Mieszkanie na sprzedaż, woj. Polska / dodano: 06.05.2026
Rdestowa, pomorskie, Gdynia
Cena: 399 000 PLN  (12 164,63 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
32,8 m²
Czynsz dla adm.
600 PLN
Liczba pokoi
1
Piętro
4
Liczba pięter
5
Rok budowy
1995
Numer oferty
gratka-47239045
Data aktualizacji
2026-05-14 02:01:44
Opis:

Funkcjonalna kawalerka z osobną kuchnią i dużym balkonem – rzadko spotykany układ w tej części Gdyni.

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,8 m², położone na

4. piętrze w 5-kondygnacyjnym budynku z 1995 roku, w spokojnej i zielonej dzielnicy Gdyni- Dąbrowie.

Największe atuty nieruchomości:

✔ osobna, jasna kuchnia – komfort i funkcjonalność na co dzień

✔ przestronny pokój (18,6 m²) z zachodnią ekspozycją – dużo naturalnego światła po południu

✔ duży balkon – idealne miejsce na relaks

✔ dodatkowa przestrzeń do przechowywania: piwnica (5,5 m²)

✔ ustawny układ pomieszczeń, dający wiele możliwości aranżacyjnych

Układ mieszkania:

✔ pokój – 18,6 m²

✔ kuchnia – 6,5 m²

✔ łazienka – 4,3 m²

✔ przedpokój – 3,4 m²

Stan:

Mieszkanie jest zadbane i nadaje się do zamieszkania, jednak jego standard i wystrój pozwalają na odświeżenie lub pełną aranżację według własnego stylu.

To dobra propozycja dla osób, które chcą stworzyć wnętrze „pod siebie” lub szukają nieruchomości inwestycyjnej pod wynajem.

Opłaty:

✔ czynsz ok. 600 zł miesięcznie

Lokalizacja:

Spokojna, zielona okolica z dobrze rozwiniętą infrastrukturą. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły oraz przystanki komunikacji miejskiej. Dogodny dojazd do centrum Gdyni, Sopotu i Gdańska, a także szybki wyjazd na obwodnicę Trójmiasta.