wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 1 228 000 PLN (15 997 PLN/m²)

Mieszkania na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Stare Miasto
Stradom Na sprzedaż 2 184 000 PLN 124,78 m2
Stradom / Stare Miasto / Kraków / małopolskie Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Do sprzedania apartament położony w spokojnej części ul. św. Agnieszki, w zabytkowej dzielnicy [...]

124,78 2 184 000 PLN
17 502,80 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Stare Miasto
Kazimierz Na sprzedaż 629 000 PLN 41 m2
Kazimierz / Stare Miasto / Kraków / małopolskie, Starowiślna Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Oferujemy komfortowe i przestronne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji Kazimierza, w kamienicy z [...]

41 629 000 PLN
15 341,46 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Stare Miasto
Stare Miasto (historyczne) Na sprzedaż 2 016 000 PLN 112 m2
Stare Miasto (historyczne) / Stare Miasto / Kraków / małopolskie, Krupnicza Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Duże mieszkanie ( 112 m2) w okolicy Teatru Bagatela , w nowym budynku na drugim piętrze ( 2010 rok [...]

112 2 016 000 PLN
18 000 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Stare Miasto Na sprzedaż 500 000 PLN 50,4 m2
Stare Miasto / Poznań / wielkopolskie, Kazimierza Wielkiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie do remontu,budynek ocieplony,balkon,piwnica,miejsce postojowe,centrum miasta dojazd [...]

50,4 500 000 PLN
9920,63 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Śródmieście
Stare Miasto Na sprzedaż 729 000 PLN 59 m2
Stare Miasto / Śródmieście / Gdańsk / pomorskie, Jana Heweliusza Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Gdańska – przy ul. Heweliusza. [...]

59 729 000 PLN
12 355,93 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Stare Miasto
Stare Miasto (historyczne) Na sprzedaż 1 550 000 PLN 97,6 m2
Stare Miasto / Kraków / małopolskie, Garncarska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam mieszkanie na Starym Mieście, ul. Garncarska. Bardzo ciche usytuowane w oficynie. Bardzo [...]

97,6 1 550 000 PLN
15 881,15 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Stare Miasto Na sprzedaż 760 000 PLN 53 m2
Stare Miasto / Wrocław / dolnośląskie, Kotlarska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam mieszkanie 53 m2 bez pośredników, bez prowizji, ul. Kotlarska 4/6, Wrocław, Stare Miasto, [...]

53 760 000 PLN
14 339,62 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Stare Miasto Na sprzedaż 2 690 000 PLN 90 m2
Stare Miasto / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Podwale Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

WYJĄTKOWA INWESTYCJA NA STARYM MIEŚCIE – GOTOWY BIZNES NA WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY | PODWALE | WIDOK [...]

90 2 690 000 PLN
29 888,89 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Stare Miasto Na sprzedaż 795 000 PLN 30 m2
Stare Miasto / Kraków / małopolskie, Józefa Dietla Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 30 m², położone w samym sercu [...]

30 795 000 PLN
26 500 PLN/m²
24-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Stare Miasto Na sprzedaż 585 000 PLN 59 m2
Stare Miasto / Szczecin / zachodniopomorskie, Zygmunta Starego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie z widokiem na park w kamienicy przy Wałach Chrobrego, Stare Miasto, Centrum Szczecina. W [...]

59 585 000 PLN
9915,25 PLN/m²
20-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Stare Miasto Na sprzedaż 1 499 000 PLN 98 m2
Stare Miasto / Wrocław / dolnośląskie, Inowrocławska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Apartament 4 pokojowy z loggią i z m. parkingowym w garażu, w stanie bardzo dobrym, na 2 piętrze, w [...]

98 1 499 000 PLN
15 295,92 PLN/m²
12-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto
Śródmieście Na sprzedaż 799 000 PLN 113,77 m2
Śródmieście / Śródmieście, Stare Miasto / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie, Ignacego Paderewskiego Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

SPRZEDAJĘ BEZPOŚREDNIO - OBNIŻKA CENY - POLECAM. PEŁNA WŁASNOŚĆ - CZYSTA KSIĘGA WIECZYSTA.PRESTIŻOWA [...]

113,77 799 000 PLN
7022,94 PLN/m²
10-01-2026 Dodaj do notesu

Mieszkania - zobacz oferty przy ulicach: