Dom na sprzedaż, woj. Polska / dodano: 09.07.2026
mazowieckie, wołomiński, Klembów, Klembów
Cena: 1 280 000 PLN  (9481,48 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
135 m²
Powierzchnia działki
920 m²
Liczba pokoi
4
Typ domu
wolnostojący
Internet
Tak
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Woda
Tak
Numer oferty
gratka-48182403
Data aktualizacji
2026-08-13 12:50:23
Opis:

Na sprzedaż bezpośrednio jasny, parterowy dom z wysokim salonem, trzema sypialniami i garażem, położony w spokojnej części Klembowa, z dogodnym dojazdem do Warszawy.

Dom zbudowaliśmy dla naszej rodziny, z dbałością o jakość wykonania, dobór materiałów i rozwiązania techniczne.


Jedną z największych zalet naszego domu jest naturalne światło. Przez większą część dnia wnętrza są naturalnie nasłonecznione, dzięki czemu w domu jest jasno, ciepło i przytulnie. Pokój dzienny z wysokim sufitem, drewnianymi belkami i oknami dachowymi jest wspólną przestrzenią domu, gdzie w chłodniejsze dni można wieczorem usiąść przy rozpalonym kominku.

Z pokoju dziennego oraz największej sypialni można wyjść bezpośrednio na taras i do ogrodu.


Najważniejsze informacje

  • dom parterowy
  • pokój dzienny (29 m²) połączony z kuchnią (7 m²)
  • 3 sypialnie (10, 11 i prawie 16 m²)
  • 2 łazienki (6 i prawie 3 m²)
  • spiżarnia/garderoba (3 m²)
  • garaż z przejściem do domu
  • wentylacja mechaniczna z rekuperacją
  • ogrzewanie gazowe
  • wszystkie media
  • światłowód
  • spokojna okolica, lasy i łąki
  • ok. 30 minut do Warszawy trasą S8
  • bezpośrednie połączenie kolejowe z Warszawą Wileńską

Pomimo parterowego układu dom jest naturalnie podzielony na trzy strefy – dzienną, prywatną oraz techniczną z garażem. Nad częścią domu znajduje się nieużytkowy strych.


Strefa dzienna

Pokój dzienny połączony jest z kuchnią. Przestrzenie te rozdziela wyspa kuchenna, dzięki czemu pozostają otwarte, a jednocześnie każda zachowuje swoją funkcję.

Przestronność salonu udało się uzyskać dzięki zwiększonej wysokości pomieszczenia, dodatkowym oknom połaciowym i pozostawieniu widocznych drewnianych belek. Wolnostojący żeliwny kominek nie tylko umila chłodniejsze wieczory – dzięki swojej mocy i parterowemu układowi domu może również służyć do jego dogrzania w najchłodniejsze dni.

Przy kuchni znajduje się spiżarnia, która może pełnić również funkcję garderoby.

W pokojach i korytarzu położony jest drewniany parkiet z deski jesionowej. W kuchni oraz łazienkach zastosowaliśmy gres z ogrzewaniem podłogowym. Jasna zabudowa meblowa, drewno i naturalne materiały tworzą spokojne, ponadczasowe wnętrze.


Strefa prywatna

Korytarz prowadzi do części z trzema sypialniami oraz większą łazienką. Jedna z sypialni ma ekspozycję zachodnią. W tej części domu znajduje się przestronna łazienka wyposażona w wannę, bidet, toaletę i pralkę, z miejscem na ewentualną suszarkę.

Przy części dziennej znajduje się druga, kompaktowa łazienka z prysznicem i toaletą.


Strefa techniczna i gospodarcza

Garaż wraz z częścią techniczną znajduje się od strony północnej. Taki układ pozwala ograniczyć straty ciepła od tej strony budynku, a pomieszczenia mieszkalne otworzyć na światło od południa.

Z garażu można wejść bezpośrednio do domu przez wiatrołap. W części technicznej znajdują się pomieszczenia gospodarcze, kotłownia, zasobnik ciepłej wody użytkowej, piec gazowy oraz pozostawiony i równolegle podłączony kocioł na ekogroszek, który może stanowić alternatywne źródło ogrzewania.

Dom wyposażyliśmy również w centralny odkurzacz. Jednostka centralna znajduje się w pomieszczeniu technicznym, a powietrze odprowadzane jest na zewnątrz budynku. Dzięki temu kurz nie wraca do pomieszczeń wraz z wydmuchiwanym powietrzem, co było dla nas szczególnie istotne ze względu na alergików w rodzinie.


Wyposażenie i instalacje

Dom wyposażony jest w:

  • wentylację mechaniczną z rekuperacją,
  • centralny odkurzacz,
  • instalację alarmową,
  • rolety antywłamaniowe we wszystkich oknach,
  • światłowód,
  • ogrzewanie gazowe,
  • sterowanie ogrzewaniem za pomocą przenośnego panelu,
  • panele solarne wspomagające przygotowanie ciepłej wody użytkowej.

Do budynku doprowadzone są wszystkie media: prąd, gaz, woda, kanalizacja oraz internet światłowodowy.


Lokalizacja

Dom położony jest w spokojnej części Klembowa, w sąsiedztwie luźnej zabudowy jednorodzinnej i terenów zielonych. Taras oraz południowa część ogrodu zapewniają prywatność, a od zachodu z działką sąsiadują tereny zielone.

Klembów ma dobrze rozwiniętą lokalną infrastrukturę. Na miejscu znajduje się szkoła podstawowa z oddziałem przedszkolnym, a od września do użytkowania zostanie oddany nowy budynek żłobka. Jest tu również nowa biblioteka i Gminny Ośrodek Kultury, który prowadzi liczne zajęcia dla dzieci i dorosłych. W miejscowości powstało pełnowymiarowe boisko sportowe i nowa remiza Ochotniczej Straży Pożarnej. Codzienne zakupy można zrobić w lokalnych sklepach i markecie Dino, jest również punkt apteczny. Jako siedziba gminy Klembów ma także Urząd Gminy, pocztę i kościół.

Latem można korzystać z lokalnej plaży nad rzeką, położonej w centrum miejscowości, oraz nowego toru rowerowego typu pumptrack.

Klembów jest dobrze skomunikowany z Warszawą. Stacja kolejowa zapewnia bezpośrednie połączenie z Warszawą Wileńską. Samochodem można szybko dostać się do trasy S8 przez węzeł w Radzyminie – w sprzyjających warunkach dojazd do Warszawy zajmuje około 30 minut.

Rafał
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 664 069 714
Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji nieruchomości.
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama