wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Ujeścisko-Łostowice
Ujeścisko Na sprzedaż 630 000 PLN 46 m2
Ujeścisko / Ujeścisko-Łostowice / Gdańsk / pomorskie, Niepołomicka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mam na sprzedaż mieszkanie, gotowe do zamieszkania : Lokalizacja: Gdańsk, ul. Niepołomicka, osiedle [...]

46 630 000 PLN
13 695,65 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Ujeścisko-Łostowice
Ujeścisko Do wynajęcia 3000 PLN 40 m2
Ujeścisko / Ujeścisko-Łostowice / Gdańsk / pomorskie, Wielkopolska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia funkcjonalne i nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 40 m², położone w [...]

40 3000 PLN
75 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Ujeścisko-Łostowice Do wynajęcia 2000 PLN 29 m2
Ujeścisko-Łostowice / Gdańsk / pomorskie, Niepołomicka Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Kawalerka, Gdańsk- Niepolomicka. Parter z ogródkiem oraz miejsce postojowe, urządzone. Naj [...]

29 2000 PLN
68,97 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Zakoniczyn / Ujeścisko-Łostowice / Gdańsk / pomorskie, Jerzego Świrskiego Garaż do wynajęcia

Wynajmę miejsce w hali garażowej na Zakończenie ul Świrskiego 4 lub 6 Cena zawiera już wszelkie [...]

18 280 PLN
15,56 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Ujeścisko-Łostowice
Ujeścisko Do wynajęcia 3300 PLN 60 m2
Ujeścisko / Ujeścisko-Łostowice / Gdańsk / pomorskie, Ujeścisko Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Słoneczne mieszkanie w bardzo cichej okolicy. Zieleń zagląda przez okna. Świetna lokalizacja, [...]

60 3300 PLN
55 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Ujeścisko-Łostowice
Ujeścisko Do wynajęcia 2800 PLN 48 m2
Ujeścisko / Ujeścisko-Łostowice / Gdańsk / pomorskie, Warszawska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 48 m2, wygodne, urządzone, na partnerze. Jeden pokój oraz [...]

48 2800 PLN
58,33 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Ujeścisko-Łostowice
Łostowice Do wynajęcia 2600 PLN 40 m2
Łostowice / Ujeścisko-Łostowice / Gdańsk / pomorskie, Pastelowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 40 m² o wysokim standardzie wykończenia, idealne dla [...]

40 2600 PLN
65 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Ujeścisko-Łostowice Do wynajęcia 2999 PLN 45 m2
Ujeścisko-Łostowice / Gdańsk / pomorskie, Niepołomicka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

2 pokoje na Ujeścisku od zaraz. Prosto od dewelopera - będziesz pierwszym najemcą. Pełne, nowe [...]

45 2999 PLN
66,64 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Ujeścisko / Ujeścisko-Łostowice / Gdańsk / pomorskie, Cedrowa Garaż do wynajęcia

Mam do wynajęcia miejsce postojowe w hali garażowej przy ul. Cedrowej 31 na osiedlu Wolne Miasto. [...]

13 400 PLN
30,77 PLN/m²
20-01-2025 Dodaj do notesu