Mieszkanie do wynajęcia, woj. Polska / dodano: 20.05.2026
mazowieckie, Warszawa
Cena: 1900 PLN  (26,39 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
72 m²
Liczba pokoi
2
Piętro
6
Liczba pięter
7
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47447891
Data aktualizacji
2026-05-20 15:24:01
Opis:

Witam, do wynajęcia pokój z balkonem w mieszkaniu na ul. Suwak 14(Mokotów). Mieszkanie 72mkw, w dogodnej lokalizacji, z miejscem postojowym, wyposażone, dwa pokoje, salon, 2 łazienki, kuchnia zamknięta, w nowoczesnym budynku z ochroną, na 6 piętrze. Wolne od 01.06.2026r. Cena 1900 plus opłata eksploatacyjna 596,16 plus energia.

Paulina
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 698 030 510
Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji nieruchomości.
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama