Lokal gastronomiczny na sprzedaż, woj. Polska / dodano: wczoraj
wielkopolskie, Poznań
Cena: 550 000 PLN  (5339,81 PLN/m²)
Powierzchnia
103 m²
Piętro
parter
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47462505
Data aktualizacji
2026-05-21 09:23:20
Opis:

Przedstawiam wyjątkową ofertą przejęcia działającego, dochodowego lokalu gastronomicznego, położonego w samym sercu Poznania, przy ul. Kwiatowej, blisko Starego Browaru i ulicy Półwiejskiej.

To jest oferta dla osób poszukujących działającego, gotowego i spójnego konceptu kulinarnego (świetnie nadaje się do rozwinięcia w innych częściach miasta lub innych miastach), który posiada historię, solidną markę i wyróżnia się na poznańskim rynku gastronomicznym. Nowy właściciel przejmuje w pełni zorganizowany biznes z funkcjonującą i w pełni wyposażoną kuchnią, know-how, bazą przepisów, zespołem oraz wypracowanymi kontaktami z dostawcami, włącznie z producentami sezonowych produktów, na których oparta jest kuchnia restauracji.

Lokal ma powierzchnię ok 103 m2, a niezbędne inwestycje, remonty i działania marketingowe są prowadzone na bieżąco. Ponad 13 000 obserwujących na FB i 16 000 na Instagramie znacząco ułatwia komunikację, a wysokie opinie na Google zostały wystawione przez ponad 2 500 osób.

Wejście do restauracji jest przeszklone (ok 3 m szerokości i 4 wysokości) i w całości można je otworzyć, co jest bardzo dużym atutem od wiosny do jesieni. Okna i wejście do restauracji znajdują na ścianie kamienicy wyeksponowanej na słonce, co jest dodatkowym atutem lokalizacji.

Główna sala z barem pozwala na komfortową obsługę gości na 40 miejsc , a profesjonalne zaplecze kuchenne efektywnie działa przy wysokim wolumenie zamówień zarówno na sali jak i na wynos (aktywne umowy z Uber/Pyszne/Glovo/Wolt).