wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 3180 PLN (60 PLN/m²)

Mieszkania Kraków Bieżanów-Prokocim

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Bieżanów-Prokocim
Bieżanów Do wynajęcia 2700 PLN 40 m2
Bieżanów / Bieżanów-Prokocim / Kraków / małopolskie, Mała Góra Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dwupokojowe mieszkanie z jasną oddzielną kuchnią,wyposażoną w [...]

40 2700 PLN
67,50 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Bieżanów-Prokocim
Prokocim Do wynajęcia 2000 PLN 45 m2
Prokocim / Bieżanów-Prokocim / Kraków / małopolskie, Księdza Piotra Ściegiennego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia bezpośrednio przez właściciela funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m², [...]

45 2000 PLN
44,44 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Bieżanów-Prokocim
Bieżanów Do wynajęcia 3000 PLN 60 m2
Bieżanów / Bieżanów-Prokocim / Kraków / małopolskie, Henryka i Karola Czeczów Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Czeczów, 60 m2. Od czerwca gotowe do zamieszkania - [...]

60 3000 PLN
50 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Bieżanów-Prokocim
Os. Nowy Prokocim Do wynajęcia 6000 PLN 94 m2
Os. Nowy Prokocim / Bieżanów-Prokocim / Kraków / małopolskie, Henryka i Karola Czeczów Mieszkanie do wynajęcia | 5 pokoi

Nowy, urządzony, inny niż wszystko co do tej pory widziałeś, piękny apartament w nowym budynku na [...]

94 6000 PLN
63,83 PLN/m²
05-10-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Bieżanów-Prokocim
Prokocim Do wynajęcia 2200 PLN 28 m2
Prokocim / Bieżanów-Prokocim / Kraków / małopolskie, Republiki Korczakowskiej Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe Prokocim. Ekspozycja południowa, bardzo jasne . Na wyposażeniu [...]

28 2200 PLN
78,57 PLN/m²
26-08-2025 Dodaj do notesu