wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 2 410 833 PLN (7346 PLN/m²)

Domy na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom wielkopolskie
Poznań
Świerczewo Na sprzedaż 1 480 000 PLN 216 m2
Świerczewo / Poznań / wielkopolskie Dom na sprzedaż

Jako właściciel, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mojego domu i do bezpośredniego [...]

216 1 480 000 PLN
6851,85 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
Poznań
Wola Na sprzedaż 830 000 PLN 140 m2
Wola / Poznań / wielkopolskie, Dunajecka Dom na sprzedaż

Sprzedam dom parterowy o powierzchni około 100 m2 w Poznaniu na Woli. Nieruchomość usytuowana jest [...]

140 830 000 PLN
5928,57 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
Poznań
Krzyżowniki-Smochowice
Smochowice Na sprzedaż 1 520 000 PLN 250,15 m2
Smochowice / Krzyżowniki-Smochowice / Poznań / wielkopolskie, Gorzyńska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż przestronny, zadbany dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej cenionych, [...]

250,15 1 520 000 PLN
6076,35 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
Poznań
Umultowo Na sprzedaż 6 900 000 PLN 684 m2
Umultowo / Poznań / wielkopolskie, Mleczowa Dom na sprzedaż

Wspaniała lokalizacja. Dom nad Jeziorem Umultowskim. Z salonu, kuchni, sypialni i tarasu [...]

684 6 900 000 PLN
10 087,72 PLN/m²
17-02-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
Poznań
Krzyżowniki-Smochowice Na sprzedaż 1 285 000 PLN 125 m2
Krzyżowniki-Smochowice / Poznań / wielkopolskie, Sianowska Dom na sprzedaż

Mam do sprzedania połowę domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej. Rynek wtórny. Rok budowy [...]

125 1 285 000 PLN
10 280 PLN/m²
12-02-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
Poznań
Wola Na sprzedaż 2 450 000 PLN 504,92 m2
Wola / Poznań / wielkopolskie, Jana Henryka Dąbrowskiego Dom na sprzedaż

Lokalizacja Willa miejska z dużym potencjałem aranżacyjnym 3-lokalowa, przeznaczenie usługowe i [...]

504,92 2 450 000 PLN
4852,25 PLN/m²
06-11-2025 Dodaj do notesu