj. mazowieckie / dodano: 15.03.2026
Huculska, mazowieckie, Warszawa, Mokotów
Cena: 3 440 000 PLN  (14 309,48 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
240,4 m²
Powierzchnia działki
357 m²
Liczba pokoi
5
Rok budowy
1970
Numer oferty
gratka-46306989
Data aktualizacji
2026-05-16 14:32:42
Opis:

Dolny Mokotów — jeden z najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie. Dom wolnostojący w lokalizacji, którą trudno przecenić: zaledwie 2 km od Centrum i Łazienek Królewskich, w sąsiedztwie Parku Morskie Oko i Parku Szustrów. Domy w tym rejonie pojawiają się na rynku rzadko i niemal zawsze w segmencie premium.

Ten dom nadaje się do natychmiastowego zamieszkania, chociaż zelacane było by odświeżenie ścian wewnętrznych i eventualnie parkietów.

Wszystkie istotne instalacje były remonotwane w 2012, i są w pełni sprawne i nie wymagają żadnego remontu.

To nieruchomość również dla kogoś, kto szuka nie gotowego produktu, lecz możliwości — szansy na stworzenie przestrzeni dokładnie takiej, jak sobie wymarzy. Dom nadaje się też do do częściowej przebudowy i rozbudowy, bowiem zachowane ściany działowe oraz poddasze dają pełną swobodę aranżacji. Chcesz otwartego planu? Możesz. Kilku osobnych stref? Też.

Jest to bliźniak z 1970 roku o dobrze zachowanej substancji: 4 duże pokoje, przestronny przedpokój, kuchnia, łazienka i dodatkowa toaleta. Do dyspozycji taras od strony południowej, który może zostać przekształcony w ogród zimowy, oraz balkon wschodni,

.

Poddasze z potencjałem na dodatkową przestrzeń użytkową — domowe biuro, sypialnia z antresolą, a może prywatne atelier.