Mieszkanie na sprzedaż, woj. małopolskie / dodano: 14.05.2026
Księdza Ignacego Stoszki, małopolskie, Kraków, Podgórze, Płaszów
Cena: 834 400 PLN  (14 900 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
56 m²
Liczba pokoi
2
Piętro
1
Liczba pięter
2
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47359649
Data aktualizacji
2026-05-14 09:35:51
Opis:

Dzień dobry,

przytulne mieszkanie w dobrej lokalizacji.

Bliski Płaszów, ul. Ks. Stoszki 13

Budynek tylko 2p w cichej okolicy, tam też niedaleko J. Bagry, tramwajem na Główny Dworzec dojedziesz w 10 min.

56 m2 - 2 pokoje + kuchnia (można połączyć z pokojem z balkonem) + łazienka z wanną i prysznicem + toaleta, obszerna piwnica ok 7 m2 dodatkowo płatna 40 000. Parkowanie bez problemu na parkingu zew., na osiedlu zamkniętym. Rower postawisz też na sporym korytarzu na -1.

Cena834 400 (14 900 za m2) - do negocjacji.

+ ewentualnie piwnica 7m2 - 40 000

Polecam się do kontaktu :)

Ps: agencje na razie uprasza się o ciszę ;)

Ai version:

To przytulne mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze dwupiętrowego bloku z 2007 roku. Oferuje pełną własność oraz miejskie ogrzewanie. Mieszkanie ma 56 m² i jest w stanie do zamieszkania. W skład wyposażenia wchodzą meble, pralka, zmywarka, lodówka, kuchenka, piekarnik oraz telewizor. Do nieruchomości przynależy balkon, piwnica oraz duży parking.

Lokalizacja w Płaszowie, jednej z atrakcyjniejszych dzielnic Krakowa, zapewnia bliskość do licznych udogodnień. W pobliżu znajdziesz:

  • Jezioro Bagry
  • klepy spożywcze (Easy Auchan, Carrefour Express)
  • kawiarnie (TuTa, Wild Bean Cafe)
  • restauracje (Kebab u Mazura, Grenier Piekarnia & Restauracja)
  • parki (Park Miejski Bagry Wielkie, Podgórski Tajemniczy Ogród)
  • przystanki komunikacji miejskiej (autobusowe i tramwajowe)

Dzięki dogodnej komunikacji dotrzesz w każdą część miasta. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie wygodę oraz dostęp do zieleni. Nie czekaj, umów się na prezentację już dziś.

Radoslaw
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 516 444 824
Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji nieruchomości.
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama