wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Działki

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka małopolskie
tarnowski
Tuchów
Tuchów Na sprzedaż 366 000 PLN 3055 m2
Tuchów / tarnowski / małopolskie / Polska, Tarnowska Działka na sprzedaż

Sprzedam Piękną działkę budowlaną w Tuchowie nad marketem Lidla przy ul. Tarnowskiej o powierzchni [...]

3055 366 000 PLN
119,80 PLN/m²
31-03-2025 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
myślenicki
Myślenice
Głogoczów Na sprzedaż 396 000 PLN 2391 m2
Głogoczów / Myślenice / myślenicki / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Mam do sprzedania widokową działkę budowlaną w pełni uzbrojona (woda, prąd, gaz, kanalizacja). [...]

2391 396 000 PLN
165,62 PLN/m²
25-03-2025 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
wielicki
Wieliczka
Wieliczka Na sprzedaż 55 000 PLN 333 m2
Wieliczka / wielicki / małopolskie / Polska, Czarnochowska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż piękną ogródek działkowy w ROD " Zdrowie "w Wieliczce ul. Czarnochowska 24. Duża działka [...]

333 55 000 PLN
165,17 PLN/m²
24-03-2025 Dodaj do notesu
Działka dolnośląskie
karkonoski
Stara Kamienica
Barcinek Na sprzedaż 1 299 000 PLN 5026 m2
Barcinek / Stara Kamienica / karkonoski / dolnośląskie / Polska Działka na sprzedaż

**MN 5026 m.kw.**KARKONOSKI**PARK**RZEKA**LAS**JEZ IORO** Działka budowlana MN, położeniem blisko [...]

5026 1 299 000 PLN
258,46 PLN/m²
24-03-2025 Dodaj do notesu
Działka zachodniopomorskie
policki
Police
Przęsocin Na sprzedaż 365 000 PLN 702 m2
Przęsocin / Police / policki / zachodniopomorskie / Polska, Jeżynowa Działka na sprzedaż

Działki budowlane w Przęsocinie z uchwalonym planem zagospodarowania- przeznaczenie zabudowa [...]

702 365 000 PLN
519,94 PLN/m²
22-03-2025 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
Gdańsk
Matarnia Do wynajęcia 7 PLN 7000 m2
Matarnia / Gdańsk / pomorskie, Sąsiedzka Działka do wynajęcia

PL Działka Przemysłowo-Usługowa na Wynajem – Gdańsk Matarnia, ul. Sąsiedzka Powierzchnia: 7 000 m² [...]

7000 7 PLN
0 PLN/m²
21-03-2025 Dodaj do notesu
Działka lubelskie
biłgorajski
Turobin
Żabno Na sprzedaż 3100 PLN 25 200 m2
Żabno / Turobin / biłgorajski / lubelskie / Polska Działka na sprzedaż

Syndyk masy upadłości Mieczysława Bełżyckiego ogłasza sprzedaż z wolnej ręki – udziału wynoszącego [...]

25 200 3100 PLN
0,12 PLN/m²
19-03-2025 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
tarnowski
Gromnik
Siemiechów Na sprzedaż 55 392 PLN 1154 m2
Siemiechów / Gromnik / tarnowski / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka budowlana z dobrym dojazdem i pięknym widokiem. Spokojna i cicha okolica [...]

1154 55 392 PLN
48 PLN/m²
16-03-2025 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
olsztyński
Gietrzwałd
Woryty Na sprzedaż 160 000 PLN 977 m2
Woryty / Gietrzwałd / olsztyński / warmińsko-mazurskie, al. Gietrzwałdzka Działka na sprzedaż

Działka jest położona przy gminnej drodze asfaltowej. Aktualnie ma status rolnej, jednak jest na ten [...]

977 160 000 PLN
163,77 PLN/m²
02-03-2025 Dodaj do notesu
Działka dolnośląskie
kłodzki
Bystrzyca Kłodzka
Pławnica Na sprzedaż 145 000 PLN 1864 m2
Pławnica / Bystrzyca Kłodzka / kłodzki / dolnośląskie Działka na sprzedaż

Lokalizacja: Pławnica, niedaleko Bystrzycy Kłodzkiej i Czarnej Góry. Blisko granicy z Czechami – [...]

1864 145 000 PLN
77,79 PLN/m²
02-03-2025 Dodaj do notesu
Działka wielkopolskie
Konin Na sprzedaż 1 670 000 PLN 25 500 m2
Konin / wielkopolskie, Pociejewo Działka na sprzedaż

Na sprzedaż duża działka inwestycyjna pod ZABUDOWĘ USŁUGOWĄ – 2,55 ha, Konin, Wyspa Pociejewo [...]

25 500 1 670 000 PLN
65,49 PLN/m²
02-03-2025 Dodaj do notesu
Działka podkarpackie
przeworski
Przeworsk Na sprzedaż 99 000 PLN 700 m2
Przeworsk / przeworski / podkarpackie, Dobra Działka na sprzedaż

Zapraszam Państwa do zakupu atrakcyjnych działek budowlanych w obrębie miasta Przeworsk! [...]

700 99 000 PLN
141,43 PLN/m²
02-03-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
warszawski zachodni
Ożarów Mazowiecki
Umiastów Na sprzedaż 5 130 000 PLN 17 100 m2
Umiastów / Ożarów Mazowiecki / warszawski zachodni / mazowieckie, Okrężna Działka na sprzedaż

Atrakcyjna działka, w świetnej lokalizacji, przedmieścia Warszawy. Na sprzedaż działka [...]

17 100 5 130 000 PLN
300 PLN/m²
02-03-2025 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
Kraków
Dębniki
Tyniec Na sprzedaż 140 000 PLN 1503 m2
Tyniec / Dębniki / Kraków / małopolskie, Nad Czerną Działka na sprzedaż

Działka rekreacyjna nr 249 pow 1503 m2 -15A ul. Nad Czerną. Tyniec obręb P74 Podgórze. Na działce [...]

1503 140 000 PLN
93,15 PLN/m²
01-03-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
nowodworski
Pomiechówek
Szczypiorno Na sprzedaż 350 000 PLN 1591 m2
Szczypiorno / Pomiechówek / nowodworski / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Działka budowlana w kompleksie 16 nowych działek w Szczypiornie ul. Dzikiej Róży gm. Pomiechówek [...]

1591 350 000 PLN
219,99 PLN/m²
13-02-2025 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
łowicki
Nieborów
Bobrowniki Na sprzedaż 109 PLN 800 m2
Bobrowniki / Nieborów / łowicki / łódzkie Działka na sprzedaż

Witam mam na sprzedaż działki budowlane ..jest ich około 30 sztuk na jednym kawałku... Działki od [...]

800 109 PLN
0,14 PLN/m²
13-02-2025 Dodaj do notesu
Działka lubelskie
Lublin Na sprzedaż 650 000 PLN 1496 m2
Lublin / lubelskie / Polska, Dębowa Działka na sprzedaż

Do sprzedania działka budowlana nr 10/20 obręb Rudnik, położona w spokojnej, pięknej okolicy [...]

1496 650 000 PLN
434,49 PLN/m²
12-02-2025 Dodaj do notesu
Działka kujawsko-pomorskie
Toruń Na sprzedaż 33 800 000 PLN 116 700 m2
Toruń / kujawsko-pomorskie / Polska, Stanisława Szymańskiego Działka na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowy teren przemysłowy o łącznej powierzchni ok. 11,6 ha, położony w strategicznej [...]

116 700 33 800 000 PLN
289,63 PLN/m²
12-02-2025 Dodaj do notesu
Działka podlaskie
białostocki
Choroszcz
Choroszcz Na sprzedaż 890 000 PLN 5075 m2
Choroszcz / białostocki / podlaskie / Polska, Zaczerlańska Działka na sprzedaż

Teren przemysłowo-usługowy na sprzedaż – 5075 m² w Choroszczy, blisko obwodnicy Na sprzedaż [...]

5075 890 000 PLN
175,37 PLN/m²
30-01-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
pruszkowski
Nadarzyn
Stara Wieś Na sprzedaż 12 000 000 PLN 110 000 m2
Stara Wieś / Nadarzyn / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Borsucza Działka na sprzedaż

TEREN BUDOWLANY w Starej Wsi Nadarzyn, około 2 km do trasy S8. 63 886 m2 z możliwością podziału na [...]

110 000 12 000 000 PLN
109,09 PLN/m²
22-01-2025 Dodaj do notesu
Reklamy