wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Działki

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka małopolskie
myślenicki
Myślenice
Głogoczów Na sprzedaż 136 500 PLN 6000 m2
Głogoczów / Myślenice / myślenicki / małopolskie Działka na sprzedaż

Syndyk masy upadłości Ryszarda Śpitalniaka, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej [...]

6000 136 500 PLN
22,75 PLN/m²
16-01-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
pruszkowski
Nadarzyn
Stara Wieś Na sprzedaż 548 600 PLN 1055 m2
Stara Wieś / Nadarzyn / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Sójki Działka na sprzedaż

Działki budowlane przy lesie na osiedlu Winchester Park w Starej Wsi gm. Nadarzyn, wielkości od 1055 [...]

1055 548 600 PLN
520 PLN/m²
14-01-2025 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
iławski
Iława
Wola Kamieńska Na sprzedaż 160 000 PLN 1478 m2
Wola Kamieńska / Iława / iławski / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Przedmiotem sprzedaży jest działka w miejscowości Wola Kamieńska, która jest oddalona od Iławy 7 [...]

1478 160 000 PLN
108,25 PLN/m²
12-01-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Białołęka Do wynajęcia 8000 PLN 850 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Modlińska Działka do wynajęcia

Do wynajęcia działka inwestycyjna w doskonałej lokalizacji – przy ul. Modlińskiej, bezpośrednio przy [...]

850 8000 PLN
9,41 PLN/m²
07-01-2025 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
radomszczański
Ładzice
Wierzbica Na sprzedaż 165 000 PLN 21 700 m2
Wierzbica / Ładzice / radomszczański / łódzkie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę w Wierzbicy. Cena do negocjacji.511532908

21 700 165 000 PLN
7,60 PLN/m²
28-12-2024 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
kozienicki
Gniewoszów
Borek Na sprzedaż 123 000 PLN 4737 m2
Borek / Gniewoszów / kozienicki / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę o powierzchni 4736,63 m² w malowniczej gminie Gniewoszów, powiat kozienicki! [...]

4737 123 000 PLN
25,97 PLN/m²
17-12-2024 Dodaj do notesu
Działka świętokrzyskie
kielecki
Miedziana Góra
Wyrowce Na sprzedaż 300 000 PLN 10 400 m2
Wyrowce / Miedziana Góra / kielecki / świętokrzyskie / Polska Działka na sprzedaż

Działka budowlano-rolna o powierzchni 10 400m2 Media: woda, prąd, kanalizacja. Usytuowana w [...]

10 400 300 000 PLN
28,85 PLN/m²
16-12-2024 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
otwocki
Karczew
Ostrówek Na sprzedaż 582 000 PLN 9700 m2
Ostrówek / Karczew / otwocki / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Działka rolno-budowlana Jeśli chcesz mieszkać w cichej i pięknej okolicy, to jest to propozycja dla [...]

9700 582 000 PLN
60 PLN/m²
15-12-2024 Dodaj do notesu
Działka opolskie
kluczborski
Lasowice Wielkie
Trzebiszyn Na sprzedaż 8 000 000 PLN 0 m2
Trzebiszyn / Lasowice Wielkie / kluczborski / opolskie Działka na sprzedaż

Witam, sprzedam działkę przemysłową przeznaczoną pod odpady oraz przetwórstwo - ok. 1,5 hektara. [...]

0 8 000 000 PLN
0 PLN/m²
10-12-2024 Dodaj do notesu
Działka podlaskie
hajnowski
Kleszczele
Dobrowoda Na sprzedaż 120 000 PLN 30 966 m2
Dobrowoda / Kleszczele / hajnowski / podlaskie Działka na sprzedaż

Sprzedam las {trzy działki - 3,0966 ha}, o powierzchni 2,1405; 0,3903; 0,5657 ha. Gmina Kleszczele [...]

