wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa Do wynajęcia 3200 PLN 36 m2
Warszawa / mazowieckie, Nowolipie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia przytulne mieszkanie w świetnej lokalizacji – dzielnica Wola. Oferuje do wynajęcia [...]

36 3200 PLN
88,89 PLN/m²
02-04-2025 Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
Warszawa
Wola Do wynajęcia 7836 PLN 61 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Żelazna Biuro do wynajęcia

Biuro do wynajęcia – 61 m², ul. Żelazna 59A, Warszawa – centrum Lokalizacja: ul. Żelazna 59A, [...]

61 7836 PLN
128,46 PLN/m²
02-04-2025 Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 19 900 PLN 247 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Belwederska Biuro do wynajęcia

OPIS NIERUCHOMOŚCI: Nowoczesna, w pełni wykończona, umeblowana, ogólna powierzchnia biurowa o [...]

247 19 900 PLN
80,57 PLN/m²
02-04-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy Do wynajęcia 3000 PLN 19 m2
Włochy / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

do wynajecia od 20.04 nowa stylowa w pelni wyposazona i umeblowana kawalerka, klimatyzacja, do [...]

19 3000 PLN
157,89 PLN/m²
01-04-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Wawer Na sprzedaż 1 370 000 PLN 130,96 m2
Wawer / Warszawa / mazowieckie, Cylichowska Dom na sprzedaż

Piękne, gotowe, oddane do użytkowania domy na warszawskim Wawrze. Cylichowska 37 to kameralne [...]

130,96 1 370 000 PLN
10 461,21 PLN/m²
28-03-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
pruszkowski
Brwinów
Parzniew Na sprzedaż 1 300 000 PLN 92 m2
Parzniew / Brwinów / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Działkowa Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

PRZESTRONNE, UMEBLOWANE MIESZKANIE Z OTWARTĄ KUCHNIĄ – GOTOWE DO ZAMIESZKANIA Na sprzedaż [...]

92 1 300 000 PLN
14 130,43 PLN/m²
26-03-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Do wynajęcia 4900 PLN 70 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Mroczna Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia piękne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m², położone na 9 piętrze (na ostatnim) z [...]

70 4900 PLN
70 PLN/m²
23-03-2025 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Targówek Do wynajęcia 1200 PLN
Targówek / Warszawa / mazowieckie Pokój do wynajęcia

Oferujemy duży 20 m² Pokój do wynajęcia z loggią o pow. ok.8m², w wolno-stojącym, ogrodzonym, [...]

1200 PLN
60 PLN/m²
17-03-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo Do wynajęcia 3000 PLN 42 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Batalionów Chłopskich Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Agencjom dziękuję. W mieszkaniu salon z aneksem kuchennym i dodatkowy pokój zaaranżowany na [...]

42 3000 PLN
71,43 PLN/m²
12-03-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota Do wynajęcia 3300 PLN 57 m2
Ochota / Warszawa / mazowieckie, Włodarzewska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Warszawa, Ochota, 2 pokojowe, przy Parku Szczęśliwickim. Dostępne od maja 2026 r. Mieszkanie [...]

57 3300 PLN
57,89 PLN/m²
11-03-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
nowodworski
Nowy Dwór Mazowiecki
Nowy Dwór Mazowiecki Na sprzedaż 750 000 PLN 100 m2
Nowy Dwór Mazowiecki / nowodworski / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Bliźniak z ogródkiem 600 m2 + poddasze 40 m2 Oferujemy Państwu nowoczesne domy w zabudowie [...]

100 750 000 PLN
7500 PLN/m²
11-03-2025 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 91 PLN 53 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Ananasowa Lokal do wynajęcia

Ul. Ananasowa 31 (Mokotów-Siekierki) Lokal działa od prawie 4 lat. Obecnie również cały czas [...]

53 91 PLN
1,72 PLN/m²
10-03-2025 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Białołęka Do wynajęcia 1290 PLN
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Aleksandra Kamińskiego Pokój do wynajęcia

Wynajmę atrakcyjny, duży pokój (ok. 15 m2), zamykany, w mieszkaniu przy ul. Kamińskiego na [...]

1290 PLN
86 PLN/m²
04-03-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
nowodworski
Nowy Dwór Mazowiecki
Nowy Dwór Mazowiecki Na sprzedaż 750 000 PLN 100 m2

100 750 000 PLN
7500 PLN/m²
03-03-2025 Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 7200 PLN 89 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Filomatów Biuro do wynajęcia

Wynajmę lokal na biuro lub usługi w cichej i zielonej okolicy Grochowa (Park Znicza) niedaleko [...]

89 7200 PLN
80,90 PLN/m²
02-03-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek Na sprzedaż 560 000 PLN 38 m2
Targówek / Warszawa / mazowieckie, Krasiczyńska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

sprzedam mieszkanie na Ul. Krasiczyńskiej. Kapitalny remont był robiony 15 lat temu. Więcej [...]

38 560 000 PLN
14 736,84 PLN/m²
02-03-2025 Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Powiśle Do wynajęcia 38 PLN 10 m2
Powiśle / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Solec Biuro do wynajęcia

Wyjątkowa przestrzeń zatopiona w objęciach klimatycznej kamienicy na warszawskim Powiślu. Cicha i [...]

10 38 PLN
3,80 PLN/m²
02-03-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Rembertów Na sprzedaż 680 000 PLN 50,8 m2
Rembertów / Warszawa / mazowieckie, Grawerska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż bezpośrednio: 2-pokojowe mieszkanie z możliwością aranżacji na 3 pokoje – Warszawa, ul. [...]

50,8 680 000 PLN
13 385,83 PLN/m²
02-03-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
Czarny Las Na sprzedaż 3 600 000 PLN 530 m2
Czarny Las / Grodzisk Mazowiecki / grodziski / mazowieckie Dom na sprzedaż

Ogłoszenie właściciela nieruchomości. Cena 3600000 PLN Dom całkowicie wyposażony POŁOŻENIE: [...]

530 3 600 000 PLN
6792,45 PLN/m²
02-03-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
warszawski zachodni
Ożarów Mazowiecki
Umiastów Na sprzedaż 5 130 000 PLN 17 100 m2
Umiastów / Ożarów Mazowiecki / warszawski zachodni / mazowieckie, Okrężna Działka na sprzedaż

Atrakcyjna działka, w świetnej lokalizacji, przedmieścia Warszawy. Na sprzedaż działka [...]

17 100 5 130 000 PLN
300 PLN/m²
02-03-2025 Dodaj do notesu
Reklamy