Mieszkanie do wynajęcia, woj. mazowieckie / dodano: 02.05.2026
Związku Walki Młodych, mazowieckie, Warszawa, Ursynów
Cena: 3400 PLN  (54,84 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
62 m²
Czynsz dla adm.
1250 PLN
Liczba pokoi
3
Piętro
5
Liczba pięter
8
Numer oferty
gratka-47175031
Data aktualizacji
2026-05-02 19:02:35
Opis:

Do wynajęcia od 1 czerwca 2026. Metro Stokłosy, Ursynów.

Mieszkanie 3-pokojowe 62m2, słoneczne, przestronne, z oddzielną kuchnią, łazienką i odrębną toaletą, balkonem. Stan dobry, jak na zdjęciach, wyposażone. Okna wychodzące na zachód i wschód, widok na zieleń, ulicę, SGGW. Idealne dla studentów i osób pracujących.

Piętro 5 z 8, winda, domofon.

Do mieszkania przynależy dodatkowo zamykany hol dzielony z drugim mieszkaniem.

Koszt miesięczny 3500 zł plus czynsz ok. 1200 zł i prąd, ew. nadwyżka zużycia wody. Kaucja 3500 zł.

Na wprost Kampusu SGGW z basenem, 5 minut do metra Stokłosy, 4 minuty od Akademii Vistula.

3 minuty do przystanków autobusowych i sklepów.

Umowa możliwa na rok z opcją przedłużenia.

Agentom, obcokrajowcom oraz rodzinom z dziećmi dziękujemy.

Ogłoszenie nie jest ofertą w znaczeniu kodeksu cywilnego.

Dorota
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 696 137 183
Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji nieruchomości.
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama