wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Ożarów Mazowiecki
Ożarów Mazowiecki Na sprzedaż 980 000 PLN 105,88 m2
Ożarów Mazowiecki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Jana Matejki Dom na sprzedaż

Osiedle Matejki jest to inwestycja składająca się z 12 segmentów, położona w otoczeniu domów [...]

105,88 980 000 PLN
9255,76 PLN/m²
24-07-2025 Dodaj do notesu
Garaż mazowieckie
Warszawa
Bemowo Na sprzedaż 54 000 PLN 15 m2
Warszawa / mazowieckie / Polska, Generała Tadeusza Pełczyńskiego Garaż na sprzedaż

Miejsce w hali garażowej Warszawa Bemowo ul Pełczyńskiego 137.

15 54 000 PLN
3600 PLN/m²
18-07-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów
Kabaty Do wynajęcia 3800 PLN 56 m2
Kabaty / Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Kabacki Dukt Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Apt zlokalizowany na ostatnim XI piętrze z dużym tarasem, otwarty salon z kuchnią plus duża [...]

56 3800 PLN
67,86 PLN/m²
09-07-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Muranów Na sprzedaż 1 144 000 PLN 52 m2
Muranów / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Mordechaja Anielewicza Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | 52 m² | Warszawa – Muranów, ul. Anielewicza 4 Marzysz o [...]

52 1 144 000 PLN
22 000 PLN/m²
06-07-2025 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 1160 PLN
Ursynów / Warszawa / mazowieckie Pokój do wynajęcia

English BELOW Pokój do wynajęcia  Lokalizacja Warszawa, Ursynów ulica Wokalna - 350 metrów od [...]

1160 PLN
0 PLN/m²
27-06-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Siedlce
Siedlce
Stok Lacki Na sprzedaż 224 000 PLN 800 m2
Siedlce / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Posiadam do bezpośredniej sprzedaży działki budowlane, zlokalizowane zaledwie 3 km od Siedlec, w [...]

800 224 000 PLN
280 PLN/m²
23-06-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
otwocki
Karczew
Karczew Na sprzedaż 899 000 PLN 170 m2
Karczew / otwocki / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Dom w zabudowie bliźniaczej (piwnica; parter; piętro; strych) bez pośredników Sprzedam bezpośrednio [...]

170 899 000 PLN
5288,24 PLN/m²
15-06-2025 Dodaj do notesu
10 220 PLN
22 PLN/m²
09-06-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Żoliborz Do wynajęcia 3900 PLN 46 m2
Żoliborz / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i łazienką. Mieszkanie 2-pokojowe, ciepłe i [...]

46 3900 PLN
84,78 PLN/m²
08-06-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Do wynajęcia 3200 PLN 43,37 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Śliska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuje na wynajem przestronne i słoneczne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Śliskiej 60 w samym [...]

43,37 3200 PLN
73,78 PLN/m²
06-06-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy Na sprzedaż 672 000 PLN 43,47 m2
Włochy / Warszawa / mazowieckie, Pryzmaty Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedaż bezpośrednia od Dewelopera. Płatność w atrakcyjnych transzach. Możliwość negocjacji ceny. [...]

43,47 672 000 PLN
15 458,94 PLN/m²
30-05-2025 Dodaj do notesu
Magazyn mazowieckie
płocki
Stara Biała
Nowe Bronowo Do wynajęcia 28 000 PLN 800 m2
Nowe Bronowo / Stara Biała / płocki / mazowieckie Magazyn do wynajęcia

Wynajmę halę produkcyjno magazynową  w sąsiedztwie Orlen Olefiny III hala posiada suwnice 6,3T

800 28 000 PLN
35 PLN/m²
30-05-2025 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 4250 PLN 50 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Dolna Lokal do wynajęcia

Oferujemy w pełni funkcjonalne przestrzenie kuchenne na wynajem w najlepszych lokalizacjach w [...]

50 4250 PLN
85 PLN/m²
26-05-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
wołomiński
Radzymin
Słupno Na sprzedaż 950 000 PLN 132 m2
Słupno / Radzymin / wołomiński / mazowieckie / Polska, Śląska Dom na sprzedaż

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom z przyjemnością pragniemy zaprezentować kolejną z [...]

132 950 000 PLN
7196,97 PLN/m²
19-05-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Słubica A Na sprzedaż 202 400 PLN 1265 m2
Słubica A / Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska, Słoneczna Działka na sprzedaż

Piękna działka budowlana o powierzchni 1265m2 (nr ewid. 39/4) i korzystnym kształcie, przeznaczona [...]

1265 202 400 PLN
160 PLN/m²
16-05-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Białołęka Do wynajęcia 11 000 PLN 1400 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Światowida Działka do wynajęcia

Do wynajęcia działka pod biznes w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Działka bezpośrednio dochodzi do [...]

1400 11 000 PLN
7,86 PLN/m²
15-05-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 3600 PLN 52,7 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Dereniowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokoje plus osobna kuchnia. Salon ponad 21 metrów, sypialnia 12,5 m2, [...]

52,7 3600 PLN
68,31 PLN/m²
10-05-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek Na sprzedaż 665 000 PLN 58,1 m2
Targówek / Warszawa / mazowieckie, Michała Kleofasa Ogińskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego, - 2 sypialni, - oddzielnej kuchni z oknem - łazienki i [...]

58,1 665 000 PLN
11 445,78 PLN/m²
25-04-2025 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Praga-Północ Na sprzedaż 22 150 000 PLN 443 m2
Praga-Północ / Warszawa / mazowieckie Lokal na sprzedaż

Odrestaurowany budynek w standardzie premium, znajdujący się w samym sercu warszawskiej Pragi, gdzie [...]

443 22 150 000 PLN
50 000 PLN/m²
25-04-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
grójecki
Warka
Warka Na sprzedaż 1 800 000 PLN 135 m2
Warka / grójecki / mazowieckie / Polska, Długa Dom na sprzedaż

Nieruchomość na sprzedaż. Działka pod zabudowę (także wielorodzinną w dowolnych konfiguracjach). [...]

135 1 800 000 PLN
13 333,33 PLN/m²
21-04-2025 Dodaj do notesu
Reklamy