wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały Do wynajęcia 2800 PLN 39 m2
Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, Żabiniec Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie o powierzchni 39m2 , składa się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na taras [...]

39 2800 PLN
71,79 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały Na sprzedaż 3000 PLN 35 m2
Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, Josepha Conrada Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 35 m² na pierwszym piętrze - świeżo wykończone. Mieszkanie [...]

35 3000 PLN
85,71 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały
Górka Narodowa Do wynajęcia 3500 PLN 53 m2
Górka Narodowa / Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, Papierni Prądnickich Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

[PL] Nowe, 3-pokojowe mieszkanie bezpośrednio + widok na Kraków – Prądnik Biały UWAGA: Oferta [...]

53 3500 PLN
66,04 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały Do wynajęcia 1900 PLN 32 m2
Prądnik Biały / Kraków / małopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 32 m2 zlokalizowane na Prądniku Białym, w cichej i spokojnej [...]

32 1900 PLN
59,38 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały
Azory Do wynajęcia 2200 PLN 38 m2
Azory / Prądnik Biały / Kraków / małopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Opis: Wynajmę umeblowane mieszkanie na krakowskich Azorach przy ul. Stachiewicza. Mieszkanie po [...]

38 2200 PLN
57,89 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały Do wynajęcia 2800 PLN 41 m2
Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, Stefana Banacha Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Lokalizacja Kraków, ul. S.Banacha (Górka Narodowa). Mieszkanie umeblowane, sypialnia i salon z [...]

41 2800 PLN
68,29 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały
Os. Krowodrza Górka Do wynajęcia 2600 PLN 45 m2
Os. Krowodrza Górka / Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, Generała Augusta Fieldorfa-Nila Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia | ul. Fieldorfa Nila | Krowodrza | Kraków | 45 m² Szukasz miejsca gdzie wszystko jest [...]

45 2600 PLN
57,78 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały
Górka Narodowa Do wynajęcia 2700 PLN 40 m2
Górka Narodowa / Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, Papierni Prądnickich Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia jasne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m² przy ul. Papierni [...]

40 2700 PLN
67,50 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały Do wynajęcia 3790 PLN 62 m2
Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, Grażyny Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Jasne, zadbane 3 pokojowe mieszkanie 61 m² na 1. piętrze (blok z 2014 r., winda). • salon z kuchnią [...]

62 3790 PLN
61,13 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały Do wynajęcia 2300 PLN 33,7 m2
Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, Jordanowska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela - BEZ PROWIZJI Szanowni Państwo. Oferuję do wynajęcia [...]

33,7 2300 PLN
68,25 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały
Żabiniec Do wynajęcia 3200 PLN 49 m2
Żabiniec / Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, Żabiniec Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dostępne od Kwietnia. Mieszkanie znajduję się w kameralnym 3.pietrowym budynku na strzeżonej [...]

49 3200 PLN
65,31 PLN/m²
24-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały Do wynajęcia 2350 PLN 27,5 m2
Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, Stefana Banacha Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia nowe mieszkanie w nowoczesnym budynku oddanym do użytku w grudniu 2024 r. Mieszkanie [...]

27,5 2350 PLN
85,45 PLN/m²
11-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały Na sprzedaż 1 250 000 PLN 74 m2
Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, Rusznikarska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż – 3-pokojowe mieszkanie 74 m² z dużym półokrągłym balkonem i piwnica ok 11 m² Pradnik [...]

74 1 250 000 PLN
16 891,89 PLN/m²
15-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały
Górka Narodowa Na sprzedaż 1 770 000 PLN 173,64 m2
Górka Narodowa / Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, Górka Narodowa Mieszkanie na sprzedaż | 6 pokoi

Oferta bezpośrednia od inwestora, bez prowizji. Pozostały 2 wolne domy. Na sprzedaż nowoczesny [...]

173,64 1 770 000 PLN
10 193,50 PLN/m²
28-12-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały
Górka Narodowa Na sprzedaż 1 471 800 PLN 133,8 m2

Oferta bezpośrednio od inwestora, bez prowizji, Zostały tylko 2 domy. Nowoczesny trzypoziomowy [...]

133,8 1 471 800 PLN
11 000 PLN/m²
28-12-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały Do wynajęcia 3000 PLN 63 m2
Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, Jazowa Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Mam do wynajęcia mieszkanie o pow. 63m^2 znajdujące się w budynku kilkumieszkaniowym. Mieszkanie [...]

63 3000 PLN
47,62 PLN/m²
28-11-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały
Tonie Do wynajęcia 2800 PLN 43 m2
Tonie / Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, Władysława Łokietka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Bezpośrednio od właściciela – bez prowizji! Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o [...]

43 2800 PLN
65,12 PLN/m²
05-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały
Os. Krowodrza Górka Do wynajęcia 3900 PLN 74 m2
Os. Krowodrza Górka / Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, Krowoderskich Zuchów Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia: przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w spokojnej dzielnicy Oferuję do wynajęcia jasne [...]

74 3900 PLN
52,70 PLN/m²
12-08-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały
Azory Do wynajęcia 3200 PLN 47,85 m2
Azory / Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, Eliasza Radzikowskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

GOTOWE DO ZAMIESZKANIA 2 POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM DOSTĘPNE OD ZARAZ. UL. RADZIKOWSKIEGO, AZORY [...]

47,85 3200 PLN
66,88 PLN/m²
30-01-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały Do wynajęcia 2850 PLN 51 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Generała Augusta Fieldorfa-Nila Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie bardzo dobrze położone komunikacyjnie. W odległości 2 min na nogach pętla [...]

51 2850 PLN
55,88 PLN/m²
19-07-2024 Dodaj do notesu