wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Pokój małopolskie
Kraków
Krowodrza Do wynajęcia 750 PLN
Krowodrza / Kraków / małopolskie Pokój do wynajęcia

Do wynajęcia od 1-go lipca pokój jednoosobowy o powierzchni 15 m² , w jasnym, przestronnym [...]

750 PLN
50 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
Kraków
Prądnik Biały
Os. Krowodrza Górka Do wynajęcia 2000 PLN 12 m2
Os. Krowodrza Górka / Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, Rusznikarska Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia pomieszczenie w Salonie Fryzjerskim . Do tej pory znajdował się tam Gabinet [...]

12 2000 PLN
166,67 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Krowodrza Do wynajęcia 2150 PLN 23 m2
Krowodrza / Kraków / małopolskie, Mazowiecka Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Nowoczesna, jasna, ładnie urządzona kawalerka z balkonem wychodzącym na wewnętrzny cichy [...]

23 2150 PLN
93,48 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Krowodrza Na sprzedaż 639 000 PLN 31,72 m2
Krowodrza / Kraków / małopolskie, Antoniego Augustynka-Wichury Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

OPIS Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,72 m² wraz z przynależnym ogródkiem o [...]

31,72 639 000 PLN
20 145,02 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Krowodrza Na sprzedaż 970 000 PLN 50 m2
Krowodrza / Kraków / małopolskie, Aleja Kijowska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Słońce | Cisza | Spokój | Świeże powietrze* - ZAREZERWOWANE Światło i widok: ekspozycja [...]

50 970 000 PLN
19 400 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały
Os. Krowodrza Górka Do wynajęcia 2600 PLN 45 m2
Os. Krowodrza Górka / Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, Generała Augusta Fieldorfa-Nila Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia | ul. Fieldorfa Nila | Krowodrza | Kraków | 45 m² Szukasz miejsca gdzie wszystko jest [...]

45 2600 PLN
57,78 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Krowodrza Do wynajęcia 3800 PLN 52 m2
Krowodrza / Kraków / małopolskie, Władysława Łokietka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Łokietka w Krakowie Na zamkniętym osiedlu [...]

52 3800 PLN
73,08 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Krowodrza Do wynajęcia 3000 PLN 38 m2
Krowodrza / Kraków / małopolskie, Wrocławska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym, 38mkw, ul. Wrocławska, Krowodrza - nowe mieszkanie świeżo [...]

38 3000 PLN
78,95 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
Kraków
Krowodrza
Krowodrza Do wynajęcia 9900 PLN 105,2 m2
Krowodrza / Krowodrza / Kraków / małopolskie, Królewska Biuro do wynajęcia

Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową, aktualnie po remoncie, typu otwartego z możliwością [...]

105,2 9900 PLN
94,11 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
Kraków
Krowodrza
Krowodrza Do wynajęcia 9400 PLN 99,67 m2

Do wynajęcia oferujemy powierzchnię biurową obejmującą połowę piętra w budynku wysokim z gotowym [...]

99,67 9400 PLN
94,31 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
Kraków
Krowodrza
Krowodrza Do wynajęcia 22 600 PLN 240,39 m2

Do wynajęcia oferujemy atrakcyjną powierzchnię biurową zajmującą całe piętro budynku, z [...]

240,39 22 600 PLN
94,01 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Krowodrza
Krowodrza Do wynajęcia 3700 PLN 57 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Poznańska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę mieszkanie przy ulicy Poznańskiej 8 (Kamienica Herbowa Poznań-inwestycja o podwyższonym [...]

57 3700 PLN
64,91 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Krowodrza Do wynajęcia 5500 PLN 48,5 m2
Krowodrza / Kraków / małopolskie, Cieszyńska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia – wysoki standard, centrum blisko! Do wynajęcia [...]

48,5 5500 PLN
113,40 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Krowodrza Do wynajęcia 2700 PLN 28 m2
Krowodrza / Kraków / małopolskie, Wrocławska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Oferuję do wynajęcia przytulne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 28 m², w bardzo dobrym [...]

28 2700 PLN
96,43 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Krowodrza
Krowodrza Do wynajęcia 3900 PLN 60 m2
Krowodrza / Krowodrza / Kraków / małopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 60 m² z prywatnym ogródkiem, położone w [...]

60 3900 PLN
65 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal gastronomiczny małopolskie
Kraków
Krowodrza Na sprzedaż 3 919 000 PLN 460 m2
Krowodrza / Kraków / małopolskie, Karola Szymanowskiego Lokal gastronomiczny na sprzedaż

Zwierzyniecka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Krakowie ul. J. Lea 92 ogłasza PRZETARG NIEOGRANICZONY [...]

460 3 919 000 PLN
8519,57 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Krowodrza Na sprzedaż 815 000 PLN 46,4 m2
Krowodrza / Kraków / małopolskie, Prądnicka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

ZDJĘCIA SĄ AUTENTYCZNE (nie wizualizacje) Sprzedam BEZPOŚREDNIO, bez prowizji, trzypokojowe [...]

46,4 815 000 PLN
17 564,66 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Krowodrza
Krowodrza Do wynajęcia 2900 PLN 45 m2
Krowodrza / Krowodrza / Kraków / małopolskie, Spokojna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Właściciel wynajmie bardzo jasne, słoneczne, przestronne i komfortowe mieszkanie (ekspozycja wschód [...]

45 2900 PLN
64,44 PLN/m²
02-02-2026 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków
Krowodrza
Krowodrza Do wynajęcia 1900 PLN
Krowodrza / Krowodrza / Kraków / małopolskie, Racławicka Pokój do wynajęcia

ENGLISH VERSION BELOW Prywatny Akademik - Student House ZEITRAUM Racławicka 58 zaprasza Nowe w pełni [...]

1900 PLN
118,75 PLN/m²
14-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Krowodrza
Krowodrza Do wynajęcia 2950 PLN 35 m2
Krowodrza / Krowodrza / Kraków / małopolskie, Racławicka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Piękne NOWE jasne mieszkanie 2 pok. z aneksem kuchennym i łazienką w Apartamentowcu -ZEITRAUM [...]

35 2950 PLN
84,29 PLN/m²
14-01-2026 Dodaj do notesu