wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Działki

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka warmińsko-mazurskie
węgorzewski
Węgorzewo
Kal Na sprzedaż 343 200 PLN 1716 m2
Kal / Węgorzewo / węgorzewski / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Mazury, Jezioro Mamry, Półwysep Kal (niem. KEHLEN). Szlak Wielkich Jezior Mazurskich. Jezioro Mamry [...]

1716 343 200 PLN
200 PLN/m²
28-06-2025 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
wejherowski
Wejherowo Na sprzedaż 159 182 PLN 1349 m2
Wejherowo / wejherowski / pomorskie / Polska, Wejherowska Działka na sprzedaż

Dzień dobry, na sprzedaż działka o powierzchni 1349 m2 w atrakcyjnej cenie 118 zł za m2, [...]

1349 159 182 PLN
118 PLN/m²
26-06-2025 Dodaj do notesu
Działka lubelskie
lubelski
Głusk
Dominów Na sprzedaż 399 000 PLN 1500 m2
Dominów / Głusk / lubelski / lubelskie Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 15a w Dominowie Gmina Głusk, media w sąsiedniej działce, [...]

1500 399 000 PLN
266 PLN/m²
24-06-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Siedlce
Siedlce
Stok Lacki Na sprzedaż 224 000 PLN 800 m2
Siedlce / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Posiadam do bezpośredniej sprzedaży działki budowlane, zlokalizowane zaledwie 3 km od Siedlec, w [...]

800 224 000 PLN
280 PLN/m²
23-06-2025 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
elbląski
Rychliki
Rychliki Na sprzedaż 335 000 PLN 3788 m2
Rychliki / elbląski / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam siedlisko o powierzchni 3788 metrów kwadratowych, położone we wsi Rychliki, w województwie [...]

3788 335 000 PLN
88,44 PLN/m²
22-06-2025 Dodaj do notesu
Działka śląskie
będziński
Psary
Malinowice Na sprzedaż 352 750 PLN 1411 m2
Malinowice / Psary / będziński / śląskie / Polska Działka na sprzedaż

Działka budowlana uzbrojona, pow. 1411 m., numer dzialki 1416/5. Lokalizacja Psary Malinowice. Cena [...]

1411 352 750 PLN
250 PLN/m²
18-06-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Bemowo Na sprzedaż 1 476 000 PLN 496 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Rzędzińska Działka na sprzedaż

Spokojna działka na Bemowie w sąsiedztwie domów jednorodzinnych przy ul. Rzędzińskiej Powierzchnia [...]

496 1 476 000 PLN
2975,81 PLN/m²
10-06-2025 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
wielicki
Wieliczka
Koźmice Wielkie Na sprzedaż 300 000 PLN 23 206 m2
Koźmice Wielkie / Wieliczka / wielicki / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam własnościową pięknie położoną nieruchomość gruntową stanowiąca działkę leśną o powierzchni [...]

23 206 300 000 PLN
12,93 PLN/m²
08-06-2025 Dodaj do notesu
Działka opolskie
opolski
Chrząstowice
Chrząstowice Na sprzedaż 325 000 PLN 1480 m2
Chrząstowice / opolski / opolskie / Polska, Wrzosowa Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka o przeznaczeniu inwestycyjno/handlowo-usługowym z możliwością wykorzystania [...]

1480 325 000 PLN
219,59 PLN/m²
26-05-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Słubica A Na sprzedaż 202 400 PLN 1265 m2
Słubica A / Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska, Słoneczna Działka na sprzedaż

Piękna działka budowlana o powierzchni 1265m2 (nr ewid. 39/4) i korzystnym kształcie, przeznaczona [...]

1265 202 400 PLN
160 PLN/m²
16-05-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Białołęka Do wynajęcia 11 000 PLN 1400 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Światowida Działka do wynajęcia

Do wynajęcia działka pod biznes w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Działka bezpośrednio dochodzi do [...]

1400 11 000 PLN
7,86 PLN/m²
15-05-2025 Dodaj do notesu
Działka śląskie
Świętochłowice
Zgoda Na sprzedaż 1 947 400 PLN 13 910 m2
Zgoda / Świętochłowice / śląskie, Ceramiczna Działka na sprzedaż

OFERTA SPRZEDAŻY – NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA INWESTYCYJNA | ŚWIĘTOCHŁOWICE, UL. CERAMICZNA [...]

13 910 1 947 400 PLN
140 PLN/m²
13-05-2025 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
Tarnów
Strusina Na sprzedaż 369 000 PLN 900 m2
Strusina / Tarnów / małopolskie Działka na sprzedaż

witamy sprzedamy działkę budowlaną ,warunki zabudowy uzbrojenie w zasiegu dojazd drogą asfaltową [...]

900 369 000 PLN
410 PLN/m²
02-05-2025 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
olsztyński
Purda
Prejłowo Na sprzedaż 920 000 PLN 119 000 m2
Prejłowo / Purda / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż pięknie umiejscowiony, zlokalizowany w strefie peryferyjnej, kompleks pięciu działek, [...]

119 000 920 000 PLN
7,73 PLN/m²
29-04-2025 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
krakowski
Liszki
Morawica Na sprzedaż 590 000 PLN 4000 m2
Morawica / Liszki / krakowski / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż oferuję działkę inwestycyjną położoną w miejscowości Morawica (gmina Liszki), zaledwie 5 [...]

4000 590 000 PLN
147,50 PLN/m²
18-04-2025 Dodaj do notesu
Działka opolskie
kędzierzyńsko-kozielski
Kędzierzyn-Koźle Na sprzedaż 270 000 PLN 949 m2
Kędzierzyn-Koźle / kędzierzyńsko-kozielski / opolskie, Wandy Działka na sprzedaż

Oferuję Państwu działkę przeznaczoną pod budowę o powierzchni 9,49 ara ( 949 m2 ) , znajdujące się w [...]

949 270 000 PLN
284,51 PLN/m²
17-04-2025 Dodaj do notesu
Działka dolnośląskie
karkonoski
Kowary
Kowary Na sprzedaż 4000 PLN 18 m2
Kowary / karkonoski / dolnośląskie Działka na sprzedaż

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym Pawła S. – osoby fizycznej nieprowadzącej [...]

18 4000 PLN
222,22 PLN/m²
09-04-2025 Dodaj do notesu
Działka wielkopolskie
poznański
Czerwonak
Bolechowo Na sprzedaż 17 000 000 PLN 134 600 m2
Bolechowo / Czerwonak / poznański / wielkopolskie / Polska, Kręta Działka na sprzedaż

Na sprzedaż gotowy projekt deweloperski obejmujący realizację osiedla 214 domów jednorodzinnych w [...]

134 600 17 000 000 PLN
126,30 PLN/m²
07-04-2025 Dodaj do notesu
Działka podlaskie
kolneński
Kolno
Rydzewo-Świątki Na sprzedaż 550 000 PLN 14 800 m2
Rydzewo-Świątki / Kolno / kolneński / podlaskie Działka na sprzedaż

Sprzedam nieruchomość o łącznej powierzchni 1,4800 ha, w skład której wchodzi siedlisko, działka [...]

14 800 550 000 PLN
37,16 PLN/m²
02-04-2025 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
kartuski
Kartuzy
Kiełpino Na sprzedaż 36 000 PLN 3007 m2
Kiełpino / Kartuzy / kartuski / pomorskie Działka na sprzedaż

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza „na podstawie [...]

3007 36 000 PLN
11,97 PLN/m²
02-04-2025 Dodaj do notesu
Reklamy