wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Biuro małopolskie
Kraków
Grzegórzki Do wynajęcia 12 285 PLN 719 m2
Grzegórzki / Kraków / małopolskie, Aleja Pokoju Biuro do wynajęcia

Aleja Pokoju - 719m2 powierzchni biurowej znajdującej się na terenie nowego biurowca w klasie A. [...]

719 12 285 PLN
17,09 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Grzegórzki Do wynajęcia 3300 PLN 46,75 m2
Grzegórzki / Kraków / małopolskie, Fabryczna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Fabrycznej (ArtCity). W tygodniu proszę nie dzwonić [...]

46,75 3300 PLN
70,59 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Grzegórzki Na sprzedaż 1 080 000 PLN 63 m2
Grzegórzki / Kraków / małopolskie, Dąbska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Bezpośrednio.Do sprzedaży wygodne i funkcjonalne trzy pokojowe mieszkanie ( 62,5 m2 ), w spokojnej, [...]

63 1 080 000 PLN
17 142,86 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Grzegórzki Do wynajęcia 2900 PLN 37 m2
Grzegórzki / Kraków / małopolskie, Pułkownika pilota Stefana Łaszkiewicza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie na wynajemOpis nieruchomościMieszkanie znajduje się na 9 piętrze, powierzchnia wynosi [...]

37 2900 PLN
78,38 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Grzegórzki Do wynajęcia 2600 PLN 37 m2
Grzegórzki / Kraków / małopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia mieszkanie blisko hali targowej,10 minut pieszo do rynku głównego,blisko galeria [...]

37 2600 PLN
70,27 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Grzegórzki Do wynajęcia 2300 PLN 36 m2
Grzegórzki / Kraków / małopolskie, Grzegórzecka Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Mieszkanie w bloku z 2000 r ( portier, winda ), przy cichej części ulicy Grzegórzeckiej 102. Bardzo [...]

36 2300 PLN
63,89 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Grzegórzki
Kazimierz Do wynajęcia 2500 PLN 42 m2
Kraków / małopolskie / Polska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Mieszkanie po całkowitym remoncie przed około 10 lat na Krakowskim Kazimierzu ciche dla 1,2 osób [...]

42 2500 PLN
59,52 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Grzegórzki Do wynajęcia 4200 PLN 41 m2
Grzegórzki / Kraków / małopolskie, Grzegórzecka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę najmu apartamentu w nowym budownictwie, w inwestycji [...]

41 4200 PLN
102,44 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Grzegórzki Do wynajęcia 2600 PLN 30 m2

Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze, powierzchnia wynosi 30m2. Mieszkanie jest w pełni umeblowane [...]

30 2600 PLN
86,67 PLN/m²
15-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Grzegórzki Do wynajęcia 4200 PLN 62 m2
Grzegórzki / Kraków / małopolskie, Pułkownika Francesco Nullo Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem – Grzegórzki, Kraków Do wynajęcia komfortowe, w pełni [...]

62 4200 PLN
67,74 PLN/m²
17-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Grzegórzki Do wynajęcia 6100 PLN 61 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Fabryczna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

OPIS NIERUCHOMOŚCI Oferowany na wynajem apartament jest nowy wcześniej nie był wynajmowany i [...]

61 6100 PLN
100 PLN/m²
16-01-2026 Dodaj do notesu
Garaż małopolskie
Kraków
Grzegórzki Do wynajęcia 400 PLN 15 m2
Grzegórzki / Kraków / małopolskie, Grzegórzecka Garaż do wynajęcia

Do wynajęcia od zaraz miejsce postojowe w garażu podziemnym 67C. . Do wynajęcia od zaraz miejsce w [...]

15 400 PLN
26,67 PLN/m²
11-05-2025 Dodaj do notesu