Lokal do wynajęcia, woj. małopolskie / dodano: 17.05.2026
Księdza kardynała Adama Stefana Sapiehy, małopolskie, Kraków, Mistrzejowice
Cena: 9880 PLN  (95 PLN/m²)
Powierzchnia
104 m²
Liczba pomieszczeń
4
Piętro
parter
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47382933
Data aktualizacji
2026-05-17 10:34:30
Opis:

Lokal usługowo-biurowy o powierzchni 104 m² do wynajęcia w Krakowie – Mistrzejowice, ul. Sapiehy. Lokal usytuowany jest na parterze budynku jednorodzinnego i oferuje szerokie możliwości aranżacyjne, dostosowane do potrzeb przyszłego najemcy.

Nieruchomość doskonale sprawdzi się jako placówka przedszkolna — przez ostatnie 13 lat funkcjonowało tu przedszkole dla około 25 dzieci. Lokal może zostać również przeznaczony na działalność medyczną, rehabilitacyjną, biurową, terapeutyczną lub inną działalność usługową.

Dodatkowym atutem jest możliwość wynajęcia ogrodzonego ogrodu o powierzchni 310 m², bezpośrednio przylegającego do lokalu.

Układ pomieszczeń obejmuje:

-przestronną salę główną z dwoma dużymi oknami witrynowymi,

-trzy dodatkowe pomieszczenia,

-łazienkę (2 miski ustępowe, 3 umywalki, natrysk),

-osobne WC,

-pomieszczenie gospodarcze.

Lokal posiada dwa niezależne wejścia — bezpośrednio z chodnika i parkingu (3 stanowiska postojowe) oraz trzecie wyjście awaryjne prowadzące wprost do ogrodu.

Miesięczny koszt najmu lokalu: 9880zł brutto

Miesięczny koszt najmu ogrodu: 2790zł brutto

Osobno zgodnie ze zużyciem rozliczany jest prąd, woda, ogrzewanie oraz MPO (lokal posiada własne liczniki).

Kaucja w wysokości 2miesięcznego czynszu.

Oferujemy wynajem funkcjonalnej przestrzeni z dużym potencjałem, położonej w dobrze skomunikowanej części Krakowa. Zapraszamy do kontaktu.