wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Czyżyny Do wynajęcia 2000 PLN 48 m2
Czyżyny / Kraków / małopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie 2 pokoje z kuchnią, łazienką i balkonem, w pełni wyposażone. W kuchni: nowy piecyk [...]

48 2000 PLN
41,67 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Czyżyny Do wynajęcia 1800 PLN 33 m2
Czyżyny / Kraków / małopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę mieszkanie w Krakowie Nowej Hucie- Czyżyny, 1 lub 2 osobom. Liczba pokoi : 1 + kuchnia, [...]

33 1800 PLN
54,55 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Czyżyny Na sprzedaż 791 000 PLN 52,74 m2
Czyżyny / Kraków / małopolskie, Bolesława Orlińskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem – Kraków, ul. Orlińskiego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o [...]

52,74 791 000 PLN
14 998,10 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Czyżyny Na sprzedaż 670 000 PLN 42,4 m2
Czyżyny / Kraków / małopolskie, Sołtysowska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam bezpośrednio jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 42,4 m², położone przy ul. [...]

42,4 670 000 PLN
15 801,89 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Czyżyny Na sprzedaż 780 000 PLN 52,5 m2

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 52,51 m2 znajdujące się w [...]

52,5 780 000 PLN
14 857,14 PLN/m²
26-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Czyżyny Do wynajęcia 2800 PLN 55,5 m2

Od kwietnia do wynajęcia! Komfortowe, umeblowane i wyposażone 2 – pokojowe mieszkanie w bloku z 2 [...]

55,5 2800 PLN
50,45 PLN/m²
24-03-2026 Dodaj do notesu
Garaż małopolskie
Kraków
Czyżyny Do wynajęcia 350 PLN 14,5 m2
Czyżyny / Kraków / małopolskie, Centralna Garaż do wynajęcia

Wynajmę bezpośrednio dwa pełnowymiarowe miejsca postojowe zlokalizowane w garażu podziemnym przy [...]

14,5 350 PLN
24,14 PLN/m²
17-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Czyżyny Na sprzedaż 934 500 PLN 58,43 m2
Czyżyny / Kraków / małopolskie, Sołtysowska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż wyjątkowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 58,43 m², [...]

58,43 934 500 PLN
15 993,50 PLN/m²
16-03-2026 Dodaj do notesu
Garaż małopolskie
Kraków
Czyżyny Do wynajęcia 270 PLN 11,5 m2
Czyżyny / Kraków / małopolskie, aleja Jana Pawła II Garaż do wynajęcia

Do wynajęcia miejsce parkingowe w garażu podziemnym w bloku przy al. Jana Pawła II 150, Czyżyny. [...]

11,5 270 PLN
23,48 PLN/m²
09-06-2025 Dodaj do notesu