wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 828 097 PLN (15 171 PLN/m²)

Mieszkania Kraków Podgórze

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze
Podgórze Stare Na sprzedaż 1 399 000 PLN 70 m2
Podgórze Stare / Podgórze / Kraków / małopolskie, Józefińska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

BEZPOŚREDNIO - DO SPRZEDANIA dwupokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 70m (ok. 90m z [...]

70 1 399 000 PLN
19 985,71 PLN/m²
17 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze
Płaszów Na sprzedaż 834 400 PLN 56 m2
Płaszów / Podgórze / Kraków / małopolskie, Księdza Ignacego Stoszki Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Dzień dobry, przytulne mieszkanie w dobrej lokalizacji. Bliski Płaszów, ul. Ks. Stoszki 13 Budynek [...]

56 834 400 PLN
14 900 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Na sprzedaż 725 000 PLN 40 m2
Podgórze / Kraków / małopolskie, Prądnicka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż – przytulne mieszkanie 2-pokojowe od właściciela | Kraków, ul. Prądnicka 65 Oferuję na [...]

40 725 000 PLN
18 125 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Duchackie
Wola Duchacka Na sprzedaż 1 890 000 PLN 90 m2
Wola Duchacka / Podgórze Duchackie / Kraków / małopolskie Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalny i w pełni wykończony apartament o powierzchni 90 m², położony na 3. [...]

90 1 890 000 PLN
21 000 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Na sprzedaż 732 000 PLN 47,5 m2
Podgórze / Kraków / małopolskie, Słomiana Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Do sprzedania jasne, ciche mieszkanie o powierzchni 47,5 m², usytuowane na parterze czteropiętrowego [...]

47,5 732 000 PLN
15 410,53 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Na sprzedaż 713 180 PLN 42,2 m2
Podgórze / Kraków / małopolskie, Łagiewnicka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Luksusowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji La Vie House Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie na 2. [...]

42,2 713 180 PLN
16 900 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze
Podgórze Stare Na sprzedaż 330 000 PLN 22 m2
Podgórze Stare / Podgórze / Kraków / małopolskie, Bolesława Limanowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkania w kamienicy po remoncie – Stare Podgórze / ul. Limanowskiego, Kraków Powierzchnia : 22m2 [...]

22 330 000 PLN
15 000 PLN/m²
11-10-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Na sprzedaż 1200 PLN 24 m2
Podgórze / Kraków / małopolskie, Na Kozłówce Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Do wynajecia kawalerka z aneksem kuchennym o pow. 24 m2 od zaraz. Mieszkanie umeblowane (pralka w [...]

24 1200 PLN
50 PLN/m²
14-09-2025 Dodaj do notesu