wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Lokal śląskie
mikołowski
Mikołów
Mikołów Do wynajęcia 2700 PLN 38 m2
Mikołów / mikołowski / śląskie / Polska, Młyńska Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia lokal na parterze w budynku handlowo - usługowy o powierzchni 38 metrów, w centrum [...]

38 2700 PLN
71,05 PLN/m²
05-02-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
będziński
Mierzęcice
Mierzęcice Do wynajęcia 2500 PLN 68 m2
Mierzęcice / będziński / śląskie / Polska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Trzypokojowe mieszkanie o pow 68m2 na pierwszym piętrze do wynajmu Bardzo dobra lokalizacja ok 2 [...]

68 2500 PLN
36,76 PLN/m²
08-01-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Dąb Do wynajęcia 2650 PLN 47,5 m2
Katowice / śląskie / Polska, Słoneczna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia( bez pośredników) , 2 pokoje w pełni umeblowane i wyposażone, na kameralnym [...]

47,5 2650 PLN
55,79 PLN/m²
01-12-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Bogucice Do wynajęcia 1800 PLN 28 m2
Bogucice / Katowice / śląskie, Karoliny Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Mieszkanie z klimatyzacją w centrum Katowic o powierzchni 28m2 położone na 4 piętrze z miejscem w [...]

28 1800 PLN
64,29 PLN/m²
03-11-2023 Dodaj do notesu
Działka śląskie
gliwicki
Knurów Na sprzedaż 260 000 PLN 3083 m2
Knurów / gliwicki / śląskie, Niepodległości Działka na sprzedaż

Prezentuję państwu działkę o pow. 3083 m2, która zlokalizowana jest w spokojnej części Knurowa przy [...]

3083 260 000 PLN
84,33 PLN/m²
29-10-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Gliwice
Stare Gliwice Do wynajęcia 840 PLN 65 m2
Gliwice / śląskie / Polska, Kozielska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Nasza oferta to noclegi dla firm w Gliwicach przy ul. Kozielskiej w nowym osiedlu Bursztynowym w [...]

65 840 PLN
12,92 PLN/m²
27-07-2023 Dodaj do notesu
Działka śląskie
zawierciański
Zawiercie
Zawiercie Do wynajęcia 10 000 PLN 4400 m2
Zawiercie / zawierciański / śląskie / Polska, 11 Listopada Działka do wynajęcia

Firma oferuje wynajem placu składowego położonego w Zawierciu o powierzchni 4400 m2. Na placu [...]

4400 10 000 PLN
2,27 PLN/m²
21-07-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
zawierciański
Zawiercie
Zawiercie Do wynajęcia 3000 PLN 76 m2
Zawiercie / zawierciański / śląskie / Polska, 11 Listopada Mieszkanie do wynajęcia | brak pokoi

Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni ok. 76 m2 przy ul. 11 Listopada w Zawierciu. [...]

76 3000 PLN
39,47 PLN/m²
07-07-2023 Dodaj do notesu
Lokal śląskie
tarnogórski
Miasteczko Śląskie Na sprzedaż 490 000 PLN 567 m2
Miasteczko Śląskie / tarnogórski / śląskie / Polska, Śląska Lokal na sprzedaż

Do sprzedaży budynek wolnostojący,jednokondygnacyjny,niepodpi wniczony,o powierzchni 261m2, na [...]

567 490 000 PLN
864,20 PLN/m²
08-05-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Gliwice
Sośnica Do wynajęcia 2200 PLN 49 m2
Sośnica / Gliwice / śląskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie po generalnym remoncie 49m2, 2 piętro w 4 piętrowym budynku. Pokój dzienny, sypialnia, [...]

49 2200 PLN
44,90 PLN/m²
01-05-2023 Dodaj do notesu
Dom śląskie
lubliniecki
Pawonków
Gwoździany Na sprzedaż 390 000 PLN 87,7 m2
Gwoździany / Pawonków / lubliniecki / śląskie Dom na sprzedaż

Opis techniczny: Budynek jednorodzinny wybudowany w latach 30-tych XX wieku, zlokalizowany w [...]

87,7 390 000 PLN
4446,98 PLN/m²
26-04-2023 Dodaj do notesu
Lokal śląskie
Gliwice
Śródmieście Do wynajęcia 2500 PLN 38,2 m2
Śródmieście / Gliwice / śląskie, O. Jana Siemińskiego Lokal do wynajęcia

Oferta Bezpośrednia Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy w centrum Gliwic, ul. Siemińskiego. Lokal [...]

38,2 2500 PLN
65,45 PLN/m²
26-04-2023 Dodaj do notesu
Lokal śląskie
Gliwice
Stare Gliwice Do wynajęcia 6200 PLN 164 m2
Gliwice / śląskie, Plebańska Lokal do wynajęcia

Zapraszamy do wynajmu, bezpośrednio od właściciela, ostatniego wolnego, wyjątkowego lokalu [...]

164 6200 PLN
37,80 PLN/m²
03-03-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice Do wynajęcia 3000 PLN 61 m2
Katowice / śląskie / Polska, Johna Baildona Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 61 m2 na zamkniętym i strzeżonym osiedlu Dębowe [...]

61 3000 PLN
49,18 PLN/m²
30-11-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Śródmieście Do wynajęcia 2500 PLN 31,9 m2
Śródmieście / Katowice / śląskie, Sokolska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie znajdujące się w centrum Katowic w prestiżowej lokalizacji [...]

31,9 2500 PLN
78,37 PLN/m²
02-11-2022 Dodaj do notesu
Dom śląskie
Zabrze
Grzybowice Do wynajęcia 3360 PLN 300 m2
Grzybowice / Zabrze / śląskie, Ks. Jerzego Badestinusa Dom do wynajęcia

Nasza oferta to noclegi dla firm w Gliwicach i Zabrzu Grzybowicach, w komfortowych kwaterach [...]

300 3360 PLN
11,20 PLN/m²
19-08-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Sielec Na sprzedaż 335 000 PLN 61 m2
Sielec / Sosnowiec / śląskie, Kaliska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Do sprzedania własnościowe, spółdzielcze mieszkanie z KW. BEZ POŚREDNIKÓW I BEZ ZADŁUŻEŃ. Mieszkanie [...]

61 335 000 PLN
5491,80 PLN/m²
10-08-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Gliwice
Obrońców Pokoju Do wynajęcia 1650 PLN 37 m2
Obrońców Pokoju / Gliwice / śląskie, Obrońców Pokoju Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wolne od 1 czerwca Bezpośrednio od właściciela. Do wynajęcia kawalerka 37m2 na osiedlu Obrońców [...]

37 1650 PLN
44,59 PLN/m²
03-07-2022 Dodaj do notesu
Garaż śląskie
Katowice
Zawodzie Do wynajęcia 320 PLN 17 m2
Zawodzie / Katowice / śląskie, Gabriela Hałubki Garaż do wynajęcia

Tylko wynajem. Garaż murowany z kanałem, znajduje się na Zawodziu w Katowicach. Cena zawiera czynsz [...]

17 320 PLN
18,82 PLN/m²
23-06-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
rybnicki
Czerwionka-Leszczyny Na sprzedaż 238 000 PLN 62,83 m2
Czerwionka-Leszczyny / rybnicki / śląskie, Rybnicka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Zapraszamy do zapoznania z najnowszą ofertą! Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 [...]

62,83 238 000 PLN
3788 PLN/m²
17-06-2022 Dodaj do notesu
Reklamy