wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty
Radogoszcz Na sprzedaż 898 483 PLN 76,1 m2
Radogoszcz / Bałuty / Łódź / łódzkie, Aroniowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Do 24.05 proszę telefon na numer z kierunkowym +48, mogę być za granicą (ale w Europie, bez [...]

76,1 898 483 PLN
11 806,61 PLN/m²
8 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Widzew-Wschód Na sprzedaż 479 000 PLN 45,33 m2
Widzew-Wschód / Widzew / Łódź / łódzkie, Węgierska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Dzień dobry, sprzedam rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5 m², świeżo po [...]

45,33 479 000 PLN
10 566,95 PLN/m²
10 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie Na sprzedaż 450 000 PLN 54 m2
Polesie / Łódź / łódzkie, Księdza Jerzego Popiełuszki Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Witam Mam do sprzedania, mieszkanie 3 pokojowe (54m2) w Łodzi na ul.Popiełuszki. Mieszkanie do [...]

54 450 000 PLN
8333,33 PLN/m²
14 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
pabianicki
Pabianice Do wynajęcia 1650 PLN 39 m2
Pabianice / pabianicki / łódzkie / Polska, Stanisława Moniuszki Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę mieszkanie 38m2 Z balkonem (Umowa okazjonalna+ 250zl notariusz) w Pabianicach ul.moniuszki [...]

39 1650 PLN
42,31 PLN/m²
16 godzin temu Dodaj do notesu
Działka łódzkie
Łódź
Widzew Do wynajęcia 2500 PLN 5300 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Wiączyńska Działka do wynajęcia

Nieruchomość częściowo utwardzona z mediami powierzchnia 5300 m.

5300 2500 PLN
0,47 PLN/m²
19 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź Na sprzedaż 659 000 PLN 57 m2
Łódź / łódzkie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Loft o powierzchni 57 m² + antresola ok. 10 m², zlokalizowany w historycznym budynku Scheiblera, w [...]

57 659 000 PLN
11 561,40 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Magazyn łódzkie
Skierniewice Na sprzedaż 1 130 400 PLN 836,96 m2
Skierniewice / łódzkie / Polska Magazyn na sprzedaż

Sprzedaż nieruchomości Skierniewice Syndyk sprzeda w drodze konkursu ofert nieruchomość gruntową [...]

836,96 1 130 400 PLN
1350,60 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty Do wynajęcia 1600 PLN 53 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, 11 Listopada Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia ładne, zadbane, po odświeżeniu jasne mieszkanie o powierzchni 53m2, które znajduje się [...]

53 1600 PLN
30,19 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Retkinia Na sprzedaż 465 000 PLN 53 m2
Retkinia / Polesie / Łódź / łódzkie, Batalionów Chłopskich Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie 3 pokoje - 53 m² - Bezpośrednio Łódź, Retkinia, Batalionów Chłopskich Bezpośrednio [...]

53 465 000 PLN
8773,58 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
63,58 630 000 PLN
9908,78 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Górna
Rokicie Do wynajęcia 2200 PLN 28 m2
Rokicie / Górna / Łódź / łódzkie, Zabrzeźna Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę mieszkanie nowe, komfortowe, w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkanie w nowoczesnym [...]

28 2200 PLN
78,57 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Stoki Na sprzedaż 999 000 PLN 87 m2
Stoki / Widzew / Łódź / łódzkie Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Oferuję wyjątkowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Widzew Stoki, wybudowane w 2023 roku [...]

87 999 000 PLN
11 482,76 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Dom łódzkie
Łódź
Górna Na sprzedaż 1 350 000 PLN 100 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Bronisin Dom na sprzedaż

Witam serdecznie Do sprzedania dom na obrzeżach Łodzi ok 100 m2 z działka 4450 m2 , częściowo [...]

100 1 350 000 PLN
13 500 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Stary Widzew Do wynajęcia 1599 PLN 20 m2
Stary Widzew / Widzew / Łódź / łódzkie, Doktora Stefana Kopcińskiego Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Mieszkanie iw dogodnej lokalizacji idealnie dla studenta lub innej ambitnej i kreatywnej osoby. [...]

20 1599 PLN
79,95 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew Do wynajęcia 2500 PLN 43 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Augustów Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

NOWA INWESTYCJA STACJA AUGUSTÓW, DO PIERWSZEGO ZAMIESZKANIA Do wynajęcia nowe 2-pokojowe [...]

43 2500 PLN
58,14 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Stare Polesie Na sprzedaż 570 000 PLN 61 m2
Stare Polesie / Polesie / Łódź / łódzkie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Dzień Dobry, Oferuje na sprzedaż przytulne mieszkanie w pełni wyremontowane, zlokalizowane w centrum [...]

61 570 000 PLN
9344,26 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty
Bałuty-Centrum Do wynajęcia 1600 PLN 44 m2
Bałuty-Centrum / Bałuty / Łódź / łódzkie, Bolesława Prusa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

ciepłe słoneczne widne mieszkanie do wprowadzenia od połowy czerwca, salon z balkonem, sypialnia, [...]

44 1600 PLN
36,36 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
zgierski
Zgierz Do wynajęcia 1700 PLN 49 m2
Zgierz / zgierski / łódzkie / Polska, Jana Lechonia Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Mieszkanie 3-pokojowe rozkładowe. Umeblowane. Nowe okna, w kuchni płyta gazowa, piekarnik [...]

49 1700 PLN
34,69 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
Łódź Do wynajęcia 2000 PLN 155 m2
Łódź / łódzkie / Polska, Bałucki Rynek Lokal do wynajęcia

Wynajmę Lokal użytkowy Bałucki Rynek 5 w zamykanym podwórzu kaminienicy. Brak możliwości obsługi [...]

155 2000 PLN
12,90 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty Do wynajęcia 1500 PLN 37,48 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, Żubardzka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dzień dobry. Wynajmę mieszkanie 2 pok., 37m2, ul. Żubardzka, I piętro. Gotowe do wprowadzenia od [...]

37,48 1500 PLN
40,02 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Reklamy