Lokal na sprzedaż, woj. mazowieckie / dodano: 07.05.2026
Iławska, mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
Cena: 627 000 PLN  (17 914,29 PLN/m²)
Powierzchnia
35 m²
Liczba pomieszczeń
1
Piętro
parter
Liczba pięter
4
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47241715
Data aktualizacji
2026-05-07 07:18:08
Opis:

BEZPOŚREDNIO sprzedam lokal usługowy z ogródkiem

Pięknie położony lokal na parterze z ogródkiem obok deptaku i części wspólnych osiedla Aleje Praskie

LOKALIZACJA

Lokal położony jest na parterze czteropiętrowego budynku wielorodzinnego zlokalizowanego przy ulicy Iławskiej na warszawskiej Pradze Południe

Niewątpliwym atutem lokalu jest położenie w centrum bardzo dużego osiedla mieszkaniowego obok placu zabaw, siłowni plenerowej i tężni solankowej

Aleja spacerowa i liczne atrakcje osiedla przyciągają w to miejsce wielu mieszkańców

Przystanki autobusowe – około 100 m (zlokalizowane przy ul. Drwęckiej i ul. Podskarbińskiej)

DANE LOKALU

Lokal w stanie deweloperskim

Wszystkie media doprowadzone do lokalu (woda, kanalizacja miejska, wentylacja, ogrzewanie, elektryka); dodatkowa czerpnia powietrza w ścianie budynku

Wyprowadzona instalacja wodno-kanalizacyjna do podłączenia aneksu kuchennego, bądź myjki itp.

Lokal o metrażu 35,09 m2 położony jest na parterze 4 piętrowego budynku mieszkalnego, obok wejścia do klatki

Dwa wejście do lokalu od strony ulicy i poprzez klatkę mieszkaniową (zainstalowany domofon)

Do lokalu przynależy ogrodzony ogródek z wejściem od strony chodnika (43,55 m2); ogródek posiada furtkę

Lokal składa się z pomieszczenie usług, korytarza i łazienki. Istnieje możliwość wydzielenia dodatkowego gabinetu z oknem.

Witryna lokalu wychodzi na stronę wschodnią, natomiast okno na stronę południową przez co lokal jest dobrze doświetlony