wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom mazowieckie
żyrardowski
Puszcza Mariańska
Korabiewice Na sprzedaż 730 000 PLN 175,65 m2
Korabiewice / Puszcza Mariańska / żyrardowski / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Sprzedam dom w trakcie budowy, położony w cichej i spokojnej okolicy, otoczony lasem i przyrodą. [...]

175,65 730 000 PLN
4155,99 PLN/m²
12-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Do wynajęcia 4500 PLN 56,45 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Skierniewicka Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia umeblowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,45 m2 położone na I piętrze nowego [...]

56,45 4500 PLN
79,72 PLN/m²
12-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Na sprzedaż 979 000 PLN 39 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Aleja Jana Pawła II Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedaż bez pośredników | dostępne od zaraz 12 Piętro Atuty nieruchomości: Budzi Cię poranne [...]

39 979 000 PLN
25 102,56 PLN/m²
09-09-2025 Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
Warszawa
Białołęka
Tarchomin Do wynajęcia 4800 PLN 65 m2
Tarchomin / Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Atutowa Biuro do wynajęcia

Bezpośrednio od właściciela oferuję do wynajęcia przestronny i wyciszony lokal usługowo-biurowy o [...]

65 4800 PLN
73,85 PLN/m²
09-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Na sprzedaż 3900 PLN 65 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Bardzo ciche, słoneczne, w pełni umeblowane mieszkanie (idealne dla pary), składa się z [...]

65 3900 PLN
60 PLN/m²
08-09-2025 Dodaj do notesu
Garaż mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 430 PLN 10 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Przy Bażantarni Garaż do wynajęcia

Miejsce postojowe na samochód osobowy, pod budynkiem, ul.Przy Bażantarni 8D. Osiedle naprzeciwko [...]

10 430 PLN
43 PLN/m²
06-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Rembertów Do wynajęcia 2800 PLN 42 m2
Rembertów / Warszawa / mazowieckie, Chełmżyńska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Lokal jest bardzo przestronny, składa [...]

42 2800 PLN
66,67 PLN/m²
05-09-2025 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Praga-Północ
Nowa Praga Do wynajęcia 1488 PLN
Nowa Praga / Praga-Północ / Warszawa / mazowieckie, Namysłowska Pokój do wynajęcia

Komfortowy pokój jednoosobowy w nowym, świeżo wyremontowanym mieszkaniu Do wynajęcia jasny i [...]

1488 PLN
0 PLN/m²
05-09-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
wołomiński
Tłuszcz
Tłuszcz Na sprzedaż 1 950 000 PLN 130 m2
Tłuszcz / wołomiński / mazowieckie / Polska, Juliusza Słowackiego Dom na sprzedaż

Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość – BIAŁY DWOREK – dwór z lat 20-tych XX wieku [...]

130 1 950 000 PLN
15 000 PLN/m²
02-09-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
pruszkowski
Nadarzyn
Stara Wieś Na sprzedaż 375 000 PLN 1109 m2
Stara Wieś / Nadarzyn / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Głogowa Działka na sprzedaż

Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną pod Warszawą. Działka o powierzchni 1109 m2 znajduje się w [...]

1109 375 000 PLN
338,14 PLN/m²
01-09-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
żyrardowski
Radziejowice
Adamów-Parcel Na sprzedaż 1 868 400 PLN 346 m2
Adamów-Parcel / Radziejowice / żyrardowski / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Duży perspektywiczny dom z szerokim potencjałem, 37 km. od centrum Warszawy. Budynek mieszkalny z [...]

346 1 868 400 PLN
5400 PLN/m²
26-08-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Lesznowola
Lesznowola Na sprzedaż 1 237 000 PLN 135,27 m2
Lesznowola / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Słoneczna Dom na sprzedaż

Zapraszamy serdecznie – budujemy domy z myślą o Tobie. Nasze nowoczesne [...]

135,27 1 237 000 PLN
9144,67 PLN/m²
22-08-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 2950 PLN 30 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia przytulna kawalerka z oddzielną kuchnią przy ul. Brazylijskiej 16B (Saska Kępa, [...]

30 2950 PLN
98,33 PLN/m²
16-08-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
wołomiński
Zielonka Na sprzedaż 750 000 PLN 150 m2
Zielonka / wołomiński / mazowieckie, Lipowa Dom na sprzedaż

Przedmiotem sprzedaży jest udział w międzywojennej „Willi Tadmira” położonej w Zielonce przy ul. [...]

150 750 000 PLN
5000 PLN/m²
12-08-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Wawer Na sprzedaż 69 000 PLN 300 m2
Wawer / Warszawa / mazowieckie, Cyklamenów Działka na sprzedaż

Sprzedam prawo użytkowania działki ROD Cyklamen położonej w dzielnicy Wawer w Warszawie ul [...]

300 69 000 PLN
230 PLN/m²
12-08-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
miński
Mińsk Mazowiecki Na sprzedaż 420 000 PLN 48 m2
Mińsk Mazowiecki / miński / mazowieckie / Polska, Stefana Okrzei Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż mieszkanie 48 m² w centrum Mińska Mazowieckiego – doskonała lokalizacja i ogromny [...]

48 420 000 PLN
8750 PLN/m²
08-08-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
wyszkowski
Wyszków
Wyszków Na sprzedaż 470 000 PLN 62,45 m2
Wyszków / wyszkowski / mazowieckie / Polska, 11 Listopada Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie nieumeblowane w centrum miasta, do zamieszkania po remoncie. Słoneczne, środkowe, z dużym [...]

62,45 470 000 PLN
7526,02 PLN/m²
07-08-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
białobrzeski
Promna
Promna Na sprzedaż 890 000 PLN 178 m2
Promna / białobrzeski / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Nieruchomość gotowa do zamieszkania, z 1990 r, z dużym potencjałem, w uroczej, spokojnej, [...]

178 890 000 PLN
5000 PLN/m²
03-08-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola
Koło Na sprzedaż 817 000 PLN 56,8 m2
Koło / Wola / Warszawa / mazowieckie, aleja Prymasa Tysiąclecia Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Szukasz mieszkania z doskonałą komunikacją, zielenią wokół : ) Mam coś, co może Cię zainteresować. [...]

56,8 817 000 PLN
14 383,80 PLN/m²
01-08-2025 Dodaj do notesu
Magazyn mazowieckie
żuromiński
Żuromin
Żuromin Na sprzedaż 1 499 000 PLN 800 m2
Żuromin / żuromiński / mazowieckie / Polska, Wyzwolenia Magazyn na sprzedaż

Na sprzedaż dwie hale produkcyjno-magazynowe położone w niedużej odległości od siebie. HALA NR 1 - [...]

800 1 499 000 PLN
1873,75 PLN/m²
31-07-2025 Dodaj do notesu
Reklamy