wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
VII Dwór Na sprzedaż 490 000 PLN 36 m2
VII Dwór / Gdańsk / pomorskie, Henryka Rodakowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

mieszkanie ustawne, jasne i bardzo ciepłe, rano śpiew ptaków - bardzo cicha okolica z szybkim [...]

36 490 000 PLN
13 611,11 PLN/m²
4 godziny temu Dodaj do notesu
Dom pomorskie
Gdynia
Mały Kack Na sprzedaż 1 690 000 PLN 240 m2
Mały Kack / Gdynia / pomorskie, Olgierda Dom na sprzedaż

Dom bliźniaczy 240 m² | działka 430m² | potencjał deweloperski, idealne pod inwestycję lub zabudowę [...]

240 1 690 000 PLN
7041,67 PLN/m²
17 godzin temu Dodaj do notesu
Dom pomorskie
Gdynia Na sprzedaż 3 499 000 PLN 480 m2
Gdynia / pomorskie / Polska, Olgierda Dom na sprzedaż

Dom bliźniaczy 480 m² | działka 859 m² | potencjał deweloperski, idealne pod inwestycję lub zabudowę [...]

480 3 499 000 PLN
7289,58 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Ujeścisko-Łostowice
Ujeścisko Na sprzedaż 630 000 PLN 46 m2
Ujeścisko / Ujeścisko-Łostowice / Gdańsk / pomorskie, Niepołomicka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mam na sprzedaż mieszkanie, gotowe do zamieszkania : Lokalizacja: Gdańsk, ul. Niepołomicka, osiedle [...]

46 630 000 PLN
13 695,65 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Wrzeszcz
Wrzeszcz Dolny Na sprzedaż 699 000 PLN 28 m2
Wrzeszcz Dolny / Wrzeszcz / Gdańsk / pomorskie, Grudziądzka Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Oferta bezpośrednio od właściciela, pośrednikom dziękujemy. Film: -f5dg3Z_pYo Mieszkanie mało [...]

28 699 000 PLN
24 964,29 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Śródmieście
Główne Miasto Na sprzedaż 1 890 000 PLN 90 m2
Główne Miasto / Śródmieście / Gdańsk / pomorskie, Szeroka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

PO GENERALNYM REMONCIE W 2023 ROKU | W PEŁNI UMEBLOWANY | OSTATNIE, III PIĘTRO | POTENCJAŁ ROZBUDOWY [...]

90 1 890 000 PLN
21 000 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom pomorskie
gdański
Kolbudy
Bąkowo (osada) Na sprzedaż 1 170 000 PLN 100 m2
Bąkowo (osada) / Kolbudy / gdański / pomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z 2023 roku w Bąkowie (gmina Kolbudy). Do segmentu [...]

100 1 170 000 PLN
11 700 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Wzgórze Świętego Maksymiliana Na sprzedaż 780 000 PLN 78 m2
Wzgórze Świętego Maksymiliana / Gdynia / pomorskie, Wojewody Wachowiaka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Dwupoziomowe mieszkanie po remoncie – Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana | bezpośrednio od właściciela [...]

78 780 000 PLN
10 000 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Słupsk Na sprzedaż 245 000 PLN 35,39 m2
Słupsk / pomorskie / Polska, Zygmunta Augusta Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone w bardzo dobrym punkcie Słupsk – przy ul. [...]

35,39 245 000 PLN
6922,86 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
gdański
Pruszcz Gdański Na sprzedaż 499 000 PLN 36,18 m2
Pruszcz Gdański / gdański / pomorskie / Polska, Karola Olszewskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Nowoczesne, umeblowane 2 pokoje | Deweloper Szymichowski | Osiedle Olszewskiego-Centrum | Prywatny [...]

36,18 499 000 PLN
13 792,15 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Piecki-Migowo Na sprzedaż 870 000 PLN 62,4 m2
Piecki-Migowo / Gdańsk / pomorskie, Henryka Arctowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedaż bezpośrednia od właściciela – ogłoszenie prywatne. Sprzedam trzypokojowe mieszkanie na [...]

62,4 870 000 PLN
13 942,31 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Kokoszki
Karczemki Do wynajęcia 2200 PLN 36 m2
Karczemki / Kokoszki / Gdańsk / pomorskie, Kminkowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę mieszkanie w domku jednorodzinnym, w zabudowie szeregowej, na poziomie 0, z osobnym [...]

36 2200 PLN
61,11 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Działka pomorskie
kartuski
Żukowo
Banino Do wynajęcia 2 PLN 1 m2
Banino / Żukowo / kartuski / pomorskie / Polska Działka do wynajęcia

Witam, oferuję usługi koszenia trawy mulczerem!!! Oraz mulczerem leśnym: haszczy nieużytków, [...]

1 2 PLN
2 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
pucki
Kosakowo
Pogórze Na sprzedaż 699 000 PLN 45 m2
Pogórze / Kosakowo / pucki / pomorskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie rogowe 2 pokoje 45m2 możliwość adaptacji strychu 45m2. 3 miejsca postojowe w hali [...]

45 699 000 PLN
15 533,33 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
brak zdjęć
Pręgowo / Kolbudy / gdański / pomorskie / Polska, Profesora Bronisława Bukowskiego Działka na sprzedaż

Sprzedam działki budowlane o pow.od 1200 m2-4800 m2.Działki nieuzbrojone. Cena 190 zl za m2. Media w [...]

1200 228 000 PLN
190 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Działka pomorskie
słupski
Redzikowo
Bydlino Na sprzedaż 96 300 PLN 1003 m2
Bydlino / Redzikowo / słupski / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Ostatnie działki z MPZP – Bydlino, gm. Redzikowo | od 96 300 zł | 96 zł/m² Bez prowizji oraz [...]

1003 96 300 PLN
96,01 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
brak zdjęć
Brzeźno / Gdańsk / pomorskie Biuro na sprzedaż

Oferta testowa, proszę nie przesyłać zainteresowań i nie dzwonić. Oferta testowa, proszę nie [...]

20 230 000 PLN
11 500 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Słupsk Na sprzedaż 487 000 PLN 52,26 m2
Słupsk / pomorskie / Polska, Stanisława Małachowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedaż bezpośrednia - pośredników proszę o niekontaktowanie się. Funkcjonalne i bardzo dobrze [...]

52,26 487 000 PLN
9318,79 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Chełm Na sprzedaż 900 000 PLN 66,7 m2
Chełm / Gdańsk / pomorskie, Anny Jagiellonki Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż: Na sprzedaż 3-pokojowe, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 66,7 m², [...]

66,7 900 000 PLN
13 493,25 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Dom pomorskie
słupski
Ustka
Rowy Na sprzedaż 590 000 PLN 56 m2
Rowy / Ustka / słupski / pomorskie / Polska, Sosnowa Dom na sprzedaż

Sprzedam domek letniskowy w Rowach (blisko las i plaża). Raj dla miłośników przyrody i zwierząt – 15 [...]

56 590 000 PLN
10 535,71 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Reklamy