wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 906 318 PLN (16 908 PLN/m²)

Mieszkania Warszawa Praga-Południe

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Na sprzedaż 1 099 000 PLN 50 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Żupnicza Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne, mieszkanie o powierzchni 49,70 m², położone na 1 piętrze osiedla Metro Art [...]

50 1 099 000 PLN
21 980 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe
Grochów Na sprzedaż 670 000 PLN 34,15 m2
Grochów / Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Kobielska Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

PROSZĘ POŚREDNIKÓW O NIEKONTAKTOWANIE SIĘ, SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA Przeurocza kawalerka o pow. 34,15 [...]

34,15 670 000 PLN
19 619,33 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Na sprzedaż 499 000 PLN 34,1 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Łukowska Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Sprzedam ciche i bardzo słoneczne mieszkanie z możliwością wydzielenia drugiego pokoju z przepięknym [...]

34,1 499 000 PLN
14 633,43 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Na sprzedaż 997 000 PLN 50,3 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Spalinowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż – Praga Południe, ul. Spalinowa Wyobraź sobie, że budzisz się w [...]

50,3 997 000 PLN
19 821,07 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe
Gocław Na sprzedaż 890 000 PLN 68 m2
Gocław / Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Tadeusza Manteuffla Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 68 m², znajdujące się na trzecim piętrze [...]

68 890 000 PLN
13 088,24 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Na sprzedaż 1 299 000 PLN 90 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Czapelska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Przyjemne, słoneczne i ciche mieszkanie do zamieszkania, w 6-piętrowym budynku z 2001 roku (2 windy [...]

90 1 299 000 PLN
14 433,33 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe
Saska Kępa Na sprzedaż 1 240 000 PLN 48 m2
Saska Kępa / Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Czeska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

OFERTA PRYWATNA Na sprzedaż wyjątkowy, stylowy apartament położony w jednej z najbardziej [...]

48 1 240 000 PLN
25 833,33 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Na sprzedaż 1 300 000 PLN 77,2 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Poligonowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Ogłoszenie prywatne! Mieszkanie o powierzchni 77,5 m² Dwupoziomowe, 3 pokoje, 2 łazienki, Duża [...]

77,2 1 300 000 PLN
16 839,38 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe
Gocławek Na sprzedaż 1 150 000 PLN 76 m2
Gocławek / Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Korkowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

AGENCJOM NIERUCHOMOŚCI DZIĘKUJĘ - NIE WYRAŻAM ZGODY NA KONTAKT PROSZĘ NIE DZWONIĆ mieszkanie 70m2 + [...]

76 1 150 000 PLN
15 131,58 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Na sprzedaż 588 000 PLN 38,46 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Józefa Dwernickiego Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe z możliwością przerobienia na 2 pokoje Mieszkanie [...]

38,46 588 000 PLN
15 288,61 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe
Saska Kępa Na sprzedaż 750 000 PLN 55,4 m2
Saska Kępa / Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Nubijska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mamy do sprzedania rozkładowe, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,40 m2 przy ul. [...]

55,4 750 000 PLN
13 537,91 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Na sprzedaż 615 000 PLN 48 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Kwarciana Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Do sprzedaży ładne i słoneczne, rozkładowe trzypokojowe mieszkanie na Warszawskiej Pradze – [...]

48 615 000 PLN
12 812,50 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Na sprzedaż 900 000 PLN 53,5 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Plac Przymierza Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam mieszkanie na Saskiej Kępie. Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,5 m² w bloku [...]

53,5 900 000 PLN
16 822,43 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe
Gocław Na sprzedaż 1 480 000 PLN 67,7 m2
Gocław / Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Jana Nowaka-Jeziorańskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mam przyjemność przedstawić funkcjonalne mieszkanie położne w nowoczesnym budynku z 2014 roku, na [...]

67,7 1 480 000 PLN
21 861,15 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Na sprzedaż 1 150 000 PLN 65 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Marii Rodziewiczówny Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65 m² z loggią i piwnicą 2,5 m², [...]

65 1 150 000 PLN
17 692,31 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Na sprzedaż 920 000 PLN 57,4 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Jana Zamoyskiego Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Jasne 4-pokojowe mieszkanie przy metrze Stadion Narodowy, idealne pod inwestycję lub dla rodziny. [...]

57,4 920 000 PLN
16 027,87 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Na sprzedaż 599 999 PLN 36,74 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Aleja Stanów Zjednoczonych Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż jasne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 36,74 m² zlokalizowane w sercu Saskiej [...]

36,74 599 999 PLN
16 330,95 PLN/m²
04-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Na sprzedaż 869 000 PLN 61 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Złotej Wilgi Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Funkcjonalne mieszkanie w samym sercu Gocławia . Powierzchnia użytkowa mieszkania 61,05m2 Po [...]

61 869 000 PLN
14 245,90 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe
Grochów Na sprzedaż 659 000 PLN 37,5 m2
Grochów / Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Szaserów Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

2 pokoje plus oddzielnie kuchnia, łazienka, przedpokój i balkon. Do mieszkania przynależy piwnica [...]

37,5 659 000 PLN
17 573,33 PLN/m²
20-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Na sprzedaż 830 000 PLN 60,31 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Ignacego Paderewskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie dwustronne wschód zachód. Aneks kuchenny z salonem i 2 sypialnie 60,31 m z komórką [...]

60,31 830 000 PLN
13 762,23 PLN/m²
18-03-2026 Dodaj do notesu

Mieszkania - zobacz oferty przy ulicach: