Mieszkanie na sprzedaż, woj. mazowieckie / dodano: 19.05.2026
Drwęcka, mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
Cena: 907 000 PLN  (17 752,98 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
51,09 m²
Liczba pokoi
2
Piętro
3
Liczba pięter
5
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47434845
Data aktualizacji
2026-05-21 14:53:05
Opis:

SPRZEDAŻ JEDYNIE BEZPOŚREDNIO.

NIE JESTEŚMY ZAINTERESOWANI WSPÓLPRACĄ Z AGENCJAMI NIERUCHOMOŚCI.

Słoneczne mieszkanie w inwestycji Złota Praga- 2 pokoje- oddzielna jasna kuchnia

OPIS NIERUCHOMOŚCI

Nowe mieszkanie w szybko rozwijającej się części Warszawy.

Inwestycja wyróżnia się elegancką ceglaną elewacją z szklanymi łącznikami oraz posiada efektowne hole wejściowe.

Budynek otoczony jest starannie zaprojektowaną zielenią z licznymi nasadzeniami drzew i krzewów, oraz dla wygody mieszkańców ławeczki na wewnętrznym zielonym słonecznym patio a dla najmłodszych kolorowy plac zabaw.

Nowe osiedle, blisko szkoła, przedszkole, liczne sklepy, restauracje, kawiarnie i usługi oraz doskonała komunikacja.

Mieszkanie w stanie deweloperskim - idealne do własnej aranżacji

PARAMETRY NIERUCHOMOŚCI

- Lokalizacja: Warszawa, Grochów, ul. Drwęcka 11

- Powierzchnia: 51,09 m²

- Liczba pokoi: 2 + oddzielna jasna kuchnia

- Piętro: 3/5 (budynek z windą)

- Balkon/Loggia: 5,53 m² na południową słoneczną stronę

- Miejsce parkingowe: podziemne, dodatkowo płatne 47 000 zł

- Komórka lokatorska: dodatkowo płatna 18 000 zł

- Stan mieszkania: Stan deweloperski - do własnej aranżacji

- Rok budowy: 2024

UKŁAD FUNKCJONALNY

- Hol: 7,77 m²

- Salon: 20,14 m²

- Kuchnia 8,52 m² - jasna z dużym narożnym oknem

- Sypialnia: 10,12 m²

- Łazienka: 4,54 m²

- Loggia: 5,53 m²