Mieszkanie do wynajęcia, woj. mazowieckie / dodano: 16.04.2026
Zaolziańska, mazowieckie, Warszawa, Ursynów
Cena: 6800 PLN  (51,52 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
132 m²
Czynsz dla adm.
2000 PLN
Liczba pokoi
5
Piętro
1
Liczba pięter
3
Rok budowy
1997
Numer oferty
gratka-46854757
Data aktualizacji
2026-05-01 02:12:32
Opis:

Apartament przy ul Zaolziańskiej, jednopoziomowy, częściowo umeblowany, z pięknym widokiem na park, w świetnej lokalizacji!

-7 min pieszo do metra Ursynów, skąd 20 min do Centrum.

-Wygodny, szybki wyjazd na S8.

- 9 min do Mordoru.

Eleganckie, spokojne, strzeżone osiedle, zatopione w zadbanej zieleni. Wokół jednolita, niska zabudowa. z placami zabaw, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Kozłowskiego i Kopy Cwila. Tereny rekreacyjne, zimą saneczkowanie. 2 fitness cluby spacerkiem w pobliżu, wokół rozwinięta infrastruktura, żłobki, przedszkola, szkoły.

Bardzo przyjazne miejsce miejsce do życia:)

Mieszkanie na 1 piętrze w budynku 3-piętrowym.

Składa się z:

- doświetlonego salonu o pow 33 mkw, z piękny widokiem z balkonu

- 4 sypialni,

-dużej, oddzielnej kuchni z podgrzewaną podłogą

- dużej łazienki z wc i prysznicem

- dużej łazienki z wc i wanną z podgrzewaną podłogą

- dużej garderoby,

- pomieszczenia gospodarczego z pralką, suszarką i miejscem do prasowania,

- balkonu z pięknym widokiem na Park Kozłowskiego,

- miejsca postojowego w garażu podziemnym.

W mieszkaniu jest dużo miejsca do przechowywania!

Wszystkie pokoje bardzo ciche!

Większość mebli pokazana na zdjęciach jest do dyspozycji.

Czynsz najmu 6800 plus czynsz do administracji ok 2000 zl,(w czynszu są zaliczki na wodę i co ) plus światło, gaz.internet.