wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 2762 PLN (66 PLN/m²)

Mieszkania Kraków Prądnik Czerwony

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Czerwony Do wynajęcia 2000 PLN 34 m2
Prądnik Czerwony / Kraków / małopolskie, Pod Fortem Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe z oddzielną kuchnią, balkonem oraz [...]

34 2000 PLN
58,82 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Czerwony Do wynajęcia 2500 PLN 32,2 m2
Prądnik Czerwony / Kraków / małopolskie, Dobrego Pasterza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

LOKALIZACJA: Ul. Dobrego Pasterza okolica Ronda Barei (linie autobusowe: 128, 129, 132, 138, 139, [...]

32,2 2500 PLN
77,64 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Czerwony Do wynajęcia 2800 PLN 52 m2
Prądnik Czerwony / Kraków / małopolskie, Józefa Łepkowskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe, w pełni umeblowane, duży balkon, wszystkie instalacje. Dobra [...]

52 2800 PLN
53,85 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Czerwony
Ugorek Do wynajęcia 2400 PLN 23 m2
Ugorek / Prądnik Czerwony / Kraków / małopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 23 m², usytuowana na parterze. Mieszkanie jest świeżo [...]

23 2400 PLN
104,35 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Czerwony Do wynajęcia 2600 PLN 46 m2

Mam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 przy ul. Dobrego Pasterza 122B. [...]

46 2600 PLN
56,52 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Czerwony
Olsza II Do wynajęcia 2500 PLN 45 m2
Olsza II / Prądnik Czerwony / Kraków / małopolskie, Macieja Miechowity Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Bez pośredników, bezpośrednio od właściciela. Oferuję mieszkanie na wynajem o powierzchni 45,33 m² [...]

45 2500 PLN
55,56 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Czerwony Do wynajęcia 4100 PLN 70 m2
Prądnik Czerwony / Kraków / małopolskie, Dobrego Pasterza Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie z miejscem postojowym - 70m2 Dwie sypialnie, salon z kuchnią i barem, [...]

70 4100 PLN
58,57 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Czerwony Do wynajęcia 3200 PLN 50 m2
Prądnik Czerwony / Kraków / małopolskie, Ostatnia Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 od zaraz. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze [...]

50 3200 PLN
64 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu