Garaż do wynajęcia, woj. małopolskie / dodano: 19.04.2026
Rakowicka, małopolskie, Kraków, Stare Miasto
Cena: 200 PLN  (15,38 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
13 m²
Długość działki
5.10
Numer oferty
gratka-46935313
Data aktualizacji
2026-05-04 02:06:03
Opis:

Jest od wynajęcia jedno ładne i bezpieczne miejsce parkingowe w garażu podziemnym w Krakowie na Starym Mieście na ulicy Rakowickiej 20h we wspólnocie mieszkaniowej Apartamenty Novum 2. Garaż ma monitoring wizyjny oraz wspólnota ma całodobową ochronę fizyczna. Miejsce parkingowe ma numer 1.4. Miesięczny koszt to 200 złotych oraz jednorazowo 400 złotych kaucji.

Gregor
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +49 177 9112840
Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji nieruchomości.
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama