wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 2 766 666 PLN (2658 PLN/m²)

Działki Warszawa Białołęka

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka mazowieckie
Warszawa
Białołęka Na sprzedaż 800 000 PLN 1500 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Stumilowy Las Działka na sprzedaż

Witam, sprzedam działkę na Warszawskiej Białołęce na ulicy Stumilowy Las, działka piękna, położona [...]

1500 800 000 PLN
533,33 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Białołęka Na sprzedaż 4 900 000 PLN 829 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Modlińska Działka na sprzedaż

Nieruchomość przy Modlińskiej 249 od frontu stara kamienica i brama wjazdowa bezpośrednio z [...]

829 4 900 000 PLN
5910,74 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Białołęka Na sprzedaż 2 600 000 PLN 1699 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Leśnej Polanki Działka na sprzedaż

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną z warunkami zabudowy na 5 segmentów o powierzchni 1699 m² w [...]

1699 2 600 000 PLN
1530,31 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu