wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 4211 PLN (72 PLN/m²)

Mieszkania Warszawa Ursynów

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 11 500 PLN 120 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Alternatywy Mieszkanie do wynajęcia | 4 pokoje

BEZPOSREDNIO. Bez prowizji. TOP. Komfortowe 120m2 + 20m2 Taras. Duze, jasne , przestronne , bardzo [...]

120 11 500 PLN
95,83 PLN/m²
10 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 3200 PLN 49,1 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Franciszka Marii Lanciego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

CICHE, funkcjonalne, 2 pokoje, 49,10 m², ul. LANCIEGO, Ursynów – Natolin. BEZPOŚREDNIO. Ciche, [...]

49,1 3200 PLN
65,17 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 4000 PLN 57 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Kłobucka Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 57 m2. Osiedle zamknięte Sakura na granicy Mokotowa i Ursynowa, [...]

57 4000 PLN
70,18 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 3400 PLN 62 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Związku Walki Młodych Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia od 1 czerwca 2026. Metro Stokłosy, Ursynów. Mieszkanie 3-pokojowe 62m2, słoneczne, [...]

62 3400 PLN
54,84 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 2500 PLN 38 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Aleja Komisji Edukacji Narodowej Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Kawalerka 38 m² przy metrze Natolin – bezpośrednio. Kwota 2500 pln, plus czynsz administracyjny ok [...]

38 2500 PLN
65,79 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 4000 PLN 41 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Fort Służew Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Zapraszam do wynajmu mieszkania o wysokim standardzie na wspaniałym osiedlu wybudowanym w 2019 roku. [...]

41 4000 PLN
97,56 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 4000 PLN 68 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Kuropatwy Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 68 metrów kwadratowych w Warszawie przy ulicy Kuropatwy [...]

68 4000 PLN
58,82 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 6800 PLN 132 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Zaolziańska Mieszkanie do wynajęcia | 5 pokoi

Apartament przy ul Zaolziańskiej, jednopoziomowy, częściowo umeblowany, z pięknym widokiem na park, [...]

132 6800 PLN
51,52 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów
Kabaty Do wynajęcia 3500 PLN 33 m2
Kabaty / Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Aleja Komisji Edukacji Narodowej Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Opis lokalizacji: 1 min,metro Kabaty-dojazd w każda Strone Warszawy.wszelkie uczelnie z doskonałym [...]

33 3500 PLN
106,06 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 2400 PLN 27 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Stanisława Herbsta Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę kawalerkę, 27m2, świeżo po remoncie przy ul. Herbsta, I piętro, 3 min. od stacji metra [...]

27 2400 PLN
88,89 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 4500 PLN 78,48 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Dereniowa Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Dereniowej w Warszawie (budynek nr 2, Ursynów). Lokal [...]

78,48 4500 PLN
57,34 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 3900 PLN 70 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Ursynów ul. Kądziołeczki blisko przystanek autobusowy linii 239 sklep spożywczy Lewiatan około 1,3 [...]

70 3900 PLN
55,71 PLN/m²
16-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów
Kabaty Do wynajęcia 3800 PLN 56 m2
Kabaty / Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Kabacki Dukt Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Apt zlokalizowany na ostatnim XI piętrze z dużym tarasem, otwarty salon z kuchnią plus duża [...]

56 3800 PLN
67,86 PLN/m²
09-07-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 3600 PLN 52,7 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Dereniowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokoje plus osobna kuchnia. Salon ponad 21 metrów, sypialnia 12,5 m2, [...]

52,7 3600 PLN
68,31 PLN/m²
10-05-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 2800 PLN 40 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Alternatywy Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę kawalerkę o pow. 40 m2 z oddzielną kuchnią. Mieszkanie jest bardzo wygodne, funkcjonalne, [...]

40 2800 PLN
70 PLN/m²
14-07-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów
Natolin Do wynajęcia 4000 PLN 50 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Przy Bażantarni Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Apartament 50m 2pok+kuchnia przy metrze Natolin bezpośrednio Piękne mieszkanie 50m2, w nowym [...]

50 4000 PLN
80 PLN/m²
31-01-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 3700 PLN 50 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Meander Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Jasne i czyste mieszkanie przy ul. Meander, 6 piętro z windą, o bardzo praktycznym rozkładzie: jasny [...]

50 3700 PLN
74 PLN/m²
11-08-2022 Dodaj do notesu