Mieszkanie na sprzedaż, woj. Polska / dodano: 11.05.2026
Drobiarska, mazowieckie, miński, Sulejówek
Cena: 794 580 PLN  (12 300 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
64,6 m²
Liczba pokoi
4
Piętro
1
Liczba pięter
1
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47311785
Data aktualizacji
2026-05-11 09:37:20
Opis:

Cztery nowe mieszkania 4 pokojowe, bezczynszowe:

- cztery mieszkania na I piętrze: o powierzchni 64,60 mkw

znajdujące się na ul. Drobiarskiej, 05-070 Sulejówek, wraz z dwoma miejscami parkingowymi przed domem na każdy lokal.

Do mieszkań przydzielone są ogródki do wyłącznego korzystania o powierzchni od 50 mkw do 120 mkw. Mieszkanie górne posiada dwa balkony o powierzchni 4,3 mkw i 3,3 mkw oraz przynależne do mieszkania wysokie poddasze nieużytkowe o powierzchni 64,60, widne z dużą ilością okien. Powyższa nieruchomość znajduje się na odosobnionym osiedlu z drogą wewnętrzną, z dala od jakiejkolwiek ruchliwej ulicy, a dookoła inwestycji dominuje zieleń. Mieszkania do użytku oddane będą w stanie deweloperskim podwyższonym z osprzętem elektrycznm z wygładzonymi ścianami, bez białego montażu i drzwi wewnętrznych. Ogrzewanie jest podłogowe, gazowym piecem kondensacyjnym. Doprowadzone są wszystkie media tj. prąd, woda i gaz. Instalacja jest przygotowana do ewentualnej instalacji pompy ciepła. Zamontowane są rekuperatory i fotowoltaika do grzania ciepłej wody użytkowej.

W pobliżu nieruchomości znajdują się:

- SKM – w odległości 2,7 kilometra

- szkoła podstawowa – w odległości 1,8 kilometra

- liceum – w odległości 1,9 kilometra

- centrum Sulejówka, gdzie znajduje się cała gama sklepów – 2,8 kilometra

W pobliżu nieruchomości znajduje się również lokalny autobus który skomunikowany z SKMką, szkołami i innymi punktami w Sulejówku. Dodatkowo ta część Sulejówka jest skomunikowana z Warszawą z pomocą warszawskich linii autobusowych.