wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Działki

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka mazowieckie
pruszkowski
Nadarzyn
Stara Wieś Na sprzedaż 375 000 PLN 1109 m2
Stara Wieś / Nadarzyn / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Głogowa Działka na sprzedaż

Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną pod Warszawą. Działka o powierzchni 1109 m2 znajduje się w [...]

1109 375 000 PLN
338,14 PLN/m²
01-09-2025 Dodaj do notesu
Działka lubelskie
lubartowski
Firlej
Firlej Na sprzedaż 170 000 PLN 1177 m2
Firlej / lubartowski / lubelskie / Polska, Akacjowa Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1177 m2 położoną w miejscowości Firlej (powiat lubartowski) [...]

1177 170 000 PLN
144,44 PLN/m²
31-08-2025 Dodaj do notesu
Działka śląskie
żywiecki
Łodygowice
Bierna Na sprzedaż 890 000 PLN 2650 m2
Bierna / Łodygowice / żywiecki / śląskie / Polska Działka na sprzedaż

Szukasz miejsca, które łączy komfort codziennego życia, wyjątkowe widoki i spokój? Ta nieruchomość [...]

2650 890 000 PLN
335,85 PLN/m²
28-08-2025 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
krakowski
Zabierzów
Rząska Na sprzedaż 789 000 PLN 815 m2
Rząska / Zabierzów / krakowski / małopolskie / Polska, Ogrodowa Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 815 m², położona w malowniczej i spokojnej okolicy. [...]

815 789 000 PLN
968,10 PLN/m²
25-08-2025 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Łukiany / Zabłudów / białostocki / podlaskie / Polska Działka na sprzedaż

Posesja znajduje sie w obrebie Puszczy Knyszynskiej. Dzialka rolno-lesna z drewniana [...]

25 000 1 150 000 PLN
46 PLN/m²
19-08-2025 Dodaj do notesu
Działka zachodniopomorskie
choszczeński
Choszczno
Koplin Na sprzedaż 159 000 PLN 1304 m2
Koplin / Choszczno / choszczeński / zachodniopomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Działka budowlana w pelni uzbrojona w Koplinie o numerze 145/30 i powierzchni 1304 m2. Do działki [...]

1304 159 000 PLN
121,93 PLN/m²
19-08-2025 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
gdański
Pruszcz Gdański Na sprzedaż 1 165 000 PLN 1165 m2
Pruszcz Gdański / gdański / pomorskie / Polska, Bronisława Malinowskiego Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w bardzo atrakcyjnej części Pruszcza Gdańskiego - [...]

1165 1 165 000 PLN
1000 PLN/m²
18-08-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Wawer Na sprzedaż 69 000 PLN 300 m2
Wawer / Warszawa / mazowieckie, Cyklamenów Działka na sprzedaż

Sprzedam prawo użytkowania działki ROD Cyklamen położonej w dzielnicy Wawer w Warszawie ul [...]

300 69 000 PLN
230 PLN/m²
12-08-2025 Dodaj do notesu
Działka lubelskie
puławski
Wąwolnica
Kębło Na sprzedaż 217 000 PLN 2500 m2
Kębło / Wąwolnica / puławski / lubelskie / Polska Działka na sprzedaż

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. Sprzedam działki budowlane o powierzchni od 25 arów do 1,5 [...]

2500 217 000 PLN
86,80 PLN/m²
02-08-2025 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
Łódź
Polesie Na sprzedaż 877 000 PLN 810 m2
Polesie / Łódź / łódzkie, Krakowska Działka na sprzedaż

Szukasz lokalizacji, która nada Twojemu biznesowi prestiż i zapewni stały dopływ klientów? Na [...]

810 877 000 PLN
1082,72 PLN/m²
02-08-2025 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
bełchatowski
Rusiec
Zagrodniki Na sprzedaż 180 000 PLN 6200 m2
Zagrodniki / Rusiec / bełchatowski / łódzkie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej, cichej okolicy, otoczona zielenią i [...]

6200 180 000 PLN
29,03 PLN/m²
31-07-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Włochy Na sprzedaż 40 000 PLN 440 m2
Włochy / Warszawa / mazowieckie, Sasanki Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę ROD "Sasanka" Warszawa ( Sasanki/Żwirki i Wigury/Hynka)- umowa przeniesienia praw [...]

440 40 000 PLN
90,91 PLN/m²
26-07-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Daleszyce
Cisów Na sprzedaż 1 250 000 PLN 31 180 m2
Warszawa / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Dzień dobry, *Sprzedam działkę położoną w CISOWIE, gmina Daleszyce, powiat Kielecki, województwo [...]

31 180 1 250 000 PLN
40,09 PLN/m²
26-07-2025 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Ułęż / rycki / lubelskie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam działki - we wsi Ułęż woj. Lubelskie: - działka nr 135 pole orne klasy 3a i klasy 3b o pow [...]

3 677 000 188 000 PLN
0,05 PLN/m²
17-07-2025 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
Piotrków Trybunalski Na sprzedaż 143 000 PLN 1300 m2
Piotrków Trybunalski / łódzkie / Polska, Zagonowa Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka o powierzchni 1300 m2 (110 zł/m2), kwadratowa (ok. 35m x 37m), usytuowana między [...]

1300 143 000 PLN
110 PLN/m²
16-07-2025 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
poddębicki
Pęczniew
Siedlątków Na sprzedaż 37 000 PLN 1643 m2
Siedlątków / Pęczniew / poddębicki / łódzkie / Polska Działka na sprzedaż

REGULAMIN, WZÓR OFERTY ORAZ OPERAT SZACUNKOWY NIERUCHOMOŚCI DOSTĘPNE POD ADRESEM https : // [...]

1643 37 000 PLN
22,52 PLN/m²
15-07-2025 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
zgierski
Ozorków
Helenów Na sprzedaż 161 500 PLN 850 m2
Helenów / Ozorków / zgierski / łódzkie / Polska Działka na sprzedaż

Do sprzedania dwie przepiękne zalesione działki o powierzchniach po 850 m w kształcie [...]

850 161 500 PLN
190 PLN/m²
13-07-2025 Dodaj do notesu
Działka zachodniopomorskie
kamieński
Wolin
Troszyn Na sprzedaż 165 000 PLN 1000 m2
Troszyn / Wolin / kamieński / zachodniopomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam dziatki objęte MPZP Wolin Nr.XXXV/352/12.minimalna wielkość dziatki 1000m2 powierzchnia [...]

1000 165 000 PLN
165 PLN/m²
12-07-2025 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
braniewski
Pieniężno
Glebiska Na sprzedaż 275 000 PLN 600 m2
Glebiska / Pieniężno / braniewski / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż zadbana działka rekreacyjna o powierzchni 600 m², położona w malowniczej miejscowości [...]

600 275 000 PLN
458,33 PLN/m²
10-07-2025 Dodaj do notesu
Działka świętokrzyskie
kielecki
Daleszyce
Mójcza Na sprzedaż 625 000 PLN 2500 m2
Mójcza / Daleszyce / kielecki / świętokrzyskie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedaję działkę budowlaną o powierzchni 2500 m², idealną pod budowę domu w pięknej, zielonej [...]

2500 625 000 PLN
250 PLN/m²
30-06-2025 Dodaj do notesu
Reklamy