wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom małopolskie
limanowski
Niedźwiedź
Niedźwiedź Na sprzedaż 385 000 PLN 95 m2
Niedźwiedź / limanowski / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

DOM DREWNIANY Z DUŻĄ DZIAŁKĄ WIDOKOWĄ Sprzedam bez pośredników. Dom z bali (ocieplony od strony [...]

95 385 000 PLN
4052,63 PLN/m²
12 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Duchackie
Kurdwanów Do wynajęcia 2800 PLN 47 m2
Kurdwanów / Podgórze Duchackie / Kraków / małopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuje lokal mieszkalny o pow 48m2. Ma dwa pokoje z kuchnią na czwartym piętrze w budynku z windą. [...]

47 2800 PLN
59,57 PLN/m²
12 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze
Podgórze Stare Na sprzedaż 1 399 000 PLN 70 m2
Podgórze Stare / Podgórze / Kraków / małopolskie, Józefińska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

BEZPOŚREDNIO - DO SPRZEDANIA dwupokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 70m (ok. 90m z [...]

70 1 399 000 PLN
19 985,71 PLN/m²
13 godzin temu Dodaj do notesu
Działka małopolskie
nowotarski
Czarny Dunajec
Bachledówka Na sprzedaż 250 000 PLN 640 m2
Bachledówka / Czarny Dunajec / nowotarski / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Witam , sprzedam dzialke z pieknymi widokami na Tatry w Bachledówce ( Czerwienne ) w pobliżu Hotel [...]

640 250 000 PLN
390,63 PLN/m²
14 godzin temu Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
Kraków
Stare Miasto Na sprzedaż 1 856 000 PLN 116 m2
Stare Miasto / Kraków / małopolskie, Grodzka Lokal na sprzedaż

LOKAL ( poziom -1, stan surowy, 3,85 wysokość ) NA SPRZEDAŻ Kraków ul.GRODZKA 25, 116m², komplet [...]

116 1 856 000 PLN
16 000 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom małopolskie
myślenicki
Myślenice
Krzyszkowice Na sprzedaż 780 000 PLN 125 m2
Krzyszkowice / Myślenice / myślenicki / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Oferuję na sprzedaż dom z drugiego etapu inwestycji, którego powierzchnia wynosi 125 m². [...]

125 780 000 PLN
6240 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Czerwony Do wynajęcia 2000 PLN 34 m2
Prądnik Czerwony / Kraków / małopolskie, Pod Fortem Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe z oddzielną kuchnią, balkonem oraz [...]

34 2000 PLN
58,82 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały Do wynajęcia 2800 PLN 39 m2
Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, Żabiniec Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie o powierzchni 39m2 , składa się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na taras [...]

39 2800 PLN
71,79 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
Kraków
Podgórze
Podgórze Stare Na sprzedaż 729 002 PLN 41 m2
Podgórze Stare / Podgórze / Kraków / małopolskie, Jana Dekerta Lokal na sprzedaż

Lokal 41 m² ul. Dekerta - KRAKÓW - BEZPOŚREDNIO w sercu krakowskiego Podgórza. Lokal idealnie [...]

41 729 002 PLN
17 780,54 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
nowotarski
Rabka-Zdrój
Rabka-Zdrój Na sprzedaż 965 000 PLN 70 m2
Rabka-Zdrój / nowotarski / małopolskie / Polska, Osiedle Orkana Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, dwa poziomy z balkonem, ogrzewane energooszczędnym [...]

70 965 000 PLN
13 785,71 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom małopolskie
tatrzański
Zakopane Na sprzedaż 3 700 000 PLN 157 m2
Zakopane / tatrzański / małopolskie / Polska, Stanisława Witkiewicza Dom na sprzedaż

Dom wolnostojący w centrum Zakopanego Bardzo atrakcyjna lokalizacja, dająca wiele możliwości [...]

157 3 700 000 PLN
23 566,88 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały Na sprzedaż 3000 PLN 35 m2
Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, Josepha Conrada Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 35 m² na pierwszym piętrze - świeżo wykończone. Mieszkanie [...]

35 3000 PLN
85,71 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom małopolskie
tarnowski
Pleśna
Rzuchowa Na sprzedaż 690 000 PLN 130 m2
Rzuchowa / Pleśna / tarnowski / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 130 m² (z garażem), [...]

130 690 000 PLN
5307,69 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom małopolskie
tarnowski
Pleśna
Rzuchowa Na sprzedaż 162 900 PLN 178 m2

KONKURS OFERT Syndyk masy upadłości Klaudii Jamróz - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności [...]

178 162 900 PLN
915,17 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom małopolskie
wielicki
Wieliczka
Wieliczka Na sprzedaż 1 320 000 PLN 120 m2
Wieliczka / wielicki / małopolskie / Polska, Różana Dom na sprzedaż

REZERWACJA do 22.05.2026 Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni 120 m², stanowiący połowę [...]

120 1 320 000 PLN
11 000 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Działka małopolskie
krakowski
Kocmyrzów-Luborzyca
Rawałowice Na sprzedaż 344 820 PLN 1627 m2
Rawałowice / Kocmyrzów-Luborzyca / krakowski / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Jeśli marzysz o dużej przestrzeni, rozległym ogrodzie i braku ścisku, ta oferta spełni Twoje [...]

1627 344 820 PLN
211,94 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Działka małopolskie
krakowski
Kocmyrzów-Luborzyca
Rawałowice Na sprzedaż 219 000 PLN 630 m2

Oferuję do zakupu działkę o powierzchni 630 m², położoną w urokliwej i prężnie rozwijającej się [...]

630 219 000 PLN
347,62 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Działka małopolskie
krakowski
Kocmyrzów-Luborzyca
Rawałowice Na sprzedaż 239 000 PLN 668 m2

Na sprzedaż atrakcyjna, płaska działka o powierzchni 668 m², zlokalizowana w spokojnej i zielonej [...]

668 239 000 PLN
357,78 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom małopolskie
krakowski
Skawina
Skawina Na sprzedaż 449 000 PLN 150 m2
Skawina / krakowski / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Dom sprzedam gmina Skawina /Jaśkowice Dom 2 mieszkania | 14 ar | 150 m2 | bliski dojazd Kraków [...]

150 449 000 PLN
2993,33 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków
Zwierzyniec
Bielany Na sprzedaż 670 000 PLN 102 m2
Bielany / Zwierzyniec / Kraków / małopolskie Dom na sprzedaż

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 102 m² (92 m² powierzchni [...]

102 670 000 PLN
6568,63 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Reklamy