30 966 120 000 PLN
3,88 PLN/m²
10-12-2024 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
łaski
Buczek
Gucin Na sprzedaż 16 400 PLN 1504 m2
Gucin / Buczek / łaski / łódzkie / Polska Działka na sprzedaż

REGULAMIN, WZÓR OFERTY ORAZ OPERAT SZACUNKOWY NIERUCHOMOŚCI DOSTĘPNE POD ADRESEM https :// [...]

1504 16 400 PLN
10,90 PLN/m²
05-12-2024 Dodaj do notesu
Działka kujawsko-pomorskie
inowrocławski
Inowrocław
Sikorowo Na sprzedaż 194 000 PLN 4777 m2
Sikorowo / Inowrocław / inowrocławski / kujawsko-pomorskie Działka na sprzedaż

SYNDYK MASY UPADŁOŚCI ZAPRASZA DO SKŁADANIA OFERT W TRYBIE Z WOLNEJ RĘKI NA ZAKUP: udziału ½ w [...]

4777 194 000 PLN
40,61 PLN/m²
28-11-2024 Dodaj do notesu
Działka kujawsko-pomorskie
świecki
Nowe
Nowe Na sprzedaż 45 500 PLN 2209 m2
Nowe / świecki / kujawsko-pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup nieruchomości gruntowej położonej w [...]

2209 45 500 PLN
20,60 PLN/m²
21-11-2024 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
Gdańsk
Kokoszki Na sprzedaż 5 550 000 PLN 11 327 m2
Kokoszki / Gdańsk / pomorskie, Budowlanych Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działki inwestycyjne w Gdańsku, nr 241/9 i 242/39, obręb 0025 Firoga, o łącznej [...]

11 327 5 550 000 PLN
489,98 PLN/m²
15-11-2024 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
Gdańsk
Kokoszki Na sprzedaż 9 940 000 PLN 27 996 m2

Na sprzedaż działka inwestycyjna w Gdańsku, nr 241/21, obręb 0025 Firoga, o powierzchni 2,7996 ha. [...]

27 996 9 940 000 PLN
355,05 PLN/m²
15-11-2024 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
pabianicki
Konstantynów Łódzki Na sprzedaż 280 000 PLN 0 m2
Konstantynów Łódzki / pabianicki / łódzkie, Skrzydlata Działka na sprzedaż

Działka budowlana 943m2; 25,5 x 37m adres Józefów ul. Skrzydlata 4/27 UWAGA: istnieje możliwość [...]

0 280 000 PLN
0 PLN/m²
16-10-2024 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
ostródzki
Ostróda
Lubajny Na sprzedaż 516 600 PLN 3000 m2
Lubajny / Ostróda / ostródzki / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż bezpośrednio działka w miejscowości Lubajny. Adres: 14-100 Lubajny, Lubajny nr 39. [...]

3000 516 600 PLN
172,20 PLN/m²
23-09-2024 Dodaj do notesu
Działka dolnośląskie
kłodzki
Lewin Kłodzki
Jeleniów Na sprzedaż 367 500 PLN 1750 m2
Jeleniów / Lewin Kłodzki / kłodzki / dolnośląskie / Polska Działka na sprzedaż

Działki budowlane (obecnie pięć działek), wpełni uzbrojone położone są w miejscowości Jeleniów , gm. [...]

1750 367 500 PLN
210 PLN/m²
06-09-2024 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
nowosądecki
Chełmiec
Marcinkowice Na sprzedaż 500 000 PLN 4300 m2
Marcinkowice / Chełmiec / nowosądecki / małopolskie Działka na sprzedaż

Posiadam do sprzedaży bardzo ładną działkę budowlaną położoną w cichej i malowniczej lokalizacji w [...]

4300 500 000 PLN
116,28 PLN/m²
06-09-2024 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
sochaczewski
Sochaczew
Żelazowa Wola Na sprzedaż 280 000 PLN 6700 m2
Żelazowa Wola / Sochaczew / sochaczewski / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę rolną z możliwością zabudowy o pow. 6700 m2, położoną w Żelazowej Woli. Atrakcyjna [...]

6700 280 000 PLN
41,79 PLN/m²
01-09-2024 Dodaj do notesu
Reklamy