wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Działki

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka łódzkie
rawski
Biała Rawska
Chrząszczew Na sprzedaż 1 111 111 PLN 0 m2
Chrząszczew / Biała Rawska / rawski / łódzkie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam w całości nowoczesne i zadbane gospodarstwo sadownicze znajdujące się w miejscowości [...]

0 1 111 111 PLN
0 PLN/m²
13-08-2024 Dodaj do notesu
Działka podlaskie
zambrowski
Zambrów
Zbrzeżnica Na sprzedaż 1 299 000 PLN 5500 m2
Zbrzeżnica / Zambrów / zambrowski / podlaskie / Polska Działka na sprzedaż

Działka około 5500m2: 1600m2 ziemia inwestycyjna i 4000m2 ziemia rolna. Nieruchomość zabudowana jest [...]

5500 1 299 000 PLN
236,18 PLN/m²
04-07-2024 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
łódzki wschodni
Koluszki
Koluszki Do wynajęcia 6500 PLN 2500 m2
Koluszki / łódzki wschodni / łódzkie / Polska, Franciszka Żwirki Działka do wynajęcia

Ogłoszenie: Działka do Wynajęcia w Koluszkach Opis: Do wynajęcia działka o powierzchni 2 500 m² w [...]

2500 6500 PLN
2,60 PLN/m²
15-06-2024 Dodaj do notesu
Działka śląskie
mikołowski
Łaziska Górne
Brada
Brada Na sprzedaż 333 600 PLN 800 m2
Brada / Łaziska Górne / Łaziska Górne / mikołowski / śląskie, Akacjowa Działka na sprzedaż

Do sprzedania 3 działki budowlane o powierzchniach 1. 874 m2, cena 364 458 zł 2. 881 m2, cena [...]

800 333 600 PLN
417 PLN/m²
26-05-2024 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Władysławów Na sprzedaż 419 000 PLN 863 m2
Władysławów / Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska, Urocza Działka na sprzedaż

Oferuję działkę leśna w pełni gotową do użytkowania położoną centrum kompleksu leśnego ok 1,5 km od [...]

863 419 000 PLN
485,52 PLN/m²
02-05-2024 Dodaj do notesu
Działka wielkopolskie
Poznań
Gniezno Na sprzedaż 189 000 PLN 1260 m2
Poznań / wielkopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedaż bez pośredników, prosto od właściciela. Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną, otoczoną [...]

1260 189 000 PLN
150 PLN/m²
20-04-2024 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
pucki
Hel
Hel Do wynajęcia 20 717 PLN 0 m2
Hel / pucki / pomorskie, Admirała Steyera Działka do wynajęcia

AMW REWITA Sp. z o.o. ogłasza przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę na czas określony 60 m-cy [...]

0 20 717 PLN
0 PLN/m²
03-04-2024 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
olsztyński
Stawiguda
Bartąg Na sprzedaż 450 000 PLN 964 m2
Bartąg / Stawiguda / olsztyński / warmińsko-mazurskie, Olchowa Działka na sprzedaż

Działka o nr 16/89 o powierzchni 964 m2 posiadająca dostęp do drogi gruntowej (ul. Olchowa), teren [...]

964 450 000 PLN
466,80 PLN/m²
22-03-2024 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
pucki
Hel
Hel Do wynajęcia 26 939 PLN 0 m2

AMW REWITA Sp. z o.o. ogłasza przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę na czas określony 36 m-cy [...]

0 26 939 PLN
0 PLN/m²
08-03-2024 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
starogardzki
Bobowo
Wysoka Na sprzedaż 75 000 PLN 1150 m2
Wysoka / Bobowo / starogardzki / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam działki budowlane nr 280/6 -1288 m2,280/7 -1141 m2, 280/8 - 1141 m 2,. Położone w [...]

1150 75 000 PLN
65,22 PLN/m²
20-02-2024 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Ryżki / Łuków / łukowski / lubelskie / Polska Działka na sprzedaż

Syndyk masy upadłości Jakuba Swata ogłasza sprzedaż z wolnej ręki udziału 1/25 w nieruchomości [...]

0 1831 PLN
0 PLN/m²
20-02-2024 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
pabianicki
Lutomiersk
Wrząca Na sprzedaż 216 000 PLN 1200 m2
Wrząca / Lutomiersk / pabianicki / łódzkie, Parcela Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę we Wrzącej,działka z mediami w drodze,gaz , prąd,internet,woda Działka [...]

1200 216 000 PLN
180 PLN/m²
09-01-2024 Dodaj do notesu
Działka lubelskie
chełmski
Kamień
Strachosław Na sprzedaż 120 000 PLN 1 m2
Strachosław / Kamień / chełmski / lubelskie Działka na sprzedaż

Dzialka budowlana pusta, 3km od Chelma, wszystkie media, nowy chodnik, bardzo przyjemne otoczenie. [...]

1 120 000 PLN
120 000 PLN/m²
09-12-2023 Dodaj do notesu
Działka śląskie
gliwicki
Knurów Na sprzedaż 260 000 PLN 3083 m2
Knurów / gliwicki / śląskie, Niepodległości Działka na sprzedaż

Prezentuję państwu działkę o pow. 3083 m2, która zlokalizowana jest w spokojnej części Knurowa przy [...]

3083 260 000 PLN
84,33 PLN/m²
29-10-2023 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
wielicki
Gdów
Gdów Na sprzedaż 300 PLN 8400 m2
Gdów / wielicki / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Oferuję atrakcyjnie usytuowaną działkę inwestycyjną (przeznaczenie przemysłowo-usługowe) znajdującą [...]

8400 300 PLN
0,04 PLN/m²
01-10-2023 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
wielicki
Gdów
Marszowice Na sprzedaż 354 620 PLN 2086 m2
Marszowice / Gdów / wielicki / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

;Działka 600/4 ( 1787 m2 ). Klasyfikacja MNU, Gaz i energia elektryczna w działce 600/3, woda w [...]

2086 354 620 PLN
170 PLN/m²
09-09-2023 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
nowomiejski
Grodziczno
Świniarc Na sprzedaż 244 422 PLN 0 m2
Świniarc / Grodziczno / nowomiejski / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

„Syndyk masy upadłości, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej na podstawie art. [...]

0 244 422 PLN
0 PLN/m²
31-08-2023 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
gdański
Pruszcz Gdański
Juszkowo Na sprzedaż 71 442 PLN 988 m2
Juszkowo / Pruszcz Gdański / gdański / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

„Syndyk masy upadłości, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, na podstawie art. [...]

988 71 442 PLN
72,31 PLN/m²
30-08-2023 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
wołomiński
Radzymin
Mokre Na sprzedaż 430 000 PLN 1900 m2
Mokre / Radzymin / wołomiński / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Działka 1900 m2 zabudowana domem murowano-drewnianym w miejscowości Mokre k/Radzymina Ogrodzony [...]

1900 430 000 PLN
226,32 PLN/m²
27-07-2023 Dodaj do notesu
Działka zachodniopomorskie
koszaliński
Polanów
Rekowo Na sprzedaż 70 000 PLN 1000 m2
Rekowo / Polanów / koszaliński / zachodniopomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Działka rolna z warunkami zabudowy, położona na skraju wsi agroturystycznej Rekowo, objęta strefą [...]

1000 70 000 PLN
70 PLN/m²
05-07-2023 Dodaj do notesu
Reklamy