wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 3287 PLN (77 PLN/m²)

Mieszkania Kraków Podgórze Duchackie

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Duchackie
Kurdwanów Do wynajęcia 2800 PLN 47 m2
Kurdwanów / Podgórze Duchackie / Kraków / małopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuje lokal mieszkalny o pow 48m2. Ma dwa pokoje z kuchnią na czwartym piętrze w budynku z windą. [...]

47 2800 PLN
59,57 PLN/m²
12 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Duchackie Do wynajęcia 4550 PLN 60 m2
Podgórze Duchackie / Kraków / małopolskie, Stanisława Stojałowskiego Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Pośrednikom agencji nieruchomości uprzejmie dziękuję :) Nie jestem zainteresowana współpracą. [...]

60 4550 PLN
75,83 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Duchackie Do wynajęcia 3600 PLN 37 m2
Podgórze Duchackie / Kraków / małopolskie, Skowronia Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie SKOWRONIA Krakow 37 m2 z duzym ogrodem 95 m2 3600 (w tym czynsz i rachunki ) [...]

37 3600 PLN
97,30 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Duchackie
Wola Duchacka Do wynajęcia 2200 PLN 29 m2
Podgórze Duchackie / Kraków / małopolskie, Gromady Grudziąż Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Witam Do wynajęcie mieszkanie 29m2 od 16.06.2026r. Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym, [...]

29 2200 PLN
75,86 PLN/m²
11-04-2024 Dodaj do notesu