Mieszkanie na sprzedaż, woj. Polska / dodano: 05.10.2025
dolnośląskie, karkonoski, Szklarska Poręba
Cena: 785 000 PLN  (20 933,33 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
37,5 m²
Liczba pokoi
2
Piętro
2
Rok budowy
2022
Materiał budowlany
cegła
Meble
Tak
Winda
Tak
Domofon
Tak
Balkon
Tak
Internet
Tak
Prąd
Tak
Woda
Tak
Numer oferty
gratka-44219671
Data aktualizacji
2025-11-06 02:12:16
Opis:

Sprzedam lub zamienię bez pośrednika w pełni wyposażony apartament o powierzchni 37,5 m2 znajdujący się na 2 piętrze ( z windą) przy ulicy Dolnej 7 w Szklarskiej Porębie z pięknym widokiem na góry.

Apartament składa się z pokoju z aneksem kuchennym ,sypialni oraz łazienki.

Łazienka wyposażona w nowoczesną kabinę prysznicową z baterią, WC w zabudowie, umywalkę z szafką, lustra z oświetleniem.

Kuchnia w pełni umeblowana ze sprzętami AGD (płyta indukcyjna ,kuchenka mikrofalowa zmywarka ,chłodziarko-zamrażarka ,piekarnik elektryczny oraz okap kuchenny. Na wyposażeniu (czajnik elektryczny, toster, express do kawy, żelazko, odkurzacz, garnki, zestawy talerzy, żelazko z deską do prasowania itd.

W sypialni duża szafa ubraniowa na całą ścianę wraz dużym łóżkiem małżeńskim.

Na balkonie deska kompozytowa z kompletem mebli z ratanu. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe za dodatkową opłatą w wys.25.000 tyś brutto

Wyjątkowy apartamenty w kompleksie czterech komfortowych budynków wyposażonych w windy. Właściciele oraz ich goście mogą korzystać ze stref rekreacji z basenami, saunami, jacuzzi, siłowni Dla najmłodszych do dyspozycji plac zabaw.

Możliwość sprzedaży lub zamiany na nowy apartament w Kołobrzegu.


Zainteresowane osoby proszę o kontakt .698272020

Małgorzata
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 698 272 020
Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji nieruchomości.
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama